עבור לתוכן
 • צור חשבון

FARKASH7

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  1,618
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  17יום 22ש' 44דק' 21שנ'

כל דבר שפורסם על-ידי FARKASH7

 1. מנסה לשחק על גירסת הרימאסטרד בPS4. או שאני זקן או שאני לא מצליח להבין משהו מאוד בסיסי. בתחילת המשחק עוד בשלב הלחימה בחיילים פשוטים לעיתים הם תופסים את קרייטוס ומורידים אותו לקרקע. ברגע הזה מופים עיגול שחור ובתוכו עיגול כתום מהבהב. מה אני אמור לעשות כדי לשחרר אותו מהאחיזה שלהם? ניסיתי ללחוץ על כפתור "עיגול" כולל לחיצות מהירות. לא עוזר. מישהו יכול להסביר מה המשחק המטומטם הזה רוצה ממני?
 2. מחיה שוב את הדיון. יש לי מספר שאלות. מהם תנאי האחריות בארץ לניידים של אסוס/לנובו שנקנו בחול למישהו יש מושג? נשקלת האופציה של קניה מאמזון. שאלה שניה היא האם יש תוכנה חינמית שתאפשר עבודה מרחוק מול מערכת נייחת. דיברתי עם הרוכשת, היא רוצה נייד בעיקר כי היא רוצה את האפשרות לעבוד מהבית לעיתים ולא מהמשרד. בעבודה שלי אני תמיד יכול להתחבר לסרבר מרוחק ולעבוד עליו, אבל אני כותב קוד, ולא עובד עם תוכנות עריכה גרפיות. האם יש פתרון חינמי שיאפשר עבודה מול מערכת נייחת שיושבת במקום אחר בעזרת מחשב נייד בסיסי בצורה איכותית במקרה של עריכה גראפית? כי יש מחשב נייד בסיסי.
 3. העברתי את המסר. גם לגבי הנייח. הדגשתי שוב ושוב שעדיף מכל בחינה לקנות נייח לשימושים המתוארים. אני מקווה שהיא תתעשת ותבחר בנייח. אם לא הלנובו צויין כמועמד העיקרי. מודה לך מאוד על העזרה.
 4. קראתי על המסכים. באמת מפתיע. נראה שמעטים מאוד הניידים עם מסך איכותי שמציג צבעים אמיתיים. המחשב יחובר למסך חיצוני. אין בעיה עם מסכים "רגילים" לא באיכות מקבוק. תוכנות וידיאו - פרימייר ואפטר אפקט. פרנסה. עברתי על כמה אפשרויות: בגיזרת מחשבים שהם יותר מחשבים עסקיים ולא מיועדים לגיימינג ראיתי את שני אלה: דל לנובו יוגה היתרון - מימדים נוחים. ללנובו יש עט מגע שזה שימושי לקונה. לדל יש שם טוב, שירות טוב. הלנובו קצר חורג מהתקציב עם הרחבת האחריות אבל זה בא בחשבון. גיימינג: אייסר לנובו לגיון אסוס TUF מחשבי הגיימינג די דומים. ללנובו יש יתרון מבחינת המסך לפי ביקורות שקראתי. לאסוס יתרון במחיר. זה בערך סיכום הדגמים שנראו לי מעניינים. השאלה אם כולם יעשו את העבודה ומי מהם עדיף?
 5. 1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך? כבכותרת 2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? כבכותרת 3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)? לא 4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה) לא 5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? שלא יהיה מסוק 6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? לא 7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? מערכת הפעלה 8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. מגורים במרכז. חנות לא משנה. 9. מתי מתוכננת קניית המחשב? בזמן הקרוב 10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים ספציפיים? אין 11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? לא 12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: שיכלול אחריות מורחבת (3 שנים) בארץ למחשבי הגיימינג ומחשבים מסדרות גבוהות אין מסך איכותי? כמו כן יש סיכוי שהמחשב יחובר רוב הזמן למסך חיצוני, אני די בטוח לגבי זה, אז המסך מקבל חשיבות מעט מופחתת. אבדוק את זה עם הרוכשת.
 6. פחות כי אין לי כרגע מישהו שמגיע לשם. יש דגם ספציפי שאתה ממליץ עליו? כמו כן מה לגבי אמזון? יש חברות שמכבדות אחריות גם בארץ? כי ראיתי ששם המחירים נמוכים די משעותית (לפחות למחשבי גיימינג).
 7. שימושים כבכותרת, (פוטושופ, אילוסטרטור...). מסך 15. משקל לא חשוב. כולל מערכת הפעלה. אחריות בארץ עדיף מורחבת. מחשב מחול בא בחשבון אם יש אחריות בארץ. סדרות טובות של היצרנים הזולים ולא סדרות כניסה זולות. ראיתי שמחשבי גיימינג לרוב מציעים מפרט טוב יותר. איך הם לשימושים האלו? איך הם בתור מחשבים לעבודה? שוב המימדים פחות חשובים. תודה.
 8. המכשיר: Kyocera DuraForce E6560. מערכת הפעלה מותקנת: 5.1.1 מקלדת עברית הצלחתי להתקין ללא בעיה דרך תפריט ההגדרות. ניסיתי להחליף שפת מערכת אבל השפות היחידות שמופיעות לי הן אנגלית, ספרדית, סינית. למישהו יש מדריך עדכני איך אפשר לבצע התקנת עברית? ניסיתי בעזרת אפליקציות כמו more local, אבל הן לא מצליחות להתקין עברית באמת, רק חלקית ממש, וזה גם לא עובד טוב. תודה לעוזרים.
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close