מטפלת התעללה בתינוק בן 7 חודשים - יש צילומים - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מטפלת התעללה בתינוק בן 7 חודשים - יש צילומים

Rule The Pc

Recommended Posts

מה שניסיתי להגיד שם, שמצוקה כלכלית לא אומרת שאתה לא יכול להביא ילדים לעולם.

כן היא כן.

אם אתה לא יכל לספק לילד את הצרכים הבסיסים שהוא צריך כמו אוכל וחינוך אין שום סיבה בעולם שתעשה ילדים.

אני רוצה שתיתן לי דבר טוב אחד בלהביא ילדים במצב שלא מאפשר לך לגדל אותם?

(ואל תגיד שאם לא אנחנו ניכחד, כי זה פשוט לא נכון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ואם היא לא יכולה לטפל בילד ונכנסת להיריון?

אז מה עושים? אז על זה כבר היה דיון אם לעשות הפלה או לא.... 95% נראה לי אמרו שצריך לעשות הפלה

מיצו את הנושא הזה.......

בלי להכנס לנושא ואני רוצה שאפחד יגיב על זה אני רוצה להגיד שדעתי על הפלות זה שהפלה זה כמו שאשה תשאר עם הילד 9 חודשים ומתי שהיא צריכה ללדת יעשו לה הרדמה מלאה, ניתוח קיסרי, יקחו את הילד ויהרגו אותו...... אותו דבר היא אפילו לא רואה אותו... הוא רק יותר זמן בבטן שלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי קצת הגזמתם, מטפלות זה דבר לגיטימי וגם אני גדלתי עם מטפלת והיא הייתה אז וגם קצת אחרי זה בערך כמו סבתא שלי.

אז אני לא חושב שזה לא טוב להשתמש במטפלות אבל צריך לבדוק טוב עם מי יש לך עסק לפני שישר נותנים את המפתחות לבית ומשאירים את המטפלת לבד עם התינוק/ות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גילי, המחשבות שיש לך בראש מפחידות אותי לפעמים... בררר.

אם לא הבנתם משהו, אז לא צרייך להיות במצוקה כלכלית במדינה הזאת בכדי שלא תהיה ברירה אלא על שתי בני הזוג לעבוד. כל כל העניין בכך שהאישה נאלצת לחזור עבודה הן מטעמים חוקיים והן מטעמים כלכליים. ההסדר הדפוק של חופשת הלידה דופק את הנשים ואת הילדים, ובעוד שהפער בין השכר לבין המחירים בשוק מסייע לכך ומאלץ נשים לחזור לעבודה מהר ככל הניתן כי גם כך בקושי מסיימים את החודש.

אם כל זוג נשוי צעיר עכשיו היה מחליט שהם לא מביאים ילד עד שאחד מבני הזוג יוכל לפרנס גם את הזוג וגם את הילד, אז אנחנו בבעיה גדולה. להכחד אולי לא ניכחד אבל זה פשוט ייצור מצב שרק אנשים עשירים יוכלו להביא ילדים. ממוצע ומטה יקשרו חצוצרות.

מרבית ההורים משאירים את הילדים שלהם בכל מיני פעוטונים... באתי, ראיתי, הזדעזעתי. כל פוסטמה עם בית קרקע עכשיו חושבת שהיא גננת מוסמכת. תראו ילדים בני 3 חודשים עד שנתיים וחצי, מלוכלכים ורעבים, כ-17 במספר ואולי מטפלת אחת או שתיים שרוב היום על הטלפון. אותן הבעיות הכלכליות במשק רק נותנות "פוש" למטפלות כאלו שכן הן מאלצות את ההורים להשאיר את הילדים בידיים זרות. לא לכל אחד יש את המשפחה המורחבת שמוכנה, לעיטים גם הם צריכים לעבוד. עכשיו גם העלו את גיל הפרישה וייתכן וגם הסבים של התינוקות לא יוכלו לשמור עליהם כמו ששמרו עליי למשל כשאני הייתי תינוקת.

הבעיה היא לא אצל הנשים, לא אצל ההורים, אלא אצלינו בתור חברה/מדינה. אנחנו חייבים חופשות לידה מסודרות וארוכות יותר ומשולמות. כמו כן, יש צורך מיידי לעשות משהו בנוגע למחירים ביחס לשכר. לא ייתכן שאנחנו נרוויח גרושים בשקלים ונשלם על דיור וכמעט כל דבר אחר בדולרים, ולא ייתכן שמצרכי בסיסיים יעלו פה יותר מאשר במדינה בה שכר המינימום גבוה יותר מהשכר הממוצע אצלינו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א) היא ממש ממש דפוקה צריך לאשפז אותה לעשר שנים בבית חולים למושגעים

ב) אי אפשר להגיד שההורים לא אשמים... הם בחרו מטפלת ממש דפוקה

אני לא אומר שהם אחראים לכל זה אבל עדיין....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הערה אחרונה שלא בנושא הת'רד:

אם כל זוג נשוי צעיר עכשיו היה מחליט שהם לא מביאים ילד עד שאחד מבני הזוג יוכל לפרנס גם את הזוג וגם את הילד, אז אנחנו בבעיה גדולה. להכחד אולי לא ניכחד אבל זה פשוט ייצור מצב שרק אנשים עשירים יוכלו להביא ילדים. ממוצע ומטה יקשרו חצוצרות.

לא נכון.

א. לא צריך שאחד יוכל לפרנס את השני. אבל שלא יהיה מצב בו כל המשפחה תגרר לעוני בגלל זה.

ב. לא רק עשירים יוכלו לביא ילדים. אבל עניים מרודים, well, זה רק יגרום סבל להם, לילד ולחברה.

ועוד פעם, מצדי שיביאו ילדים. אבל שלא יצפו מכולם לרחם עליהם ולממן אותם, כשהם לא מסוגלים לעשות חושבים לפני המעשה.

ובזאת נגמר הויכוח בת'רד הזה. מי שרוצה להמשיך - מוזמן לפתוח ת'רד חדש.

-----

נכון איפה ההורים, בכול הסיפור הזה, מה הם לא רואים עם מי יש להם עסק

לא מדויק

לא תמיד אפשר לשפוט אדם לפי רושם ראשוני.

אני לא מספיק בקיא בפרטי המקרה, אבל יכול להיות שהם דווקא ניסו לברר על המטפלת, וההתפרצות שלה היא ראשונה או משהו.

לא נראה לי שמישהו פה מספיק מתמצא בנושא כדי להחליט אם וכמה להאשים את ההורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בצחוק אני לא יביא מטפלת סתם אחת מהרחוב שטטפל בילדים שלי...

שאמא שלהם תשב בבית ותדאג להם, לא איזה מטפלת ממורמרת מהחיים שלה שתבוא ותוציא את זה על הגנגטרים הקטנים שלי. :cool2::)

אני לא מבין בכלל איך אפשר לסמוך על בנאדם שאתה בכלל לא מכיר שיטפל בילד הקטן שלך שבאותו רגע חסר עונים מול אדם בוגר זר שיכול לעשות מה בא לו עם הילד שלך...  :nixweiss::kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...