למנויי 013 ברק הסובלים מבעיות P2P לאחרונה - עמוד 23 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למנויי 013 ברק הסובלים מבעיות P2P לאחרונה

Kidney_stonE

Recommended Posts

גם אני 012+כבלים ומיום שישי יש בעיות זה לא מתחיל להוריד בARES אפילו שאני מוריד 30 קבצים ולכולם יש הרבה משתמשים ובביטורנט לטורנטליצ' קובץ עם 25 סידרים ו5 ליצ'רים בקושי עובר 15קיי מה שכן יש טורנט שיש בו 500 סידרים ו15 ליצ'רים שאני מחובר למשהו כמו 60 סידרים ו2 ליצ'רים המהירות מגיעה ל100+ אבל המהירות עולה לאט ולא בדקתי אם היא יורדת אחרי זמן מסויים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 586
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב, משהו הזוי - התקשרתי כרגע ל012, אחרי איזו דקה עונה לי הנציגה, אני שואל אותה "עד מתי ו\או אם בכלל יש לי התחיבות אצלכם?" היא עושה לי כזה רגע ... אחרי עוד דקה "יש לך עד ה15 לחודש" אז אמרתי תודה, לקחתי מחירים של 5 מגה וניתקתי. עכשיו כשאני חושב על זה - ה15 לחודש ... עבר אז ... אני חופשייייי ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השגתי משתמש של בינלאומי, הניוזגרופס עובד במהירות מקסימלית (375kb), אותו מחשב עם חיבור של 012 ואני מקבל שם פחות מ-10k עם חיבורים שמתנתקים כל הזמן.

התקשרתי לתמיכה של 012, התומכת אמרה שהם לא מגבילים ויש אצלהם בעיה, ישלחו SMS כאשר זה יתוקן.

אם שום דבר לא משתנה בימים הקרובים אני אבדוק מה האופציות שלי להתנתקות למרות ההתחייבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אה? בעיה אצלם, לפחות הם מודים בזה - אצלי הם טוענים בתוקף שזה אצלי, במחשב שלי למרות שהראתי להם שעם ברק על אותו חשבון ועל אותו מחשב וגם על מחשבים אחרים אין בעיות, רק אצלם ואני לא מדבר פה על הורדות, גלישה רגילה לחלוטין :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת? לא איכפת לי, לפני שבוע- שבועיים, הייתי מתקשר כל פעם שהייתה האטה, גם כי היה לי משעמם וגם כי די נמאס לי אבל עכשיו כבר אין טעם, מעניין מה יגידו לי כשאני ארצה להתנתק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...