למה בעצם עדיין ממליצים על אינטל? - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה בעצם עדיין ממליצים על אינטל?

Rockstatement10

Recommended Posts

• תגובות 76
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

lompy

אני מבין למה אתה מתכוון הבדל של 5-10 fps קשה לראות במשחקים, אבל עדיין יש את הבדל במחיר, אני בדקתי את המחיר בפלונטר והבדל היה בסביבות 200 שקל.

עם אתה אומר שבחנויות אחרות זה רק 50 שקל אז 2600 עדיף על 8400.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר שפער קטן באחוזים במחיר המכונה, כשמכונה שלימה עולה 600-1000$, הוא פער שלא כדאי להתעמק בו יותר מדי

ומוטב לקנות מה שמרגיש לנו נכון ועושה לנו טוב על הלב.

אם מישהו למשל חושב, שזה יבאס אותו כל פעם מחדש שיש לו ולא , כי העוד כמה FPS על הנייר (למרות שהוא מבין שזה לא מורגש)

חסרים לו בתודעה, אז שיגש לקנות . עוד 200 פחות 200 שקל לא רלוונטי.

ומי שבאותה מידה מרגיש שיש לו ורק בגלל שאין לו 12threads אלא רק 6 זה אוכל לו את הלב, לא כי הוא מרגיש את חסרונם

ביום יום אלא עצם הידיעה שחסרות לו בוכנות במנוע זה מרגיז אותו, אז שיקנה regardless העוד 200 או פחות 200 שקל לא מזיזים.

אם שואלים את nec החטייאר מה הוא יעשה,

nec יקנה AMD  משום שכרגע יש לו אינסנטיב (כחובב בתחום), לחזק את מחנה ה- underdog ולשפר את התחרותיות בסגמנט.

זהו ערך של- nec חשוב בראיה מפוקחת ארוכת טווח של הצרכנים והקהילה. אז שאינטל תתאמץ קצת יותר בשבילנו כמו ש- מנסה. 

מגיע לנו את זה ממנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפער זניח שכזה אז ברור שמוטב לקנות בארץ.

אגב regardless מעבד חדש כזה או אחר, יהיה זה 2600, 8400, או אפילו 8700k,

לכל אלו שיש מעבד i5 משנת 2011 ומעלה (ולמי פה בעצם אין)

לא אמליץ להחליפו במעבד חדש, עד אשר יגלה שבמי מהמשחקים הוא מקבל מתחת ל 60fps,

או שבמי מהישומים שהוא מריץ ייתקל בקושי ביצועי כלשהו מובחן ומורגש.

חבל על הכסף. המעבדים בקושי התקדמו במרוצת העשור האחרון ולשדרג מעבד זה לזרוק כסף לפח סתם.

אציע רק להרחיב זכרון (min 16GB), לשים (אם עדיין לא שמו), ולהצטייד בכרטיס מסך חזק יותר אם צריך. זה הכל.

את הכסף שנשאר לשים בצד ולצרוך על משהו מועיל יותר, או להשקיע לטובת העתיד שזה בכלל עדיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן.. שלפתי את ה 1070 מהמחשב שלי רק כדי לבדוק איך משחק מודרני על מנוע Dunia מגיב.

אפרופו גיימרים ורזולוציות ומשחקים מודרניים - למעט המשוגעים שרוצים 200 פריימים, מי שמצמיד 1070 ומעלה למעבדים של או AMD

מחפש פילטרים\גרפיקה, אני יודע - כי אני אחד כזה. בדיקה פשוטה על FC5 האחרון עם i5 2500k מומהר ו i7 7700K על 4.2 לכל הליבות

לא מראה הבדל כאשר v sync נעול אצלי. הגרפיקה מהממת, ה GPU פועל יופי עם שני המעבדים.. לפחות עד 60 פריימים ב 1080 לא מצאתי הבדל.

מה שכן.. מעבד כזה ענתיקה והוא עדיין אצלי מומהר ויציב, את זה אני כן יתן לזכות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lompy

הגדרות גבוהות , זה לא הגדרות הכי גבוהות.

