עבור לתוכן

lompy

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  2,048
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  7
 • זמן מחובר

  3232יום 22ש' 38דק' 15שנ'

כל דבר שפורסם על-ידי lompy

 1. תלוי איפה ומה גודל השריטה. אולי בכלל אין שריטות על המסך עצמו אלא רק על המסגרת.
 2. לא יודע מה להגיד לך.
 3. amd 1700 Vs intel 8400

  אני הייתי הולך על AMD. לא תראה שום הבדל במשחקים בין אינטל ל AMD עם הכרטיס הזה.
 4. amd 1700 Vs intel 8400

  אכן זאת המגמה אבל מתי זה יקרה אף אחד לא יודע להגיד. נכון לרגע זה היתרון במשחקים הוא של מעבד אינטל אבל תלוי עם איזה כרטיס מסך ועם איזה מסך. היתרון של מעבד אינטל מתחיל לבוא לידי ביטוי רק עם כרטיס כמו GTX1070 ומעלה וגם תלוי באיזה רזולוציה. וגם אם יש לך כרטיס כזה אז אתה צריך מסך של יותר מ 60HZ כדי להיות מסוגל בכלל לראות את הפרימים הנוספים שתקבל עם מעבד אינטל. בקיצור ,תגיד לאיזה כרטיס מסך, איזה מסך ואיזה רזולוציה המעבד מיועד וככה יהיה הרבה יותר קל להחליט.
 5. זה אומר שזה מסך משומש שעמד דלוק במשך תקופה לא ידועה בתצוגה כדי שאנשים יתרשמו ממנו ויתכן שגם יכלו לגעת בו. יתכן שגם המסך נפגם כשעמד בתצוגה למשל שריטות. אני לא הייתי קונה מתצוגה בלי לראות את המסך באופן אישי.
 6. לא יודע איפה אתה רואה מחיר אבל המסך הוא מתצוגה וזה כנראה הסיבה למחיר. המסך טוב ? תלוי למה? הרזולוציה מאד גבוה ככה שהכתב ותפריטים יראו יותר קטנים מצד שני המסך די גדול וגם תלוי מה המרחק שאתה תשב ממנו. שורה תחתונה יכול מאד להיות שלעבודה יום יומית במחשב זה לא יהיה בדיוק נח. הפנאל הוא VA של סמסנג אז אני מאמין שהוא יחסית טוב מבחינת תצוגה וצבעים. אם אתה רוצה לקנות את המסך בשביל גימניג ב PC אז צריך כרטיס מסך מאד יקר בסדר גודל של GTX 1080 כדי הריץ עליו משחקים ברזולוציה הזאת. בכל מקרה המחיר די זול.
 7. נראה לי שווה להוסיף 200 שקל בשביל זה http://www.tms.co.il/product/18300
 8. כן ,ככה זה נראה , הלוחות הזולים כנראה יגיעו רק בינואר. לחכות או לא זה החלטה שלך.
 9. משעשע, בדיוק היום חשבתי בדיוק על אותה אנלוגיה בין ביטקויין לבורסת הצבעונים
 10. זה לא מוזר לך ששני הדברים מתרחשים במקביל (המעבר והשבב המדובר) והם כביכול לא קשורים , כי הרי משיתוף הפעולה הזה אני באופן אישי לא מבין מה אינטל מרויחה, זה לא עוזר לה להתקדם בתחומים שבאמת מענינים אותה מול נווידה או בכלל. השיתוף פעולה הזה עם AMD עושה לי שכל רק אם לאינטל יש מה להרוויח גם בתחומים שמעבר לשוק המחשבים הניידים(שגם ככה היא שולטת בו וגם כנראה תשלוט בלי או עם השבב המדובר).
 11. אני מנסה לכוון את הדיון על AMD והחברה פה כל הזמן מדברים על מה אינטל רוצה. אני רוצה לשמוע את דעתכם איך כל מה שאינטל רוצה להשיג משפיע על AMD , איפה היא נכנסת לתמונה, מה אינטל צריכה ממנה, מה התמורה ש AMD עתידה לקבל פה.
 12. בקיצור מה שאתם אומרים שלדעתכם שיתוף הפעולה עם AMD מתחיל ונגמר מעבדי CPU משולבי GPU?
 13. השאלה לא מה אינטל רוצה , מה אינטל רוצה זה ברור. שאלה שלי היא איך לדעתכם AMD נכנסת לתמונה אם בכלל. להביא את ראג'ה כדי לפתח ארכיטקטורה חדשה שתיהיה מוכנה רק בעוד כמה שנים נראה לי קצת מדי ומאוחר מידי.
 14. אין לי ספק שמה שמעניין את אינטל זה לא המעבד הגרפי למחשבים ביתיים ,בדיוק כמו שנווידה כבר את הציגה את VOLTA לשוק העסקי אבל לא לשוק הביתי. השאלה היא אם AMD והמעבד הגרפי שלה היא חלק מהתשובה שאינטל מנסה לתת לשוק העסקי לנוידה. כי שיתוף פעולה מוגבל ל CPU עם GPU לשוק הניידים נראה לי מאד לא משמעותי עבור אינטל, זה פלוס המעבר של ר'אגה מ AMD מריח לי כמו משהו יותר גדול שנרקם בין הצדדים.
 15. אותי יותר מעניין לשמוע איך לדעתכם כל זה משליך על AMD. איך שאני רואה את זה , אני ממש מתקשה להאמין שהמעבר של ראג'ה לאינטל לא מתואם עם AMD במיוחד לאור שיתוף הפעולה החדש שלהם. עושה רושם ששיתוף הפעולה בין אינטל ל AMD הולך לאכול נתחים מאד גדולים מנוידה בשוק הניידים והמרויחה הגדולה היא לדעתי דווקא AMD , אינטל גם ככה מוכרת את רוב המעבדים בשוק הניידים אבל עכשיו על כל מעבד שני שאינטל תמכור בשוק הניידים גם AMD תמכור את ה GPU שלה. מעבר לכל זה חייב להיות פה מהלך הרבה יותר רחב , אינטל מודאגת מהשליטה של נווידה בשוק העסקי ומאד קשה לי להאמין שהביאו את ראג'ה כדי לפתח ארכטקטורה חדשה שתצא רק בעוד כמה שנים כדי להתחרות בנווידה . הם צריכים תשובה עכשיו ופה לדעתי שוב AMD נכנסים לתמונה. באיזה צורה לא ברור לי אבל יש לי תחושה שקורה פה משהוא שהם עדין לא מספרים.
 16. לרכוש מניות של אינטל היום.

