למנויי 013 ברק הסובלים מבעיות P2P לאחרונה - עמוד 33 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למנויי 013 ברק הסובלים מבעיות P2P לאחרונה

Kidney_stonE

Recommended Posts

ה-EDD האלה הם עובדה. גם אם אתה לא מנוי של ברק, אתה יכול להוריד מהם במהירות גבוהה מאוד.

עד כמה ששמתי לב רק מנויים מברק מורידים מהם

למנויי בינלאומי יש גם משהו בסגנון, קוראים לשרתים NAUCHE או משהו בסגנון :P

יצא לי לא פעם להוריד מהם תוכן ישראלי במהירות 300KB+

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 586
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש אנשים שחושבים ששרתי אימיול האלה של הספקיות השונות, מראים סוג של ניגוד אינטרסים מול מה שהוצג בדיון הזה.

ומביאים את זה כקונטרה בסגנון "למה אתם אומרים שהם חוסמים הורדות, הנה אפילו יש להם שרתים משלהם לעזור"

הבהרה / להזכירכם :

השרתים האלה משרתים בדיוק את מה שהספקית רוצה :

להוריד עומס מהקווים לחו"ל.

זה בדיוק כמו פרוקסי לצורך העניין, הספקית מורידה תכנים פופולריים פעם אחת מהקווים לחו"ל

ואת כל השאר מורידים ממנה בIIX - הרשת הישראלית, ולכן ההוצאות על רוחב פס לחו"ל קטנות יותר.

במקרה הזה , זה יוצא טוב גם לצרכן (אתם) וגם לספקית.

(בניגוד למקרה המרכזי שנדון כאן מתחילת הת'רד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה תיקונים קטנים:

1) יצא לי כמה פעמים להוריד מ-EDD כזה בהיותי מנוי של 012. מעולם לא הייתי מנוי של 013.

2) זה לא רק דברים ישראלים, אלא כנראה דברים פופולריים כרגע בארץ. למשל - 2007.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוה, אני יודע שאני לא מחדש הרבה אבל רציתי להוסיף עדות אישית.

אתמול בערב כתבתי כאן את זה:

יש משהו שאני לא מבין.

לאחרונה שמתי לב לפעילות אטית במיוחד של האימיול. אני כמובן מחובר לברק (דרך כבלים)

כשאני מנסה להתחבר (היום) אני מקבל ב log של האימיול

וכשאני מנסה את הפורט דרך: http://www.speedguide.net/networktools.php

אז אני מקבל :

האם כך עובדת חסימת הפורטים?

כלומר הם חוסמים לפי תוכן ה packet ולא את הפורט בצורה גורפת??

היום התחברתי ל 014 לנסיון וזה פשוט עולם אחר, כאילו עד עכשיו זרקתי סתם כסף על האינטרנט. האימיול מתחבר מהר מאוד וגם מצליח להוריד בקצב גבוה. בבדיקת פורטים הם תמיד פתוחים - זה אמנם טבעי שיקרה כך אבל אצל ברק זה נס כשזה קורה.

גם מהירות הגישה לאתרים היא יותר גבוה באופן מורגש.

פינגים לשרת של העבודה הם עכשיו 30-50ms ולפני זה היה טוב אם הייתי מגיע ל 200ms.

אני מתנתק מהם מחר.

מה זה ה EDD האלה אני לא רואה שום EDD ברשימת השרתים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה ה EDD האלה אני לא רואה שום EDD ברשימת השרתים?

כיוון שרוחב פס מחוץ לחברת האינטרנט עולה בעשרות מונים מול רוחב פס בתוך החברה, יש חברות שמריצות לקוח eMule ולא שרת ! כך הלקוחות של החברה יוכלו להוריד מהר ולא לפגוע ברוחב פס של משתמשים אחרים. מדןבר על קבצים מאוד פופלרים אצל ישראלים כמו סרטים חדשים וסדרות טלוויזיה.

כנראה שמודבר כאן על מצב כזה למרות שלהוכיח לא יהיה קל (ועד אז כל הנושא ישאר כאשמות ותו לא), וגם החוקיות של הרצת לקחות eMule כאלה הן בעיתית.

