למנויי 013 ברק הסובלים מבעיות P2P לאחרונה - עמוד 27 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למנויי 013 ברק הסובלים מבעיות P2P לאחרונה

Kidney_stonE

Recommended Posts

• תגובות 586
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רוחב הפס שיש ל 014 גדול בצורה די מצחיקה לעומת זה של הספקיות האחרות.

אבל מצד שני יש לה גם את כמות המשתמשים הגדולה ביותר עד כמה שזכור לי

ובסופו של דבר חשוב לזכור שרוחב הפס חלקי כמות המשתמשים הוא התוצאה הסופית שחשובה

ואת זה לא מפרסמים בד"כ.

השאלה עד כמה הנושא הזה זוכה לחשיפה ועד כמה בעקבות הנושא הזה אנשים מתנתקים מהספקיות שלהם ועוברים לספקיות אחרות

ובעיקר ל 014.

אבל אם איכשהו הדיון הזה וכל ההשלכות שלו

(הכתבה ב YNET, הכתבה ב HWZONE בעמוד הראשי, דיונים בפורומים אחרים בעקבות החשיפה, מידע שעובר בין אנשים וכו')

יגרום לנדידה מסיבית של משתמשים ל - 014,

לדעתי הספקיות האחרות יאלצו להפשיל שרוולים, להוציא את הארנק מהבוידעם, ולנקוט בפעולות...(בין היתר רכישת רוחב פס)

בכל מקרה, רק העתיד יגיד

ואם אתה מתחבט בשאלה הקשה מאוד "לעבור עכשיו עם כולם כדי שאח"כ נידפק כולנו"

אני יכול רק לענות את מה שאני חושב

וכרגע אני חושב שאני עושה מה שטוב לי

אם בעתיד יהיה לי לא טוב בספקית שלי, אני אעבור לדבר הטוב ביותר הבא ברשימה...

זאת לא דרך נכונה להסתכל על כל דבר בחיים, אבל במקרה הזה הדעה שלי היא כזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום במוסף הכלכלה של ידיעות אחרונות יש כתבה של איזה חצי עמוד על מישה שתבע את 012 קווי זהב על העובדה שהם פשוט לא אפשרו לו להתנתק, הוא זכה ב2500 שקל והשופט כתב דברים קשים מאוד על הדרך שעוברים הלקוחות כדי להתנתק משירותי בארץ. השופט גם כתב שהוא מעודד אנשים אחרים לתבוע כדי שהחברות ישנו את דרכם.

לכל מי שיש התחייבות או סתם רוצה להתנתק כדאי לקרוא תכתבה ואולי גם להשתמש בה כקלף כאשר מדברים עם המוקדם כשרוצים להתנתקץ מי יודע אולי זה יעזור.

בכל מקרה שווה קריאה לדעתי.

אין לי סורק אז אני לא יכול לסרוק את זה אבל אם מישהו יכול אני חושב שזה יועיל להרבה אנשים פה בפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין מה הולך בזמן האחרון

חברת ברק מחתימה לקוחות עם התחייבות ל 3 שנים !!!

אתמול הייתי אצל לקוח הוא אומר חתם ל 3 שנים אצל ברק

ועוד הרבה בנטוויז'ן החתימו אותם חודש אחרון על 1 שנה התחייבות

פשוט באתי להמליץ להם לעבור לבזק בינלאומי

כי הבחור עם ה 3 שנים עוד אומר לי "האימיול בכלל לא מוריד" חחח מסכן שיחכה 3 שנים :kopfpatsch:

אתה תחכה 3 שנים

אני תוך 10 דקות מתנתק מהם אם אני רוצה (אני לא בנטויז'ן או ברק)

פשוט צריך לאיים שתתבע אותם על זה שהאינטרנט שלהם חרא או שתעשה להם פירסום כזה שמנהל החברה לא יידע מה נפל עליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברק יכולה לחסום פורטים/ ip-ים , לחסום נפח הורדה וכמעט כל מה שהיא רוצה כל עוד היא אינה מודה בזה.

אנשים שמשתמשים ברשת להורדות מסיביות או זקוקים לפינגים גבוהים נמוכים (תוקן LOL) אינם רצויים בברק (לפחות לפי היחס שלהם, ורק אלהים יודע מה ניסיתי לדבר איתם)

ברק רוצה את הסבתאות שבודקות דואר פעם ביום וקוראות ynet ואלו כנראה האנשים שישארו אצלם (שלדעתי מבחינה כמותית הם יותר מה gamer-ים) ומכאן האדישות של ברק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...