עבור לתוכן
 • צור חשבון

Fkl0ster

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  2,475
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  21יום 22ש' 36דק' 5שנ'

דירוג

2 ניטרלי

אודות Fkl0ster

 • דרגה
  מומחה למערכות סטריאו
 • יום הולדת 02/01/2002

מידע נוסף

 • מין
  זכר

מבקרים אחרונים

1,522 צפיות בפרופיל
 1. תלוי עד כמה אתה רוצה למצות את הרמקולים. אם אתה יכול להוסיף לדנון\אונקיו\מאראנץ מה טוב. אם אתה יכול למכור את הפיוניר, להוסיף ולקנות את http://www.audiophile.co.il/product/רסיבר-קולנוע-ביתי-cambridge-audio-351r/ אז בכלל טוב. שים לב שזה רסיבר ישן יחסית מבחינה טכנולוגית, אבל הוא יעשה טוב לרמקולים שלך. אישית, זה מה שהייתי קונה להם, אבל סדר העדיפויות שלי כנראה שונה משלך.
 2. רמקולים טובים, רק שהם לבד מחסלים את כל התקציב, לא? אם זה קומבו שנמכר עם המגבר בסכום הזה, לך על זה. אחרת, קח רסיבר של דנון\אונקיו\מאראנץ. אם התקציב בכל זאת רק עד 5K, כדאי לקחת את http://www.audiophile.co.il/product/351a/ יחד עם http://www.audiophile.co.il/product/sx-60/ אם אתה נמתח בתקציב, אז את אותו מגבר עם רמקולים יקרים יותר של קיימברידג' אודיו או מורדאונט שורט (אותה חברה בעצם, כך שיש סינרגיה טובה בין הרכיבים). שים לב שלמגבר כניסת USB - דגם בלי כניסה זו זול ב-500 ש"ח. תקנה אותו רק אם תוכל לחבר ב-USB וזה מומלץ כי בחיבור אנאלוגי מסטרימר\ממיר HD\טלויזיה איכות הצליל של המערכת לא תמוצה.
 3. אם רוב התוכן הולך להיות טלויזיה, זה אומר שרוב התוכן הוא דו-ערוצי. עם איכות קול סטריאופונית בשידורי HD של ימינו, הייתי לוקח סטריאו בסכום הזה. עם זאת, והיה וצליל היקפי חשוב לך - ואכן אתה צופה בסרטים שיש להם פס-קול רב ערוצי - אז תקנה מערכת רב ערוצית. כתוב מאיזה אזור אתה ואתן לך המלצות.
 4. תתחיל במגבר ייעודי, כמו הרוטל שהמלצתי לך עליו בשרשור הקודם. עד אז - ומבלי להקניט - לך להום-סנטר בשביל כבלים.
 5. מדויק. לך עם ה-1700 שקל שרצית להשקיע בהגברה, יחד עם הסנטר, ותן את שניהם בשביל זה: https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=953935 זה השידוך הכי טוב כנראה, לרמקול שלך.
 6. מישהו, בבקשה? איזה טאבלט נותן את הערך הכי טוב לכסף?
 7. לא הבנת את השאלה שלי. בניסוח אחר, השאלה היא האם נתב 802.11n בסיסי מספיק כדי לנצל היטב בחיבור אלחוטי חבילה של 100 מגהביט או שיש צורך לשדרג לשם כך?
 8. אז אתה אומר שאין סכוי להגיע לאפילו 80 מגהביט בחבילה של 100 בפועל? גם כיום אני מקבל 24 מתוך 30 תאורטיים, השאלה היא האם בכלל הנתב שלי יכול לספק את הקפיצה מ-24 לאזור 80 אם אני אני עובר לחבילה של 100? או שצריך נתב בתקן 802.11ac לשם כך (כרטיס הרשת שלי כבר תומך)?
 9. שלום, יש לי כיום חבילת 30/1.5. כל צרכני האינטרנט שלי מחוברים אלחוטית לנתב 802.11n הבסיסי ביותר של tp-link (דגם כל כך פופולרי שאני מניח שכולכם מכירים..); הקצב המקסימלי שאני חווה כיום עומד על כ-3 מגה-בייט. האם יש טעם לשדרג בעוד כמה שקלים לחודש לחבילת 100/2, או שאני לא אראה שיפור בשל מגבלת הנתב? והיה ויש צורך בנתב משודרג, באיזו הוצאה מדובר? אני לא באמת זקוק לקצב הנוסף, אבל בהתחשב בהפרש העלויות אני עשוי לשדרג. תודה.
 10. ראשית דבר, האם יש אפליקציות טובות ללימוד אנגלית בסיסית לאדם בוגר? האם הן מספיק טובות\עשירות באפשרויות כך שהן מצדיקות רכישת טאבלט עבור שימוש בהן? אם כן, מה מומלץ?
 11. כן, השנים כדרכן חולפות ושודדות את הנעורים ללא רחם. מבלי לצלול למערבולת של התייפחויות על הרצון לחזור לימים ההם, אני רק אציין בהקשר לתחום שהאתר עוסק בו, שהעשור ההוא של שנות ה-90 היה העשור בהא' הידיעה של המחשב - ככל הנראה ההמצאה היחידה הגדולה והמעצבת ביותר של המחצית השנייה של המאה ה-20 - בהפיכתו אותו למוצר שמקומו לא נפקד באף בית. מי שגדל והתבגר בעשור ההוא יודע ומבין איזו טרנספורמציה זו הייתה: המחשב כפי שהוא נראה בכניסה לשנות ה-90 היה שונה בתכלית מאיך שהוא נראה ביציאה מהן (צבע מלא, קול מלא, מדיית אחסון דיגיטלית, האצה גראפית ורשת האינטרנט הם העיקריים שבשינויים); לא נראתה מידה כזו של האצה ותנופה מראשית ימיו של המחשב - ומבלי לחטוא בחטא היוהרה או להתבוסס בנוסטלגיה, אני בספק אם תראה בעתיד. PcPro יצא לאוויר העולם בנקודת השיא של העשור: סוף המילניום. בזכות הרשת ועקרון הפצת והנחלת ידע ומידע יכול היה אדם לשדרג את המומחיות שלו בתחום באופן מטאורי. התחושה בקרבם של נערים וצעירים שהידע מה קונים ולמה היה כמעט אקסקלוסיבי להם, קשה לתאור. באמת ובתמים, הייתה זו התקופה היפה בחיי ושממנה יש לי הזכרונות הנעימים ביותר.
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close