קניתי היום את הכרטיס 2900XT וייש לי בעיה דחופה!!! - עמוד 9 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי היום את הכרטיס 2900XT וייש לי בעיה דחופה!!!

deelad

Recommended Posts

יכול להיות שבמנוחה ה2900 יותר קריר, ראיתי את זה באיזו ביקורת.

אבל כל ביקורת אומרת שאחרי מאמץ ה2900 יותר חם מה8800

אתה אימצת את ה2900 איזה חצי שעה? לפי ביקורות אחרי כמה זמן של מאמץ ה2900 מגיע ל100 מעלות ומהמאוורר שלו נכנס ל100%, GURU3D העלו סרטון שמשמיע את הרעש, הוא ממש חזק.

אם הוא היה מגיע ל-100C הוא כבר היה ניתח, בכל מקרה אנו מחכים לאלעד שייתן פה הוכחה ש-HD2900XT יותר קריר... עדיין לא בטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 221
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בכל העולם מראים לך שהוא חם יותר, למה בדיוק את מחכה? אלעד מתקשה לבדוק את זה לבד גם ככה, אז אתה תקח את המילה שלו על פני מאות אתרי חומרה בעולם? באמת, תפסיק להיות כזה שפוט, זה כבר לא נחמד. בכלל!

אגב, ב100 מעלות אולי מים רותחים אבל סיליקון ומתכת לא ניתכים(במקרה הזה אלומיניום ונחושת)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל העולם מראים לך שהוא חם יותר, למה בדיוק את מחכה? אלעד מתקשה לבדוק את זה לבד גם ככה, אז אתה תקח את המילה שלו על פני מאות אתרי חומרה בעולם? באמת, תפסיק להיות כזה שפוט, זה כבר לא נחמד. בכלל!

אגב, ב100 מעלות אולי מים רותחים אבל סיליקון ומתכת לא ניתכים(במקרה הזה אלומיניום ונחושת)...

ואתה לא ממש עוזר כי גם אתה לא יודע איך בודקים אותו במאמץ אז אל תוציא אותי כמו אחד שלו מבין כלום :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלוי למה ואיך תכננו אותו. גם הפרסקוט היו חמים מאוד אבל זה לא אומר שהם מתו... מקסימום כיבו את עצמם ב84 מעלות :)

כן, וזה לא ממש היה בריא להם, חוץ מזה, משתמש ששילם לא מעט כסף על מעבד לא יצפה לבעיות יציבות הנובעות מחימום יתר בלי להעלות לו את המתח, לא :)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה לא ממש עוזר כי גם אתה לא יודע איך בודקים אותו במאמץ אז אל תוציא אותי כמו אחד שלו מבין כלום :pissed:

אני לא שם איתך נכון? מה אתה רוצה, שאגיד לך שלב שלב? תנסה! תקרא! תבדוק! אל תבוא אלי בטענות בבקשה. גם את הפיתרון שהצעתי לך דחית.

לי בכל אופן, אתה ממש לא חייב להוכיח שום דבר. תתחדש על הכרטיס ותהנה איתו! :xyxthumbs:

אני סיימתי עם הדיון ההזוי הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא שם איתך נכון? מה אתה רוצה, שאגיד לך שלב שלב? תנסה! תקרא! תבדוק! אל תבוא אלי בטענות בבקשה. גם את הפיתרון שהצעתי לך דחית.

לי בכל אופן, אתה ממש לא חייב להוכיח שום דבר. תתחדש על הכרטיס ותהנה איתו! :xyxthumbs:

אני סיימתי עם הדיון ההזוי הזה.

Seeya

התדרדרנו לכל הדיון הזה רק בגלל שלא מצאנו דרך לבדוק את ה-HD2900XT במאמץ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלוי למה ואיך תכננו אותו. גם הפרסקוט היו חמים מאוד אבל זה לא אומר שהם מתו... מקסימום כיבו את עצמם ב84 מעלות :)

תפסתי את שלי עובד כמה פעמים ב90+ עד שהחלפתי למסכן :)

אנשים מקצועיים יותר ממך בדקו והגיעו כבר למסקנות, אתה טוחן מים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קרה להבנת הנקרא?

מדברים על פרסקוט

:-X חשבתי הוא מדבר על כרטיס מסך, לא יודע למה אבל זה כל כך הזויי שהמעבד יגיע לטמפ' כזאת...

המחשב היישן שלי מקסימום הגיע ל-65C כולל OC קטנטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...