אולי מישהו שמבין ברשתות יוכל לקח על עצמו את בדיקת הנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשעה טובה עזבתי את נטויז'ן (וגם זה לא בדיוק), זה פשוט מוקפא, איזה סיוט זה להתנתק מהם.

כרגע אני בחודש נסיון עכשיו עם 014 בחבילת 1.5\512.

משום מה עם 512 UP יש רק חבילות של 5 מגה ו-1.5.

בבדיקה שלי האימיול רץ עכשיו כבר שעתיים לא יורד מ- 170. שהמקסימום של האינטרנט זה 185.

בגלישה יש שינוי לאתרים בחו"ל יותר מהר.

סה"כ אני מרוצה אחרי כמה שעות, אבל נחיה ונראה, מחר יתעדכן לי ה- UP דרך הכבלים ל-512.

:cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשעה טובה עזבתי את נטויז'ן (וגם זה לא בדיוק), זה פשוט מוקפא, איזה סיוט זה להתנתק מהם.

צריך להציק להם יותר. התנתקתי מהספק שלי (012) למרות שהייתה לי עוד התחייבות, כי הצקתי והצקתי וטענתי (עם הוכחות) שהם לא מספקים את הסחורה, ועל כן עליהם לנתק אותי. בסוף נשברו.

בבדיקה שלי האימיול רץ עכשיו כבר שעתיים לא יורד מ- 170. שהמקסימום של האינטרנט זה 185.

אתה בחיבור עם חייגן או ללא חייגן?

משום מה אצלי גיליתי שאצלי יש הבדל משמעותי במהירות הממוצעת של ה-EMULE בין שני החיבורים - כאשר החיבור הוא עם חייגן - אין בעיה, אבל בלי חייגן הוא די זוחל רוב הזמן ורק לפעמים מתעורר. שזה כמובן לא רצוי, כי אני מעדיף להיות ללא חייגן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימו לב, כל מי שהקפיא את המנוי:

ההקפאה אומרת שעוד מספר חודשים המנוי יופשר ויתחילו לחייב אותכם שוב אוטומטית, בלי להודיע לכם שום דבר.

צריך לבטל את המנוי ולא להקפיא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להציק להם יותר. התנתקתי מהספק שלי (012) למרות שהייתה לי עוד התחייבות, כי הצקתי והצקתי וטענתי (עם הוכחות) שהם לא מספקים את הסחורה, ועל כן עליהם לנתק אותי. בסוף נשברו.

משום מה אצלי גיליתי שאצלי יש הבדל משמעותי במהירות הממוצעת של ה-EMULE בין שני החיבורים - כאשר החיבור הוא עם חייגן - אין בעיה, אבל בלי חייגן הוא די זוחל רוב הזמן ורק לפעמים מתעורר. שזה כמובן לא רצוי, כי אני מעדיף להיות ללא חייגן.

כרגע אני עם חיגן, לא יודע מה אמרו לי שם שצריכים לתת לי אי פי קבוע וזה, אני צריך לחכות 3 ימים כדי לעבוד בלי חיגן.

אני מקווה שבאמת אין הבדל.

עריכה:

טוב אני בלי חיגן ועם הראוטר והכל נשאר אותו דבר, האימיול טס בכל מה שחדש, בינתיים אני מרוצה מאוד, גם ה- UP התעדכן ל-512.

וזה מגיע ל- 67-68 KB באימיול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר הרבה זמן עם 012 בכבלים ובחודשיים האחרונים התחילה איטיות מטורפת בתוכנות שיתוף !

הפורטים "פתוחים" אבל ההורדות בביטורנט (אני עם אזארוס) פשוט זוחלות (10-30) בזמן שבימים היפים הייתי מוריד על 190-200.

יש כאן עוד מישהו שנתקל בבעיה הזאת ? יש לי הרגשה ש012 התחילו לחסום גם :pissed:

נ.ב. בעבר הייתי עם 1.5/256 ולפני כחודש עברתי ל 2.5/256 ולא הרגשתי שיפור/שינוי בעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...