מטפלת התעללה בתינוק בן 7 חודשים - יש צילומים - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מטפלת התעללה בתינוק בן 7 חודשים - יש צילומים

Rule The Pc

Recommended Posts

דבר ראשון:

אין לכם כסף ואמצעים כרגע בשביל להביא ילד אל תביאו פשוט מאוד כמו שלא קונים מכונית כשאין כסף אל תביאו ילד כשאתם יודעים שאחרי זה תפקירו אותו לבד בבית עם איזו אישה/איש שאתם לא יודעים עליו דבר.

דבר שני:

החוק בעניין של חופשת לידה בארץ באמת מטומטם אבל הפתרון הוא לא לעשות ילד ואז להשאיר אותו בבית לבד וללכת להתקדם בקריירה אלה ללכת ולהאבק בחוק ולפעול כדי לשנות אותו אני בטוח שיש עשרות אלפי בני זוג או חד הוריות במצב הזה שיקומו שיפעלו ותראי איך החוק השתנה.

זה לא פותר מאחריות לדעתי הורים שמשאירים ילד לבד בבית עם איזו מטפלת שהם שכרו ממודעה בעיתון הם חסרי אחריות! ולא משנה מהן הנסיבות.

אמא שלי הייתה איתי שנה וחצי עם אחי שנה ועם אחותי חצי שנה ובחצי השני השכנה שלי שאמא שלי הכירה אותה שנים טיפלה באחותי בכול מקרה היא אף פעם לא השאירה אותנו לבד בבית כשאנחנו עוד עוללים קטנים עם בנאדם זר ולא משנה מה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה אומר לא להביא ילדים לעולם בגלל מצוקה כלכלית?

מה זה השטויות האלה?

אתה אומר להכחד? בגלל מצוקה כלכלית?

אתה יודע שבד"כ זה הפוך, שדווקא אנשים ממצוקה כלכלית מביאים יותר ילדים לעולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר שאם אתה יודע שאין לך את האמצעים כדי להביא לבן/בת שלך לעתיד את התנאים הנחוצים כדי שהוא/היא תיגדל בביטחון ובבריאות אל תביא ילד.

ואני לא שוביניסט אני תומך בשיוויון נשים יכולול לעשות כול מה שגבר עושה כמעט אני אומר כמעט כי יש דברים שגם גברים לא יכולים לעשות ונשים כן, אבל במקרה הזה אני חושב שגם להורים יש חלק אם הייתם אבא/אמא של ילדה הייתם לוקחים איזו מטפלת ממודעה בעיתון? אני אישית לא. הייתי לוקח רק בנאדם שאני סומך עליו ומכיר אותו שנים או שאני יודע שהוא טיפל בתינוקות של אנשים אחרים שאני מכיר ועשה עבודה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומרת שחשוב שאישה תניק את הילד שלה לפחות ב-8 חודשים הראשונים, הכי קריטי, אבל לא כל אחת נשואה לרוטשילד. בד"כ אין ברירה וצרייך גם לצאת מהבית. לדעתי גם גברים צריכים לקבל חופשות לידה (מה יש? שגם הם ישנו שעתיים ביממה), אבל אין כסף לזה! זה לא בגלל שכל מי שמסכן מביא 20 ילדים, זה בגלל הפער בין השכר במשק לבין המחירים בשוק. אם לא היה כזה פער, אני מבטיחה לך שאחוז ניכר מהנשים ישארו בבית מבחירה. אבל זה בלתי אפשרי. אז מה נעשה עכשיו? נקשור את החצוצרות של כל אישה שבעלה מרוויח פחות מ-8000 נטו? זה שפנינה רוזנבלום גידלה את שלה בלול במשרד לא אומר שכל אחת יכולה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראי בגיל הזה גבר לא ממש יכול לטפל בתינוק זה הגיל שהאמא צריכה לטפל בתינוק עד גיל שמונה חודשים עד שנה.

מה אפשר לעשות? לדעתי צריך לשנות את החוק לתת שנה של חופשת לידה ולמנוע ממעסיקים את הזכות לדחות אישה מהעבודה על סמך גילה ומצב הזוגיות שלה ילדים וכו'.

בכול מקרה אם הייתי אמא לא הייתי משאיר את הבן שלי לבד בבית עם זר ולא משנה מה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להשאיר בבית עם זר זה אף פעם לא פיתרון אבל לך עכשיו תבוא לממשלה המפגרת הזאת ותגיד להם לאשר חוק כזה. ההפסדים במשק יהיו כל כך גבוהים מכל הנשים שיצאו לחופשות לידה (חשבת על תשלום בזמן חופשת לידה?) שהמחירים רק יעלו עוד והשכר רק ירד עוד ויתרה מכך, למרות חוק כזה או אחר, לא יעסיקו נשים נשואות - רק שלא יגידו שזה השיקול שלהם.

