Try HWzone in English English
עבור לתוכן
 • צור חשבון

coch

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  1,426
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  18
 • זמן מחובר

  213יום 2ש' 47דק' 7שנ'

כל דבר שפורסם על-ידי coch

 1. @djelectric סלח לי מראש על כל התגובות הציניות. יש כאן מתוסבכים שדרשו את זה..אני לא מאלה שמתנצלים שהם קולטים לקקנים, או כאלו שמסלפים דברים כדי להצדיק את מה שהם מאמינים בו.. אני ישיר, לפעמים מתחמם מהר.. אבל יש לי מודעות עצמית שזה משהו שאין להרבה טרולים* ( ביטוי ) באינטרנט. דווקא אלו שקוראים לי בריון מקלדת ( LOL ), לא מבינים שסך הכול אני שופך לתגובה מה שיש לי בראש, אני מנסה להחזיר קצת את הפורום לרמה שהוא היה לפני הדיון הגרוע הזה. משחיטת כבשים ל AMD זה הפך לפסים אישיים.. הדיון הזה היה רקוב, נהיה רקוב, לא לוקח בו יותר חלק ואני מאחל לכולכם*, כולל הלקקן וזה שלא מבין כלום.. רק בריאות. הכי חשוב ורלוונטי. בה ביי.
 2. באמת נראה לך ש almighty huber יוריד את עצמו לעם, יצא מהבית בצפון תל אביב עם המסכי 8K ו ה 2080Ti שלו - אלייך עד המושב בשרון.. ? כדי להתקרב ל i5 2500K ? ויוותר על גיימינג איכותי.. ? ובילוי מול היוטיוברים שלו ? הדיון הזה מוציא את הציני שבי שאני יודע.
 3. טעות חמורה. יש לי ביד 7700K. אני לא מנסה לשכנע אף אחד פה לקנות i5 2500K, או שתתמודד עם מה שאני כותב לך או שתברח זה לא משנה לי, יש לי עוד שעה נסיעה גם ככה עד נתבג. אני ימליץ לכל אחד פה בפורום שישאל אותי היום, לרכוש מעבד רייזן. אין להמלצה הזו שום קשר לדיון הזוועתי הזה. אתה פתחת פה דיון על i5 2500K שאין לך אני מניח, אז תתמודד עם האמת שלא מתאימה לך. שהוא מריץ, ומריץ כמו גדול את רוב* המשחקים המודרניים. אתה לא חייב* להתמודד עם זה. אתה פשוט ממשיך להגיב אז אני עונה לך בחזרה. אני ישראלי ? כן. טיפוסי ? לא יודע, תלוי את מי שואלים. מה הקטע huber ? מה לא טוב לך ? שאני עונה לך בפנים.. בדיון שלך ? שבעצם אין לך מושג בחומרה אם אתה נשען על הסרטונים האלה כאילו הם התורה שלך ?
 4. אוווו.. הילד התחיל לכעוס... לך תלקק לעוד מישהו..
 5. בריון של מקלדת ? אני הזמנתי אותך לקפה אליי הביתה. ואתה עדיין מוזמן. זה לא אומר שאני לא חושב שאתה חתיכת amateur שאין לו מושג והוא רק בא לפרסם ולטחון סרטונים. אתה מוזמן.. אני לא בריון ואני האמת ילד טוב. תשאל את אישתי.
 6. מה זה קשור ? למה אתה משקר בפרצוף של כולם ? מי פה מנסה לשכנע מישהו אחר ש i5 2500K נותן 300 או 200 איפשהו ? מדברים פה על שחיק. על 60*, מרבית הזמן. בתור בן אדם בוגר אתה נורא קשה.. אתה מסלף את הדברים. אף אחד לא אמר, כולל אני - שבכל הכותרים ( 95% אמרתי ) לא יהיה שום dips. אתה נותן במה לעצמך עם שקרים. אני אמרתי - רוב המשחקים - עולים מעולה, על 4.2 ! אני אפילו לא על 4.4\4.5 שזה לא משהו שאני מתכוון בכלל לנסות כי המעבד הזה כבר שנים אצלי ואין לי כוונה לנסות. חלאס ל-ח-ר-ט-ט. תקרא מה כתבתי לפני שאתה מזיין את המוח עם ה shadow of the tomb ועוד משחק וחצי, לעומת עוד 30 משחקים שעולים טוב מאוד.
