עבור לתוכן
 • צור חשבון

איתי סיטבון

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  89
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  23יום 10ש' 50דק' 14שנ'

דירוג

2 ניטרלי

אודות איתי סיטבון

 • דרגה
  Zone Wannabe

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. נכון אבל למי שכבר יש לו את ההתקנה וכו' יכול לעשות במחשבים ללא קשר לאינטרנט כגון שמוציאים את האינטרנט לגמרי מהמחשב (outnet וכדומה)
 2. איתי סיטבון

  הג'ימייל נתקע.. פרטים בפנים

  תודה רבה! באמת נראה שזה הבעיה...
 3. איתי סיטבון

  הג'ימייל נתקע.. פרטים בפנים

  תודה רבה, אך עדין לא עזר...
 4. איתי סיטבון

  הג'ימייל נתקע.. פרטים בפנים

  אבל העניין שאני רוצה להשאר עם נתוני הגלישה. ניסיתי לנקות רק עוגיות ולא עזר..
 5. איתי סיטבון

  הג'ימייל נתקע.. פרטים בפנים

  שלום לכולם! אין לי מושג למה, אבל היום קרתה תקלה קטנה בג'ימייל. אז ככה, הג'ימייל עולה כרגיל, רק שאחרי לחיצה שתים הוא פשוט קופא במקום עד שאני סוגר אותו. אני משתמש עם גוגל כרום, אבל מה? שאני עושה "גלישה פרטית" זה עובד חלק, וכן בפיירפוקס. מה צריך לעשות שזה יעבוד כמו שצריך שוב? תודה רבה.
 6. איתי סיטבון

  התקנת windwos 10 pro על מחשב חדש

  אז ל-Askme, תתפלא לשמוע שיש לי כרגע מחשב ASUS, ועשיתי את מה שאיוון אמר, כלומר, מחשבי הקודם הוא דל עם חלונות 10, עשיתי עם הכלי recovery tool את כל המהלך, אח"כ הלכתי למחשבי החדש שאין בו מערכת הפעלה, העלתי את הUSB בבוט, עשיתי שחזור מערכת וכו', והוא התקין את הווינדוס אך ללא הפעלה. לשם כך, התקנתי במחשב הקודם את התוכנה KeyFinder שבו הוא אומר לך את הסריאלים של התוכונת שלך, והעתקתי את מפתח המוצר למחשב העכשווי, וזו התוצאה: (בתמונה)
 7. איך לא חשבתי על זה? ודאי שצריך להתחבר לאינטרנט כדי להוריד חבילה. אבל מי שאין לו גישה לאינטרנט כלל (ולא תהיה לו להבא) האפשרות שלי מועילה גם לכאלה...
 8. lompi, שים לב שהוא ניסה את האפשרות שלך ולא הלך לו. כאילו עשית אותנו בורים ברגע
 9. יש לי דרך שעלולה לעזור. בלי כל הבעיות הללו. תוריד את הכלי הזה: https://www.microsoft.com/he-il/software-download/windows10 זה בעצם כלי להתקנת ווינדוס מחדש. תעקוב אחר המדריך הזה: https://www.youtube.com/watch?v=IvATZni-hT0 ושים לב שאתה מוריד ווינדוס בעברית. אז רק שים לב, לפני שאתה מתקין תוודא שאתה שומר את הקבצים והאפליקציות (ולא רק קבצים!) ולולא כך האפליקציות/קבצים יוסרו. ישנם פעמים שא"א שלא להסיר הקבצים, כך שאם תבחר באפשרות הזאת תצטרך לוותר על האפליקציות לכל הפחות. אשמח שתעדכן!!!
 10. איתי סיטבון

  לא מצליח לעדכן ווינדוז

  בטוח שזה הכי טוב מהכל, אבל אני לצורך העניין שעשיתי את זה התוכנית כתבה שזה ישמור את האפליקציות והקבצים. כמובן שיש לשים לב באם הוא לא נותן את האפשרות (כפי שהיה לי באחד המחשבים שלא היתה אפשרות של שמירת האפליקציות אלא רק הקבצים)
 11. איתי סיטבון

  לא מצליח לעדכן ווינדוז

  לכאורה כן, למה לא? הוא פשוט "מתקין" לך את הווינדוס מחדש (בדר"כ תוך כדי שמירת הקבצים), רק בגרסא העדכנית. זה כמו "לכפות" על ווינדוס לעשות זאת.
 12. איתי סיטבון

  לא מצליח לעדכן ווינדוז

  https://www.youtube.com/watch?v=IvATZni-hT0
 13. איתי סיטבון

  לא מצליח לעדכן ווינדוז

  ומורידים מכאן: https://www.microsoft.com/he-il/software-download/windows10 תראה שם "הורד עכשיו את הכלי" משהו כזה. תוריד אותו ועקוב אחר המדריך. פשוט וקל!
 14. איתי סיטבון

  לא מצליח לעדכן ווינדוז

  גם אני עשיתי כך... הכי טוב שיש ! הנה מדריך:
 15. החכמתי. תודה רבה !