למנויי 013 ברק הסובלים מבעיות P2P לאחרונה - עמוד 29 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למנויי 013 ברק הסובלים מבעיות P2P לאחרונה

Kidney_stonE

Recommended Posts

לא קראת את הדיון הזה מתחילתו אני מניח

אין שום דבר שיכול לעקוף את מה שמדובר עליו כאן בדיון ובכתבה שהוצאנו ל YNET.

ניסו את כל מה שאתה עוד לא שמעת עליו. , שינוי פורטים, הצפנת תקשורת,

הסברתי כבר כמה וכמה פעמים למה זה לא עובד במקרה הזה.

יש את כל הטוקבקיסטים ה"חכמים" - תחליפו פורט, תשתמשו בהצפנה, ושאר ירקות

זה לא עוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 586
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז מה אתם אומרים , בזק בינלאומי ?

אני כרגע ללא (אני מהעבודה) וצריך לסגור עסקה, יש לי תשתית בכבלים של 1.5 רגילה בלי UPLOAD גבוה ללא התחייבות

מה אתם אומרים, להשאר ב 1.5 או לעלות ?

מה המחירים בכלל ?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי תגובות כאלה בבקשה, תפתח דיון נפרד בנושא הזה, או יותר מומל. - שתריץ חיפוש (היו מאות דיונים כאלה בזמן האחרון).

תגובות שלא קשורות לנושא הדיון הזה, ימחקו להבא בלי אזהרה מוקדמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי עוד מידע שנתקלתי בו היום במזל,

עובד בכיר בברק אישר לי שיש תיעדוף בברק ויש צימצום תעבורה בשיתוף קבצים. שזוהי אינה חדשה.

החדשה היא שהיוזר המתועדף יכול להתחבר יותר מפעם אחת

בנוסף בעבר כול ה 82.166 היו מתועדפים. היום צימצמו את זה עוד ?.82.166 הסימן שאלה מסמן טווחים פרטיניים בכול ה POOL הזה שאכן מתועדפים.

כלומר תיעדוף בתוך התיעדוף (אני מקווה שהבנתם את הכוונה)

ובקרוב מאוד ברק תפסיק את התיעדוף הזה.

נאמר לי בנוסף שהתיעדופים האלה קיימים מאז ומתמיד בברק.

בנוסף בגלל האיחוד בין ברק לנטויז'יון הם מעבירים חוות שרתים בקרוב מה שעלול לגרום לתקלות רבות.

משהו מסריח שם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עובד בכיר בברק אישר לי שיש תיעדוף בברק ויש צימצום תעבורה בשיתוף קבצים. שזוהי אינה חדשה.

תיעדוף זה בדרך כלל קבלת PING קצרים יותר ו download/upload רחבים יותר, הבעיה עם ברק היא חסימה פיסית של כתובות/ פורטים בשעות מסוימות של היום, לדעתי אלה דברים שונים.

נאמר לי בנוסף שהתיעדופים האלה קיימים מאז ומתמיד בברק.

לא, לא, לא, זה לא תמיד היה ככה. פעם ברק היתה ספקית מצויינת עם ping-ים מצויינים ובלי חסימות.

משהו מסריח שם!

יפה שהגעת למסקנה הזאת אחרי 43 עמודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה הציניות?

אתה ידעת שצימצמו את הפולים בתוך פול התיעדוף כך שגם אם יש לך תיעדוף אתה עדיין נחסם?

והתיעדוף שלהם אתה יודע איך הוא נעשה ?

פשוט זהו סוג של יוזר עם הרשאת אדמין במערכת , הוא לא עובר בLDAP ומקבל הרשאות או חסימות כמו שאר היוזרים וככה אתה גם יכול להתחבר עם אותו היוזר פעמיים.

ואגב זה תמיד היה ככה, תמיד יש ניטור של תעבורה ו load ballance שאם יש חריגה אז הוא מתחיל לאזן על חשבון המשתמשים. פשוט בעבר זה לא הורגש כי הרוחב פס איפשר להם לתת מענה, מה שהיום מאז האיחוד נהיה זוועה .

ואגה אני יודע שברק היו מצויינים, לא סתאם הייתי לקוח שלה שנתיים. אבל בקרת תעבורה תמיד הייתה ככה זה עובד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה הציניות?

סליחה, זה לא היה עם כוונה.

אבל תיעדוף של חברה מסחרית אינו אומר לחסום לחלוטין פורטים ספציפים של לקוחות משלמים בשעות מסוימות של היום, זה פשוט מצב מגוחך.

אני יודע שבברק היה אפשר (וכנראה עדיין) להתחבר כמה פעמים במקביל עם אותו חשבון אבל זה ממש לא קשור ל thread הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול לאשר לגבי האיפי, באמת יש תיעדוף..

ממקור ראשון: אני מהצד מהמועדף

לקוחות אלו הם לקוחות עסקיים בעלי IP קבוע (סטאטי).

^

כנראה אני לא מספיק ברור, תיעדוף של ping קצרים יותר ועדיפות ברוחב פס עבור לקוחות שמשלמים יותר הוא מצב הגיוני שקיים בכל ספקית מסחרית.

המצב אצל ברק הוא חסימה טוטלית של פורטים/כתובות ללא קשר לעומס בשעות קבועות של היום, ולא רק שהם חוסמים הם מוסיפים חטא על פשע וטוענים שחסימה כזאת אינה קיימת, ביליתי מספיק שעות בטיפשותי בשמיעת השטויות שלהם.

ולכן הבעיה כאן הרבה יותר גדולה מתיעדוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שהם חוסמים.

אבל בשורה התחתונה ברגע זה ממש אני מוריד ב170K כשיש לי חיבור של מגה וחצי (בUtorrent כמובן)

תוכנת שיתוף זאת הדרך הגרועה ביותר לבדוק את טיב החיבור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...