 7. לך חפש את החברים שלך חביבי. קלטתי מאיפה צצת. אתה לא מבין בכלום ועל שני ערוצי יוטיוב מבוסס הדין שלך. אני בספק עם אי פעם נגעת בקירור מים או הרכבת מחשב לבד מאפס. אין שום השמצות. אני אומר דברים as they are. המעבד אצלי, נח פה בשקט ומשמש אותי כמחשב עבודה. הוא עושה עבודה טובה מאוד שהוא מומהר גם* במשחקים מודרניים. הגיע הזמן שהדיון המגוחך הזה כבר ייסגר.
 8. מצדיק מה ? קיבלת לינק. אז עכשיו עברתי לפלאפון רק בשבילך. מה אתה בא לפה לבלבל לכולם את המוח ? הרי קיבלת לינק כרגע, וקיבלת סרטון ( שיש עוד 20 כמוהו ), שמראה לך שגם היום הוא רלוונטי ל 60\1080. על מי כאילו אתה חושב שאתה עובד שאתה מתיימר להביא לנו עובדות, שאת העובדות עצמם אתה בכלל מסלף.. בסרטונים שלי, וברוב הדברים בסרטון שאתה אישית פירסמת יש dips ב lower בלבד. כלומר אתה תרגיש 45-55 פריימים מידי* פעם כאשר בפועל מרבית המשחק הינה 60 פריימים ומעלה*, שמבטלים נעילה. אתה נראה לך מדבר עם טרול כמו ההוא שמלקק ל nec ? אני משחק עוד מלפני שהפורום הזה היה קיים. כל הגישה שלך.. של "יש לי את סרטוני היוטיוב שלי.... שאני מאמין בהם" - אז מה אתה בא לפה בכלל להתדיין ? תצפה בסרטונים שלך עם המכונת קפה שלך, מה אתה צריך אותנו ? המגיבים ? כדי מה ? הסטנדרט שלי הוא 60\1080. המחשב הראשי שלי זה 7700K \ 1070 ואני משחק על הגדרות מקסימליות. אני יכול לשחק 95% אחוז מהמשחקים שאני משחק בשמחה, על ה i5 2500K המומהר - כאשר אני מחבר אליו את ה 1070. דווקא ה 970* הוא הבעיה שלי. אבל זה לא שייך לדיון. huber - אני יכול ללמד אותך. אז שתה מים קרים מאשר לזיין במוח לכולם.
 9. אשרי המאמין.. מכונת קפה ! מטורף אתה. הזמנה עדיין פתוחה, לא שומר טינה וכו'. סך הכול פורום. huber - תהנה מהיוטיוברים שלך. אני אישית, חושב שבשלב הזה ניסיתי הכול כדי לבוא ולהגיד לכולם... שבתור בעל ניסיון עם 7700K במחשב אחד ולידו i5 2500K אפשר לשחק היום עם i5 2500K על משחקים מודרניים בכיף ( שלי מומהר ל 4.2 ) - אבל Huber מטיל בי ספק בגלל היוטיבורים שלו. חבר'ה הפורום מדרדר בגלל הדיון הזה...
 10. אתה בכלל עם באף קבור בטוסיק של nec ועכשיו גם של huber.. שמתי לב שאתה אוהב "לנסות להתסיס" אותי, כי אתה משער שאני איש מלא באמוציות. אתה צריך להוציא את האף\לשון משם.. כי כולם רואים שאתה מלקק בלי הפסקה חביבי... כל אחד והקטע שלו. אתה אוהב ללקק לאנשים מסוימים בפורום ציבורי, כנראה שזה הקטע שלך. huber - אתה מוזמן אליי באופן אישי. אתה מוזמן לקפה, אם אתה כ"כ רוצה להוכיח לכולם שאני מדבר שטויות ( בשביל מעבד מיושן.. ). תבוא, נקליט, נעלה את זה. יש לך הזמנה פתוחה לכוס קפה.. תעשה אם זה מה שאתה רוצה. הנה היה לי חודש מצוין ואני לא צוחק.. הזמנה בכיף. אני באמת חייב לעוף.. נדבר.