מאז ומעולם במדינה הזאת נשים תמיד הסתמכו על דודות אמהות וסבתות שיעזרו להן בגידול ילדים אך יותר ויותר אנשים כיום מגלים שאין להם משפחה מורחבת או שפשוט אין למשפחה ראש לזה ואין ברירה, צרייך בייביסיטר. לא כל אחד יכול להרשות גם אומנת/או-פאר מבריטניה עם תעודות ו-30 שנה ותק. אבל אכן, זה מפחיד לחשוב מה קורה...

ואבות כן יכולים לטפל בתינוק גם עד גיל שמונה חודשים... או לפחות לעזור. להחליף חיתול הם יכולים מדי פעם או להאכיל מבקבוק. אמהות תשושות עם הורמונים משתוללים הן סכנה יותר גדולה לתינוקות שלהן ממה שנדמה לנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פארקש, אני נוטה להסכים איתך בעניינים מסוימים, שהם שלפי דעתי- במצב אידאלי תפקיד האישה לדאוג למשפחה, למרות שאידאל פה, ומציאות שם. אתה לא יכול לדרוש מהנשים להישאר בבית.. הרבה פעמים זוגות צעירים הם גם חסרי אמצעים ולא יכולים להרשות לעצמם מפרנס אחד. יש משהו שבהחלט מעורר בי חלחלה בכך שאתה כביכול מאשים את הנשים במעשה הנתעב הזה, או לפחות "רומז" בעדינות (או לא בעידינות) בצורה שהיא מאוד לא הוגנת.

אני חושב שרוב הזוגות שמביאים מטפלת לבית עושים בדיקת רקע על המטפלת ו/או מקבלים המלצות עליה, ולא על סמך זה שהם פשוט "סומכים" על האנשים. הרי, כפי שאתה רואה- הם לא סמכו עליה בעיניים עצומות, עובדה שהם התקינו ... אבל מי יכל לדעת שדבר כזה יקרה? הרי זה פשוט תרחיש שטני שקשה להעלותו על הדעת. נכון, אני מסכים איתך שחלקים מסוימים בפמיניזם ישנו הבל, אבל אני מניח שאתה לא אישה וגם אף פעם לא תהיה אישה, ועד אז אני ממליץ לך לא לדבר על דברים שאתה לא מבין בהם. נראה אותך יושב בבית שנתיים שלוש כמו "עקרת בית טובה" ולא עושה עם עצמך כלום, בזמן שהבעל שלך הולך מרוויח כסף. אז במה אתה עובד? מגדל תינוק, מכין אוכל, ומלקק לבעל שלך את התחת כשהוא חוזר הביתה.

לא יודע, לי, באופן אישי- אורח חיים כזה ?(בהנחה שהייתי אישה כמובן) נשמע מאוד לא סימפטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודעת כיצד אתם מגדירים פמיניזם, נראה לי ראיתם יותר מדי נישואים פלוס... כל הרעיון מאחורי פמיניזם הוא שוויון זכויות והזדמנויות, לא מתן זכות "עשי מה בראש שלך" לכל אחת עם קינאת פין.

אני לא יודעת אם להגדיר את עצמי פמניסטית, לפחות לא בסטנדרטים שלכם, אבל אני דוגלת בכך שיעריכו חופשות לידה כי זה החרכי שהילד ינוק חלב עד גיל שנה לפחות - עובדה סטטיסטית שהנשים בארץ לא מניקות מספיק את התינוקות שלהן - מה שלא אומר שהן יפסיקו לייצר חלב וזה גם יגרום לדלקות בשד. מה שכן, אני אומרת שזה לא בריא שאישה תגדל את הילד אחרי גיל ינקות, במיוחד אם זה בן, כי הם פשוט יצאו מפונקים מדיי. שתדעו, לילד שלב המעבר מילד לגבר קשה יותר מלילדה לאישה רק בגלל הקרבה הגדולה לאם והזדהות מסויימת איתה, כמעט כל ילד שתשאלו אותו את מי הוא אוהב יותר, את אבא או את אמא, יגיד לכם את אמא. ההיקשרות הזאת לאם הופכת ילדים לרכרוכיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אחד הדברים הכי מזעזעים שראיתי בחים שלי וראיתי כבר הרבה דברים מבחילים (בעיקר ברשת).

