למנויי 013 ברק הסובלים מבעיות P2P לאחרונה - עמוד 28 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למנויי 013 ברק הסובלים מבעיות P2P לאחרונה

Kidney_stonE

Recommended Posts

גם אני ב013. 1.5/256, החוזה נגמר עוד 22 יום ואני עובר לתוכי.

נמאס לי. 1.5/512 בתוכי, מקווה שאין להם עומסים מדי פעם כמו שפעם היה.

פעם היה טוב אבל לפעמים היו כאלה עומסים שבקושי מגיעים לאתרים בארץ.

לפי התגובות זה לא ככה.

go parrot! :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 586
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הייתי לפני כשנתיים (אולי פחות) עם נטוויז'יון והיו לי בעיות פינג רציניות (פינג 200 < באירופה. ובלילה הוא היה צונח ל100~ כמו שצריך).

מאז אני בבזק בינלאומי והכל בסדר (פינגים, טוררנטים).. אני אבל גם מתחבר עם ה#GAMER.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להודות שהתרשמתי לטובה מהפינגים של 012, יש לי שרתים בQW עם פינג של קצת פחות מ100 וגם הפינג שלי ככה. אבל בברק, אני בכלל לא יכול להתחבר ולהגיע לרשימת סרברים :nixweiss: :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי זה קצת off topic, אבל אם כולם מדברים על מעבר ל 014 האם אנשים יכולים לפרט על הדילים שהם השיגו עם 014 ?

איזה דיל 014 הציעו לכם ואיזה דיל לקחתם בפועל ? איזה תקופת התחייבות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים עידכון חם , נציג בשם דויד התוודה בפניי שבברק יש תעדופים והכול תלוי בכמה משלמים.

אך עדיין הם לא מוכנים לנתק אותי ללא שום קנס.

אני ממתין לאחראי שיחזור אליי בעוד 48 שעות.

עצות בבקשה איך אני מתנתק מהם ללא הקנס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים עידכון חם , נציג בשם דויד התוודה בפניי שבברק יש תעדופים והכול תלוי בכמה משלמים.

תעדוף קיים בכל ספק בארץ, אבל ברמה העקרונית מדובר פשוט בתעדוף לפי כתובות IP ולא לפי פרוטוקולים (או יותר גרוע, תוכן). התומך התכוון לשירות תעדוף שניתן ללקוחות עסקיים שרוצים לקבל מהירות גלישה מירבית ללא תלות בעומס על הרשת. כל מה שזה עושה זה מבטיח רמה של פינג (בדרך כלל עד 150ms) עד לראוטרים הרחוקים ביותר של הספק (אלו שמהם והלאה נפרסת תשתית של ספקי זרים) ואין שום קשר לחסימת פורטים או ביטורנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אך עדיין הם לא מוכנים לנתק אותי ללא שום קנס.

אני ממתין לאחראי שיחזור אליי בעוד 48 שעות.

עצות בבקשה איך אני מתנתק מהם ללא הקנס?

מ***ן להם את השכל

אני התקשרתי אליהם ב3 בלילה

אמרו שיחזרו אליי למחרת

התקשרתי אחריי 40 דקות אמרתי להם שהם אמרו שהם יחזרו אליי

תהיה לקוח חופר

בהצלחההה :smile1:

אני התנתקי מנטוויזן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקח לי זמן להבין את זה אבל ברק ב-א-מ-ת חוסמת פורטים/ IP בשעות מסויימות של היום בדיוק כמו שכתוב בכתבה בעמוד הראשון.

והנה המקרה שלי :

אני אוהב לשחק משחקי רשת מרובי משתתפים ובמשחקים מהסוג הנ"ל ישנו שימוש בתוכנות דיבור כגון Ventrilo או Teamspeak .

תמיד כשניסיתי להתחבר לשרת ה Ventrlio שלנו בין השעות 4 אחרי הצהרים ועד חצות החיבור לא הצליח והעובדה הזאת די שיגעה אותי.

להצביע על הספק בתור המקור לבעיה אינו דבר מידי, בדקתי את ה / firewall / וכל שאר התוכנות ואפילו ביצוע של format למחשב.

אך הבעיה נותרה בעינה.

רק אחרי שהפנו אותי ל thread הזה הרמתי טלפון ברק 013 (שבוע שעבר) ודיברתי איתם על הבעיה.

התומך הזוטר וכן גם התמיכה הבכירה טענו שהבעיה היא בשרת שאליו אני מנסה להתחבר והם "לא חוסמים פורטים",

הסברתי לו שיש על זה כתבה ב ynet וראיתי אנשים אחרים שיש להם את אותה הבעיה אך הם התעקשו שהבעיה איננה אצלם ושזה הפעם הראשונה שהם שומעים על זה.

חבר ב 014 ניסה להתחבר לשרת והצליח להתחבר, אני ניסתי עם 014 והבעיה א-י-נ-ה קיימת !!

מעכשיו אני ב 014 והחיים שלי באמת יותר יפים, שלום שלום 013.

נושא אחר שדיי הפריע לי בברק הוא ההתיחסות בביטול לעובדה שקיימת כתבה על הנושא ב ynet. כשהעלתי את הנושא, העובדת ב"קשרי לקוחות" טענה שכתבות בעיתון הם לעיתיים קרובות קנויות ולא ניתן להתייחס אליהם ברצינות (באותו הרגע רציתי להגיד לה שאליה אני לא יכול להתייחס ברצינות, אבל ויתרתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים יקרים לאחר וויכוחים רבים היום הצלחתי להפר את ההתחייבות ללא קנס ולהתנתק בהצלחה מ 013 ברק.

קשה אבל אפשרי ביותר.

הטענה היא שאם אתה מחוייב לחברה החברה גם מחוייבת אלייך וברק לא עומדים בהתחייבות שלהם לספק את ה 1.5 שלהם במשך 24 שעות.

מחר מתחילים לחפש חברה חדשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפלא ופלא:

חוברתי מקודם ל014 ליום ניסיון בשביל לראות אם באמת יהיה הבדל מ012, ומה אתם יודעים, הפעלתי את תוכנת השיתוף, והיא מורידה על כל הרוחב פס.

צירוף מקרים מוזר?

כנראה שלא, יש פה פשוט חברות שצריכות להתבע על כל שקל שלקחו מאיתנו על שירות אפס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בבזק בנלאומי, אבל ראיתי משהו שיכול לעניין אותכם.

ב-uTorrnt 0.7 יש איזשהי הגדרה שאמורה לעקוף את חסימת ספקי האינטרנט לרוחב הפס,

לפחות לפי מה שרשום שם.

שווה לנסות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...