  את יכולה לסחור במניות בכל בנק. את צריכה ללכת לבנק שלך ולבקש אפשרות לסחור באינטרנט במניות בישראל וארה"ב (כי אינטל נסחרת בנסד"ק). כדי לסחור בנסד"ק את גם צריכה לפתוח חשבון דולרי. צריכה לשים לב שיש עמלת קניה/מכירה/שמירה. כלומר את משלמת עמלה על קניה של מניות , מכירה של מניות , אחזקה של מניות. בנוסף כל פעולה שאת מבצעת בנסד"ק היא בדולרים כלומר את צריכה להמיר שקלים לדולרים כחלק מפעולת הקניה (אלא עם כבר יש לך כסף בחשבון הדולרי) העמלות נתונות למשא ומתן , ככל שיש לך יותר כסף בבנק וככל שהתיק שאת מנהלת יותר גדול ככה אפשר לקבל עמלות יותר נמוכות. אופציה נוספת שאני יודע שקיימת ואני לא כל כל מבין בה , זה לסחור בעזרת פלטפורמות של חברות השקעה. בעיקרון צריך להעביר להם כסף מחשבון בנק שלך לשלהם ואז בעצם הם יאפשרו לך לסחור בכסף הזה דרך הפלטפורמה שהם מספקים. היתרון הוא שהם גובים עמלות הרבה יותר נמוכות. שוב לא כל כך מבין בזה ולא יודע אם יש להם תנאים כמו סכום השקעה מינימלי או משהו אחר.
 17. אם אתה יכול לקנות באילת זה לא נראה שיש למה לחכות
 18. GTX1080 מחזיק 1440P הרבה יותר מיפה. בהרבה משחקים יתן בסביבות 100 FPS גם באולטרה בחלק עם התפשרות לא גדולה.
 19. כמו שאמרת , אני ממש חולק על זה. לדגמים האילו יש פאנל TN 8-BIT ולמרות שהם לא ברמה של פנאל IPS יש להם תצוגה לא רעה בכלל. ל GTX 1080 , כשהבחירה בין מסך IPS 60HZ ל TN 144HZ לדעתי יותר שווה ללכת על ה TN. בין המסכים בקישור שלך , על PG258Q ההייתי מוותר. ההבדל בין ה 2 האחרים היא בעיקר הרזולוציה, אז תלוי איזה רזולוציה אתה מעדיף על מסך 24 אינץ, אני באופן אישי נוטה לכיוון הדל. דרך אגב המחיר של PG248Q נראה ממש מופרך , יש מסכים אחרים עם פנאל דומה רק בלי G-SYNC שעולים 800-900 שקל פחות.
 20. רק ש AMD היא חברה מטקסס ולא קליפורניה. אם זה לא היה על דעת AMD זה הוא חשוף לתביעה שם. אני ממש לא חושב זה מיקרי ועוד בדיוק על רקע ההכרזה של שיתוף פעולה בין AMD לאינטל. אני די בטוח שמשהו הולך פה מאחורי הקלעים ,השקעה של אינטל בחטיבה הגרפית של AMD או משהו כזה.
 21. כל שיתוף הפעולה הזה מאד מעניין ולדעתי לא הכל גלוי עדין. משהו קורה מתחת לפני השטח. אתמול פורסם שראג'ה קודורי ראש החטיבה הגרפית של AMD עובר לאינטל. אין שום סיכוי שבעולם שזה נעשה שלא על דעתה של AMD אחרת הייתה מתחילה פה מלחמת עולם משפטית. לדעתי אינטל ו AMD סגרו פה על שיטוף פעולה נרחב בתחום הGPU ואולי אפילו מיזוג של החטיבה לתוך אינטל. לתחושתי אינטל הולכת להשקיעה כסף בחטיבה הגראפית של AMD ואולי נראה סוף סוף תחרות לנוידה.
 22. pubg - מכבה לי את המחשב

  לא יודע , מניח זה אומר שמעבד יוכל להגיע לניצול של 99% ולא 100%
 23. pubg - מכבה לי את המחשב

  זה בדיוק הבעיה , הוא מסביר שאם תוריד ל 99 זה יכול לפתור את הבעיה
 24. pubg - מכבה לי את המחשב

  אני בכל זאת הייתי בודק עם FurMark , אם FurMark עובר אז זה בברור בעית תוכנה. דרך אגב אתה על הדריוורים הכי מעודכנים?