למנויי 013 ברק הסובלים מבעיות P2P לאחרונה - עמוד 25 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למנויי 013 ברק הסובלים מבעיות P2P לאחרונה

Kidney_stonE

Recommended Posts

ממש בעיה

הם יודעים שהרבה עוזבים בגלל הבעיות הורדה

אז הם מחתימים את כולם להתחייבות

אבל הם לא חשבו מה יהיה אחרי זה ? ...

אמרתי להם כבר בטלפון "אתם קופצים מצוק גבוהה מאוד, בינלאומי מחכה למטה כבר ואתם תתרסקו"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 586
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רציתי לדעת עם הבעיה נפתרה?

כי כמו תמיד אני מוריד על 180 - 200 (הורדה ישירה)

הורדה בתוכנות שיתוף כגון:

ביטורנט - אני מוריד על 100 - 180 תלוי, לפעמיים 20 באתרים כמו TL.

אני רוצה בזאת גם להגיד שכיום האינטרנט בישראל הוא חרא (סליחה על הפרוש המדיוק הזה) מכול הבחינות עם זה מהורדה והעלאה (במיוחד!)

אני מקווה שעכשיו הבעיה נפתרה עם לא אני יעזוב את ברק, ויעבור לבזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשעה טובה התנתקתי מברק אחרי חודש של תירתורים מעצבנים.

יש לי התחיבות לעוד כ4 חודשים ועוד חודש אחד שלם שאני סבלתי, התחלתי לדרוס אותם בטלפון ואמרתי "בשביל מה אני משלם לכם? יש לי תקלה ואתם לא יוכלים לטפל בה כבר יותר מחודש אז אני רוצה שתנתקו אותי ללא שום קנס!" הם אמרו אין בעיה רק קודם כל תומך בכיר יחזור אלי וחזרו אלי שלושה(שלא הצליחו למצוא פתרון לבעיה) ומאתמול ניסיתי להתנתק וקיצר אחרי כמעט יומיים סוף סוף התנתקתי ללא שום קנס!!

כעת אני בבזק בנלאומי ואין לי פשוט מילים כמה שההבדל ענק ומשמעותי ביותר!

נקודה:

יותר מחודש של סבל,

כמעט יומיים שלמים שאני מנסה להתנתק מהם,

הם לא יודעים מה הבעיה,

ניתקו אותי ללא קנס למורות התחיבות וכעת אני בבזק בנלאומי ואני מרוצה מפה ועד להודעה חדשה :)

בקצב הזה הלקוחות היחידים שישארו אצלהם זה הם עצמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד לך שהצלחת להתנתק בזמן ההתחייבות !

אני לקוח של נטוויז'ן 10 שנה

וביקשתי להתנתק אומרים לי שאי אפשר כי הנציגה המפגרת שלהם דפקה לי חצי שנה התחייבות

למרות שאמרתי שאני לא רוצה התחייבות, בשדרוג חבילה האחרון

והם לא מוכנים לוותר על 4 חודש לעומת 10 שנים של התחייבות ! :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אתה חושב שאם לא תעשה כלום ותתקשר פעם בשבוע ותתעצבן יעזור לך? לא!

אני התנתקתי כי כל יום הייתי מתקשר ויושב להם על הראש ואם הם לא היו חוזרים אלי אני הייתי חוזר אליהם וככה כל יום עד שהם הבינו שאני לא הבן אדם הנכון לחסום לו פורטים.

ולא משנה כמה הנציג נחמד וטוב ואומר כמה דברים הוא הביא לך בחינם שאחרים קונים לחבילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שאני על 012 למשך חודש+ (עברתי מברק) אני יכול לומר

כמעט בוודאות שגם כן 012 מבצעת תיעדוף של חבילות P2P

ותעבורת FTP.

אני אשמח לשמוע על חוויות נוספות של משתמשי 012 בכל הקשור

ל P2P.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לקוח 012 ונכון לעכשיו לא מרגיש שהם חסימות ל-P2P. אני בחבילה של 2.5MBPS וכאשר אני מטעין את EMULE או UTORRENT במספיק קבצים עם מספיק מקורות, אין לי בעיה לקבל 300+ KB/S יציב. בדקתי לפני יומיים - השארתי כל תוכנה דולקת למשך כחצי יום (גם ביום וגם בלילה).

אני אבדוק גם בחשבון האחר של 012 שיש לי - בבית של ההורים.

שני החשבונות בחיבור כבלים ללא חייגן, אם זה משנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הכל תלוי עד כמה טוב אתה יודע להתמקח אני התחברתי אליהם בחיבור של 1.5 MB והנציג

אמר לי שיש שתי אופצויות 39.9 שלחודש עם התחייבות ל6 חודשים אפשרות נוספת 49.9 בלי התחייבות

ואז מגיע השלב שאתה צריך להסביר לו שאתה רוצה לעשות אצלהם מנוי אבל ההתחייבות הזו לא נראת לך

להתחייב לחברה עוד בלי שראיתה אפילו איך השירות שהם נותנים וכו הוא ינסה לפתות אותך לקחת בלי התחייבות אבל תגיד לו שלא נראה לך

ואתה רוצה לעשות מנוי אצלם אבל בלי התחייבות ואם הוא יגיד לך שאי אפשר אז תגיד לו טוב אז אני כבר ינסה בחברה אחרת

חבל שזה מה שמפריד בנינו ואז הוא בדרך כלל ישאל את המנהל משמרת אם אפשר להפחית\לבטל את ההתחייבות

זה מה שאני עשיתי ולי זה עבד 39.9 ללא התחייבות

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...