מטפלת התעללה בתינוק בן 7 חודשים - יש צילומים - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מטפלת התעללה בתינוק בן 7 חודשים - יש צילומים

Rule The Pc

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3049256,00.html#n

הכתבה

http://switch3.castup.net/cunet/gm.asp?ClipMediaID=51288&ak=null

הסרט שצולם ע"י נסתרת...

הייתי ממש בשוק... לא פעם ראשונה שמתעללים או משהו אבל וואי..... לאיפה הגענו?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

OMFG! לא היה לי הלב לראות את הסרטון עד הסוף. התאכזרות לחסרי ישע היא הדבר הכי שפל ובזוי שאדם יכול להעלות בדעתו ולבצע...

בשביל צרייך רשיון, בשביל צרייך רשיון, אבל לגדל ילדים כל אחד יכול... :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט מבחיל ולא יאומן זו התוצאה שמשאירים ילדים לבד בבית עם זרים מזל שההורים שמו לב למצוקה של הקטנים יש הורים שלא היו מבחינים בכך.

לדעתי אסור להשאיר תינוקות בבית לבד האמא צריכה לטפל בהם במשך זמן מסויים עד שיוכלו להכנס לאיזו מסגרת מפוקחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את המטפלת הזאת צריך לשים בכלא לאלתר, בנאדם כזה שמעלל בתינוק לא ראוי להשאר בחברה כאדם חופשי.

איך היא מעיזה לטלטל אותו? איך היא מעיזה להטיח אותו על הספה? איך היא מעיזה להוציא עליו את התסכולים שלה? - > פשוט בנאדם :bash:

לכלא :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו התוצאה של "נשות הקריירה" תופעה חדשה בעולם הזה וכמה שירצו שיוויון וכמה שצריך שיוויון אמא צריכה לטפל בתינוק שלה עד שהוא יוכל להתקבל למסגרת מפוקחת אי אפשר להשאיר ילדים בגיל כזה לבד עם זר פשוט אסור.

ובטח עוד מעט דרייה תקפוץ עליי עם כול הפמיניזים וכול החרטא הזה אז אני כבר מקדים תרופה למכה הטבע אלוהים מי שזה לא יהיה ברא לאישה ציצי לא כדי שהיא תכניס בו סיליקון ולא כדי שהבעל התענג עליו אלה בשביל שהיא תניק את התינוק שלה=תטפל בו עד שיגדל, בעולם המודרני לא צריך לחכות כמה שנים טובות עד שהוא יגדל אבל לפחות עד שהוא יוכל להכנס לאיזה פעוטון או גן במקום זה "נשות הקריירה" משאירות את התינוקות שלהן לבד עם זרים ואחרי זה מתפלאים כאשר איזו משוגעת משתגעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה, חכם גדול... תנסה להשאר בבית עם תינוק כאשר חופשת לידה הניתנת בחוק נמשכת 3 חודשים... בסקנדינביה לעומת זאת היא נמשכת שנה וחצי, בגיל הזה כבר אפשר לשים ילד בגן. כידוע גם, המשק בחרא, אנחנו לא מרוויחים כמו אנשים בסקנדינביה ולכן שני בני הזוג צריכים לעבוד בשביל להחזיק את עצמם, שלא לדבר גם בית וילדים. שלא לדבר על העובדה שהפערים בין השכר למחירים בשוק פשוט מאלצים גם את הנשים לצאת לעבוד. לי לא אכפת יהיה לשבת כל היום בבית, לבשל, לתפור, למצוא איזה תחביב מחורבן כמו לגדל עגבניות בגינה. אלא שמי/מה יתן לי? אח"כ גם אנשים עם גישה כמו שלך יגידו לי שאני פדלעה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...