ההבדל המשמעותי ב 1440 היה ב CS:GO שזה משחק לא תובעני בכלל וההבדל שם היה בין 320 ל 400 FPS שאין שום מסך בעולם שמסוגל להראות את ההבדל הזה.

במשחקים המודרנים ב 1440 הם היו די זהים כשלפעמים יש יתרון לאחד הצדדים. רק ב FAR CRY ו GTA היה יתרון יותר משמעותי לטובת אינטל אבל שוב זה עם GTX1080 TI ובמעל 100FPS.

במיוחד בשבילך

https://www.youtube.com/watch?v=8sqs5aRBzCk&t=72s

ביקורת ששמתי בדיון שלי על המעבדים החדשים.

שים לב איזה פערים קטנים יש עם GTX1080TI ב FHD באולטרה בין 8400 לבין 2600 ב OC או 2600X.

אבל FAR CRY 5 נתמך הכי טוב עם ורייזן, גם בפתיחת המשחק מופיע הרייזן וגם הלוגו של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

לא נכון,

GTX1060 חזק יותר מ RX570. לא בהרבה אבל חזק יותר.

בדוק מבחני השוואה ביצועית. מקום טוב ונוח לכך יהיה techpowerup המרכז הכל בטבלה אחודה ונוחה להשוואה.

ציטוט של nec_000

אני אומר שפער קטן באחוזים במחיר המכונה, כשמכונה שלימה עולה 600-1000$, הוא פער שלא כדאי להתעמק בו יותר מדי

ומוטב לקנות מה שמרגיש לנו נכון ועושה לנו טוב על הלב.

אם מישהו למשל חושב, שזה יבאס אותו כל פעם מחדש שיש לו AMD ולא אינטל, כי העוד כמה FPS על הנייר (למרות שהוא מבין שזה לא מורגש)

חסרים לו בתודעה, אז שיגש לקנות אינטל. עוד 200 פחות 200 שקל לא רלוונטי.

ומי שבאותה מידה מרגיש שיש לו אינטל ורק בגלל שאין לו 12threads אלא רק 6 זה אוכל לו את הלב, לא כי הוא מרגיש את חסרונם

ביום יום אלא עצם הידיעה שחסרות לו בוכנות במנוע זה מרגיז אותו, אז שיקנה AMD regardless העוד 200 או פחות 200 שקל לא מזיזים.

אם שואלים את nec החטייאר מה הוא יעשה,

nec יקנה AMD  משום שכרגע יש לו אינסנטיב (כחובב בתחום), לחזק את מחנה ה- underdog ולשפר את התחרותיות בסגמנט.

זהו ערך של- nec חשוב בראיה מפוקחת ארוכת טווח של הצרכנים והקהילה. אז שאינטל תתאמץ קצת יותר בשבילנו כמו ש- AMD מנסה. 

מגיע לנו את זה ממנה.

בדיוק השתמשתי ב-TECHPOWERUP, וגם תמיד השתמשתי בהם.

RX570 עדיף על גרסת ה-3GB של 1060, אבל כנראה שה-6GB עדיף במעט... כנראה יש יתרון מסוים ל- בכל זאת בגלל ופיצ'רים.

האמת מאז ומתמיד הייתי עם אינטל, לרכוש פתאום יהיה לי מוזר למרות העבודה הטובה שהם עשו, השאלה אם גם לטווח הארוך זה מומלץ למרות שיש לו הרבה תהליכונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Rockstatement10

למה לא? זה אומר שהמשחק לא יעבוד טוב שם?

בפתיחת המשחק יש לוגו של AMD וגם לוגו של רייזן.. יש סיבה למה רייזן מופיע שם..

יש את הלוגו של RYZEN כי הם ספונסרים של המשחק והם רוצים לקדם אותו.

האופטצזציה במשחק בוצעה לכרטיסי מסך של ולא למעבדי (לפחות לפי מה שידוע לי, וגם אם כן הדגש הוא על כרטיסי המסך ולא המעבד)

זה לא אומר שהמשחק לא יעבוד שם טוב , תקרא שוב את כל מה שכבר אני ו NEC כתבנו בנושא , לא מתכוון לחזור על זה שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• djelectric locked וגם unlocked this דיון

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...