בקשר לטיפול בילדים- מבחינה ביולוגית זה תפקיד האם.

אבל היום זה כבל לא כל כך משנה וזה תפקיד שני ההורים לדאוג לילדים שלהם לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור להיום או ללפני מאה שנה רק האמא יכולה לטפל בתינוק שלה האב אומנם יכול כמו שנאמר להחליף חיתולים או להאכיל עם בקבוק אבל תינוק לא ישרוד בזרועות אביו הרבה זמן.

תקחו לדוגמא את עצמכם כשאתם חולים למי אתם פונים לאמא או לאבא? כשמציק לכם משהו למי אתם פונים לאמא או לאבא? אני מניח שרובכם על שתי השאלות הנ"ל תענו אמא מכיוון שקיים איזשהו קשר בין הילד לאימו שלא קיים בין האב לילד.

אמא צריכה לטפל בילד שלה בתקופה מסויימת בחייו והמדינה צריכה לאפשר לה את זה בכול מקרה על תשאירו את הילדים שלכם לבד בבית עם זרים ובמיוחד כשהם עוללים קטנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם להעשרת הידע הכללי - באפריקה יש שבט שבו גם הגברים מניקים. כן, ממש עם חלב והכל. אפילו המרצה שלי (רופא) אומר שאין ממש הבדלים בין נשים לגברים, הם כמותיים בלבד - בכמות ההורמונים.

לא ביקשנו ציצים ומחזור, זה שנולדנו איתם לא אומר שצרייך לכבול אותנו לבית. אחרי הכל, אני לא חושבת שאמצא פה יותר מאדם או שתיים שיהיו מוכנים להגיד "כן, אני מוכן להיות עקר בית מטעמי נוחות/רצון" ותסתפקו בטענה שזה תפקיד האישה משחר הימים וזהו.

זה שאמא לא תטפל בתינוק בכלל זה גם לא סיפור. לפני מאה שנה אנשים היו מתים בעיקר מזיהומים בגלל חוסר נקיון ומעוני, אבל לא ממש צרייך אישה כדי באמת לגדל ילד. מספיק רצון ואהבה, השאר בא לבד. את התחליפים לחלב אם המציאו במיוחד בשביל אבות בודדים, כאלו שנשותיהם מתו בלידה למשל ועוד סיבות שונות. את כל מה שאמא שלכם עשתה - כל אחד יכול לעשות אם רק ירצה.

ישנו גורם שלישי ששמו אינטיליגנציה רגשית שנחבת למפותחת יותר אצל הנשים אבל הפער הולך ומצתמצם מדי יום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי את הקטע עם השבט באפריקה גברים יכולים להניק מציצי?? אנחנו יכולים לייצר חלב?? נשמע לי מוזר כנראה שלא הבנתי את המשפט כי אני לומד ביולוגיה ובחיים לא שמעתי על כזה דבר שגבר מייצר חלב ומניק תינוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אומר לא להביא ילדים לעולם בגלל מצוקה כלכלית?

מה זה השטויות האלה?

אתה אומר להכחד? בגלל מצוקה כלכלית?

"להכחד" זו הגזמה פראית.

אבל הרעיון הזה נכון מאוד - למה להביא לעולם ילד שאתה לא יכול לפרנס אותו? כדי לגרום לו ולך סבל? להעמיס על עצמך עול כלכלי נוסף וגדול? להעמיס על החברה והכלכלה את האחריות לדאוג לו, כי אתה לא מסוגל?

זה משגע אותי שאנשים שחיים בעוני מחפיר לפעמים, מביאים עוד ועוד ילדים, שרק מחריפים ומרחיבים את מעגל העוני הזה.

אז אני לא אומר ש"אנשים עניים לא צריכים להביא ילדים", אבל דחיל ראבאק, תעשו קצת חושבים לפני זה, ותחשבו טוב טוב אם תהיו מסוגלים לתמוך ולקיים את הילד, בלי שזה יגרור אותכם לעוני.

אתה יודע שבד"כ זה הפוך, שדווקא אנשים ממצוקה כלכלית מביאים יותר ילדים לעולם

ואתה אומר את זה בתור דבר טוב?

זה בדיוק מה שאני מנסה להגיד. אנשים במצב כלכלי קשה שמביאים עוד ועוד ילדים מכבידים על עצמם, על החברה ועל הכלכלה.

תסלח לי, אבל לא בא לי לממן את הילד החמישי של מי שלא היה מספיק חכם כדי לחשוב על ההשלכות לפני שהוא מז** - ועוד אחרי כמה ילדים שכבר הבהירו לו את התמונה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...