תוכן andralamusya - HWzone פורומים
עבור לתוכן
 • צור חשבון

andralamusya

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  3,013
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  10

כל דבר שפורסם על-ידי andralamusya

 1. יש לי הרגשה שה-CPPC לא מותקן או שמותקן גרסה לא נכונה. תוכל בבקשה ללחוץ עם העכבר לחיצה הפוכה על הכפתור ההתחל > מנהל ההתקנים ולהעלות לפה תמונה של הרשימה שם? מאיפה עדכנת את הדרייברים של המחשב?
 2. ש מס' מצבים והם: הפעלה מחדש - שזה ריסט המחשב למצב ביוס ועלייה מחדש של המערכת הפעלה כולל ניקיון הקאש מהזיכרון. כיבוי - שזה כיבוי שהמחשב נכבה לחלוטין ואין שימוש כלל בסוללה למעט שמירה על הגדרות ביוס. צא - שזה יציאה מהחשבון מחשב שלך, שינה - המחשב נכנס למצב שינה עם שימוש בסוללה על שמירה על מתח נמוך, זה מצב שכן יגמור לך את הסוללה כפי שאתה מציין יום יומיים ללא שימוש, זה מצב לנסיעות ומצב ביניים אם אין כוח להפעלה מחדש בכל פעם ואין כוח לפתוח תוכניות כל פעם מחדש, זה ישמור בדיוק על אותם התהליכים פתוחים. למצב הזה יש 2 אפשרויות, 1) דיפולט במחשבים ניידים זה hibernate, שזה מצב
 3. אם אין כלל קליטה הן מחוייבות לכך לפי משרד התקשורת. כשהייתי גר תקופה בירוחם לפני קרוב לשני עשורים פניתי אליהם והביאו לי מגבר בלי שום עלות. בסיום השירות - הוא הוחזר אחרת אתה תחוייב בעלותו. אתה צריך לפנות למשרד התקשורת או האגודה להגנת הצרכן או העירייה, הם ינפיקו לך אישור שאיתו אתה פונה לאיזו חברת תקשורת שקיימת באזור. זה כולל חתימה על מסמכים שאתה לא יכול לתבוע במידה ואתה חליתה עקב חשיפה לקרינה. והמתן שלהן מותנה במשתנים כמו כמה הקליטה חלשה, אילו תשתיות קיימות באזור, ולפעמים חברות הסלולר יעדיפו להשקיע בהנחת אנטנה נוספת אם יש ריבוי של צרכנים שמבקשים מגברים בגלל כדאות כלכלית. זה דומה לחברת חשמל
 4. תפנה לחברה הסלולרית שלך, יש פתרונות אפילו חינמיים - כן מגברים בחינם. צריך לדעת למי לפנות, איך לדבר. מבחינת חוק הם מחוייבים שתיהיה לך נקודת קליטה בבית או בעיר בין אם היא טובה או גרועה. ואתה נאיבי אם אתה חשוב שחיקויים מאלי אקספרס זה המוצרים שהם משתמשים.
 5. נשמע כמו קצר ופחות בעיית תוכנה. אתה יכול לבדוק את זה עם מקלדת חלופית לשבוע ולראות אם הבעיה נעלמת או לא. אתה יכול לבדוק את המקלדת במחשב אחר או אפילו בסמרט טיוי. אתה יכול לבדוק את המקלדת באותו המחשב במצב בטוח. תעדכן אם יש שינוי.
 6. כל הזמן נתקלתי במוצרים נחותים ואפילו בדיל שלא שווה את הכסף שלו. יש לכם המלצה לחנות ספציפית וטובה לנושא?
