Try HWzone in English English
עבור לתוכן
 • צור חשבון

Kirill-TMS

נציג חנות מורשה
 • מספר הודעות

  996
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  4
 • זמן מחובר

  3632יום 16ש' 37דק' 28שנ'

Kirill-TMS last won the day on אפריל 9

Kirill-TMS had the most liked content!

דירוג

66 טוב מאוד

2 עוקבים

אודות Kirill-TMS

 • דרגה
  Zone Addict
 • יום הולדת 31/03/1984

מידע נוסף

 • מין
  זכר

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. את האמת אני מבין את ה בסיס כמישהו שהיה צריך לנסוע כמה פעמים עם המחשב שלו עם 1080ti בפנים אני יודע כמה מפחיד זה יכול להיות. אני מעריך ש @Kirill-TMS לוקחים את הזמן לעזור ללקוח ולתת שירות. אבל! לא נוח ומשתלם יותר לשלוח את המחשב עם פצפצים או משהו בפנים עם פתק גדול שרשום עליו איך להוציא אותם? חוסך כסף וזמן של שני הצדדים ולפי הידע שלי חברות בחו"ל עושות את זה. * ככה אנו עובדים כבר מעל 5 שנים * אנו אומרים ללקוח שכרטיס מסך מגיע בנפרד , אם במקרה זה ספציפי לא נאמר, מצטער בשם החנות טעות שלנו, ההינו יכולים לאסוף את המחשב חזרה ולשלוח אותו מורכב. * לאלה שעדיין מתקשים (אחד ל 30+ ) אנו נותנים פתרון (ללא תשלום) יש פתרון להכל.
 2. אין בעיה, ממתין ממך לפרטים תודה וסופש נעים
 3. כבר ציינתי:) בוא שניה אסכם את הדיון לפני שבאים עוד משתמשים שהיה להם שבוע קשה ויתחילו לרשום שטיות כמה נק: * ככה אנו עובדים כבר מעל 5 שנים * אנו אומרים ללקוח שכרטיס מסך מגיע בנפרד , אם במקרה זה ספציפי לא נאמר, מצטער בשם החנות טעות שלנו, ההינו יכולים לאסוף את המחשב חזרה ולשלוח אותו מורכב. * לאלה שעדיין מתקשים (אחד ל 30+ ) אנו נותנים פתרון (ללא תשלום) יש פתרון להכל. זה עובד עובד טוב
 4. אשמח לדעת במה מבודבר:) אתה יכול לפרט פברטי במיוחד אם מתסכלים על זה: נרשמם לפני כמה שעות ויש לך 3 הודעות.
 5. בוא שניה אסכם את הדיון לפני שבאים עוד משתמשים שהיה להם שבוע קשה ויתחילו לרשום שטיות כמה נק: * ככה אנו עובדים כבר מעל 5 שנים * אנו אומרים ללקוח שכרטיס מסך מגיע בנפרד , אם במקרה זה ספציפי לא נאמר, מצטער בשם החנות טעות שלנו, ההינו יכולים לאסוף את המחשב חזרה ולשלוח אותו מורכב. * לאלה שעדיין מתקשים (אחד ל 30+ ) אנו נותנים פתרון (ללא תשלום) יש פתרון להכל.
 6. אתה חושב שלקוח ישראלי יהיה מוכן לשלם אקטרה על זה?:)
 7. יש לנו גם ווטסאפ וגם מייל של טכנאי
 8. התקשרת כבר? קיבלת מענה של טכנאי? רוצה שנאסוף את המחשב נתקין את הכרטיס ואז נחזיר לך אם פצפצים בפנים?
 9. לא חסר כלום:) כרטיס מסך כבד מאד לא נשלח מורכב עם מערכת מערכת עוברת תהליך של בדיקות ואז כרטיס נשלף ממארז ונארז בנפרד:) יש לך טכנאי עם סבלנות מאגדות שיכול להסביר ולהדריך איך להרכיב את זה בקלות
 10. ענינו ללקוח בטלפון אחרי זה ענינו ללקוח בדף פייס, עכשיו נשמח לענות גם פה חלק מכרטיס מסך הינם כבדים, מדובר בכרטיסי מסך מסדרה 1060 +. במהלך ההובלה בעבר נתקלנו במקרים שמשלוח מקבל זעזוע ודבר היחד מחזקי את הכרטיס מסך במקום זה סלוט דק של PCI+E. כרטיס מסך היה תולש את הסלוט ועל הדרך פוגע ברכיבים פנימים של מערכת , אחרי עשרות מקרים זה נמאס ( ללא קשר עם איזהו חברת משלוחים עבדנו) לפני 5 שנים התחלנו לשלוח על מחשב עם כרטיס מסך כבר מפורק ממערכת אחרי תהליך של בדיקות. מאז אני יכול להגיד שנשלחו מעל עשרות אלפי מחשבים ללא שום נזק רוב הלוקוחות שקונים מחשבים כבדים יש להם ידע בסיסי בחומרה או רצון ללמוד דברים חדשים בחומרה, אנו גם יודעים להסביר (אם צריך גם קרוב לשעה ) איך להרכיב את הכרטיס מסך. יכול להיעד שמעשרות אלפי לקוחות פחות מ 5 אנשים לא הצליחו לעשות לבד (גם לזה יש פתרון) אוספים מחשב בחזרה, מרכיבים כרטיס מסך מפוצצים את המחשב בפצפצים ושולחים בחזרה לקוח שיזמין מעכרת SLI - כמובן שלא נשלח כרטיסים מורכבים:) יש לנו פתרון לכל לקוח חברות שהזמינו עשרות מחשבים על כרטיסי מסך 2060/2070/2080 וכו גם בדור הקודם , כן קיבלו את זה בנפרד הרכיבו לבד. נ.ב. מחשב שלא הורכב עד הסוף ולא עבר בדיקות? טועת שלך. הורכב עבר בדיקות ואז פרקנו למשלוח. אנו חברה מקצועית מאד שדואגת לספק את המחשב ללקוח בצורה תקינה במיותר וגם על הדרך ללמד אותו משהו חדש עם צריך ( להרכיב כרטיס מסך) אני לא מכיר סבתאות/פנסיונרים בנות/בני 70 + שקונות מערכת עם RTX 2070 ואז מסתכות/מסתבכים להרכיב:) כל מי שקונה מחשב רציני או יודע להרכיב כרטיס מסך, או ימשח ללמוד איך להרכיב כרטיס מסך. לא היה לנו ב 5 שנים אף לקוח שגרם נזק למערכת בעת הרכבת כרטיס מסך.
×
 • צור חדש...