 7. עניתי לך, כן המהירות מתפצלת אבל בהתאם לשימוש. ושוב אם יש לך מודם של בזק גם אם תחבר 200 ראוטר ויהיו לך 500 יוזרים זה לא יתן לך להתחבר. אם אתה מגדיר ראוטר כ-client\ap המהירות עצמה מתחלקת שוב, כלומר אם 2 המחשבים ישתמשו במלוא המהירות 25 לקו במידה וה-QOS טוב וברגע שיתווסף אליו ראוטר נוסף בחיבור שציינתי לעיל הדבר יחתך עוד פעם בחצי. זה למה אנשים מעדיפים רפיטרים וכו' עכשיו שאלה ברמה האישית, מה אתה מנסה לעשות? אתה מצד אחד טוען שאתה לא רוצה חיבור חוטי ומצד שני גם לא רוצה חיבור אלחוטי. אילו עוד אופציות יש לך לחבר אותו בנאדם? תסביר איזה ציוד יש לך, ראוטרים, מודם אחד או שניים, מה אתה בעצם מנסה לעש
 8. הספקיות מגבילות לחיבור אחד בו בזמן. הספקיות לרוב גבילות מהירות. התשתית לא מגבילה את מס' הויזרים שיכולים להתחבר אלייה (מלבד תשתית בזק\פייבר של ח.חשמל או סלקום או פרטנר שנשענת על בזק). התשתית בוודאות מגבילה מהירות. כלומר, גם אם תשיג 2 יוזרים ותנסה לחבר לראוטר אחד אתה עדיין תקבל צוואר בקבוק סביב ה-50 מגה שלך. כלומר, 50 מגה שיתחלקו בחצי ל-2 יוזרים. למה אתה רוצה לעשות דבר כזה?
 9. לחיצה הפוכה בעכבר על שולחן העבודה > הגדרות תצוגה > תגלול מטה ותלחץ על הגדרות מתקדמות > תסמן את הצג הרצוי ברשימה > תלחץ מאפייני מתאם תצוגה > תמתין מס' שניות ויקפוץ לך חלון, בחלון תסמן את הרזולוצייה הנכונה, הביט הנכון וקצב ריענון המסך. תשמור הכל ותעדכן אם הדבר הסתדר לך
 10. אפשרות נוספת היא לעדכן ביוס, אולי יש באג מסויים שמונע ממנו לישון
 11. מה אורך הכבלים? מה תקן הכבלים? איזה מסכים\רזולוציות אתה מנסה להציג?
 12. מה שאני חושש שקורה זה הפרק זמן הזה שהמחשב מנותק מהחשמל > נוסע למעבדה > מחברים לחשמל לבדיקה, בפרק זמן הזה הספק נפרק מהחשמל וחוזר לעבוד. דבר שקרה לי בעבר. יש הרבה שטח אפור, תנסה לנתק את המחשב מהחשמל לפרק זמן שווה ערך לנסיעה שלך למעבדה, והבדיקה עצמה. *תקח בחשבון שיש מעבדות שמבקשות לשים את המחשב אצלהם ומבקשות שתחזור כשיש דיאגנוסטיקה כולל הוכחה שהמחשב עובד, שהן מבצעות את הבדיקה למחורת, לפעמים 10 דקות לפני שאתה מגיע וטוענים שישבו עליו כל היום. אז פרק הזמן הזה של הפריקת חשמל צריך להילקח בחשבון בבדיקה הביתית שלך.
 13. אם צורפו המסמכים במשלוח - אין צורך בתשלום הקנס. במידה והם צורפו לאחר שהמכס דרש אותם - אתה תקנס. ככה זה עובד, מצידם להחזיק וכל יום שעובר אתה תקבל היטל החזקה (אפשר לקרוא לזה קנס נוסף) עד שהמוצר עצמו יחזור ליצרן\ספק ושם לפעמים אפילו מוותרים על הקנס ברגע שזה עובר למדינה זרה, כי לא כולם כמו הישראבלוף שלנו.
 14. תתחדש! ועם זאת אל תשכח שהחברה הזו לא אמינה בלשון המעטה. היו לה פאלטות ולא בגלל תכנון שגוי או פגמים בייצור, פשוט מבחירת חומרים באיכות זבלה. אל תשים עליו דברים יקרי ערך, תגבה.
 15. אל תתנהל מולם טלפונית, תקח את התחת שלך ותדבר מול בעל הסניף כשאתה מקליט\מצלם את שיחתכם ומודיע לו על כך שהשיחה מוקלטת\מצולמת.. במידה וכלום לא נעשה, תפנה למועצה להגנת הצרכן עם כל החומר שלך עליהם והם יגישו תלונה ויקנסו אותם. אתה יכול גם כך לבצע תביעה אזרחית בסמוך לפסיקת המועצה להגנת הצרכן ללא הוכחת נזיקין וגם לקבל הוצאות משפט. הגיע הזמן שהכלבים השוטים יעברו סירוס. ולא רק ברשתות המחשבים, רשתות כלל מוצרי החשמל שמטרטרים לקוחות ליצרניות\יבואניות וכו' וכו' בנוגע למתן שירות אחריות, הדבר אינו חוקי. אני קניתי מאיקס חנות, שילמתי איקס עמלה כי לא רכשתי ישירות מהיצרן (ויש ליצרנים לרוב חנויות פיזי
 16. תכנס להתחל תרשום הפעלה\הפעל או run, בפנים תרשום %temp% אמורה להיפתח לך תיקיה, תמחק את כל מה שנמצא בתוכה ותעדכן אם התפנה לך מקום פנוי
 17. 200 מגה, זה 204,800 חלקי 8, מהירות מקסימלית של 25.6MB\s. כמובן שלא יתנו לך מהירות הורדה מלאה, בחוזה מצויין מהירות הורדה בין 0.1 מגה עד ל-200 מגה. הייתי מנסה לבדוק את העיניין בחיבור פיזי לראוטר לאחר שהוא מנותק ל-2\3 דקות מהחשמל ולאחר-מכן להדליקו ולעשות בדיקת הורדה. במידה והמהירות לא תקינה יש מס' הסתברויות לנעשה. *התדר של הראוטר או חזק או חלש מדי. *הראוטר חוסם פורטים (דבר שסבלתי ממנו במודם משולב ראוטר מגרסה 2 וכך הלאה) *המחשב חוסם פורטים (פחות סביר) *הספקית חוסמת פורטים *עומס על הרכזת או עומס על השרתים *החברות עושות הכל אבל הכל בשביל שלא תקבל תמורה לכסף שלך.
 18. אתה במקרה מנסה להתקין ווינדוס נמוך מווינדוס 8? הוא מוגדר כ-AHCI בביוס כן?
 19. מבחינת מקררים שאף פעם לא התקלקלו לי, לא נגרם לירידה בגז או בעיות אלקטרוניות זה מקררים של שארפ. הטכנאים סופר מקצועיים המינוס הוא במידה ופלסטיק קטן ישבר לך הם ישחטו אותך במחיר, נגיד פלסטיק נעילה לדלת בזמנו רצו 150 ש"ח לדלת. אבל הם יקרים, יש חלופות זולות יותר ולא רעות בכלל של BEKO
 20. הפוך גוטה, כשיש את הסמל של NVI על ה-Adaptive זה אומר שזה המצב הדיפולט של הדרייבר והוא בעייתי עם הדפדפן הזה. תגדיר את ה sync על on, אתה יכול להגדיר אותו גם בהגדרות גלובליות שיחולו על הכל במידה ואתה מעוניין לאחר מכן תוודא שהדפדפן סגור כי במידה ויש תהליך שרץ ברקע שלו השינויים לא יחולו עליו כל עוד הוא לא יטען מחדש.
 21. בוא אני אסביר את עצמי, יש לי אנלימיטד, יש מודם רק שהוא לא יושב אצלך בבית. במקום חיבור הכבל למחשב אתה יכול להתחבר לסוויץ או כראוטר ולהגדיר את הראוטר כ-AP או CLIENT לפי אופי השימוש, הוא מושך את הכתובות ומחלק כתובות חדשות וכך בעצם אתה יכול להתחבר עם הטלפון, מחשב, טלוויזיות חכמות.
 22. התקנת את הגוף קירור בצורה תקינה? ניקית את המעבד והגוף קירור עם כהל? מרחת כמות משחה בערך בגודל אפון? כל המאווררים במארז עובדים? (קידמיים מכניסים אוויר, אחוריים מוציאים אוויר, עליונים מוציאים אוויר, דלת במידה ומדובר בקירור מפוח אז להכניס אוויר, במידה ומדובר בקירור אחר שיוציא)
×
 • צור חדש...

בראש החדשות:

חדש באתר

מה הכתובת שלכם?

מה הכתובת שלכם?

באז-זון: מרחבי האינסטגרם #buzzzone מה הכתובת שלכם? A photo posted by HWzone.co.il (@hwzone.co.il) on 2020-09-26 14:20:12 מה הכתובת שלכם?