 11. huber - אני יביא לך שיקוי קסם מהולנד. אתה כל כך מאוהב בדיון של עצמך, ששכחת ימין ושמאל. איפה אמרתי ש 2500K יותר טוב מ ______ ? איפה אמרתי שהמעבד הינו אופציה הולמת ( לרכישה חדשה ? ) כמעבד ב 2019 ? לי יש את המעבד הנ"ל במחשב, שנמצא 40-45 מ"ר ממני בחדר עבודה שלי. המעבד מריץ כמו גדול ( הוא על 4.2 ) משחקים מודרניים תחת 1080\60 שכרגע עובד על 970GTX. אני לא יודע למה אתה חושב שאני ממליץ למישהו פה לרכוש אולי או ללכת על i5 2500K כל דבר שנאמר בין התגובה האחרונה שלך לתגובה הראשונה שלי ( שפירסמתי לפני שעתיים בערך ? ) - לא קיים. נתראה ביולי.. טרולים קטנים.
 12. תראה.. אתה צריך לתת את המינימום יחס בדיון שלך וקצת להקפיד לקרוא תגובות לפני שאתה מפרסם סרטונים של מעבד בן X שנים שהוא בסטוק. ראיתי בבדיקה אגב שיש שם מספרים שהם מומהרים - אז אך ורק זה מה שרלוונטי. הסטוק לא מעניין ולכן הסרטון גם די meh.. צריך בשנת 2019 להתעלם מתדר 2.8 בסטוק לגיימינג - במידה ותמצא כזה סרטון. ההבדל בין i5 2500k בסטוק, ל i5 2500K מומהר ל 4.2 הוא משמעותי בגיימינג למי שמחפש עקביות פריימים, ומן הסתם גבוהים יותר. זה פשוטו ומשמעו מניסיון אמיתי, אני לא צריך את הסרטונים שלך אני בעל מעבד שכזה במחשב השני שלי. מה שפירסמת לנו בסרטון האחרון זה הבדלי פריימים בסטוק - שמטעים את הקורא ( תחתית הטבלה ). צריך לציין את זה. זה ברור שמעבד של 2.8 שהוא אחד הדורות החלוצים, אבל גם מאוד מיושן בו זמנית, לא ניתן להשוות אותו למעבד נוכחי שלי של היום שמגיע מעל 4 גם ללא OC, אלא בסטוק. בקיצור.. לפעמים הבאות קצת יותר תשומת לב למה שכותבים בתגובות, כאילו לא שמפריע לי.. כל הדיון שלך מבוסס על סרטוני יוטיוב, אז שיהיה. על 4.2 הוא מחזיק את ה WitcherIII \ GTAV \ BF5 כמו גדול במצב מומהר. אז המספרים בסרטון לא אומרים לי הרבה... אכן, הוא יתקשה עד כדי בלתי אפשרי לעמוד ב 144 פריימים במצב של היום. אבל מי שנשאר עם i5 2500k סביר להניח שרואה במסך שלו 60Hz ולכן המעבד עד היום - מספק, במצב מומהר. אם תרצה עוד 60 עמודים לדיון אני יקנה לך באמסטרדם, עוד שעתיים בערך יש לי רכבת לנתבג. רק תעדכן אותי...
 13. נהפוכו, נקווה שאני טועה.. חשיבה לטווח קצר, אני רוצה תחרות, לא דשדוש בתחום ה 2070 עם ארכיטקטורה חדשה לגמרי כדי שאולי המחירים של 2060\2070 יהיו נמוכים יותר. כדי שזה יקרה AMD צריכה לתת מענה מעל NVIDIA, כמו שהם נתנו מענה אל מול אינטל. מניח שרק אז NVIDIA יוכלו לרדת קצת מהעץ, שכרגע הוא גבוה. זה כבר קרוב, שלושה שבועות ויהיו ביקורות ונראה מה יש לכל חברה בשרוול. אני טס לעשרה ימים לקצת חופש, אז צ'או, שבוע מוצלח לכם.
 14. שבוע חדש לכולם. אני רואה שהדיון עדיין רץ, אז למען הסר ספק גם i5 2500k היום נותן בראש במידה והוא מומהר, אני יודע כי יש לי אחד כזה. לגבי ה I7 7700K .. אני גם לא יודע מדוע יש הטעיות מבחינת גיינימג, אבל הוא רלוונטי מתמיד.. שום כותר מודרני לא "סובל" אל מול רייזנים בעלי ליבות מרובות יותר. המעבד שלי על 4.8 24/7 במחשב הראשי והוא מפליץ ניטרו בכל משחק אפשרי, מודרני כנ"ל משחקים שעובדים קשה יותר על ה CPU כמו GTA במולטי, GW2 או באטפליד 5. הרבה מאוד השערות נזרקות פה.. התהליך עד לזה שהמרובי ליבות יהיו סטדרנט מינימלי לא יקרה בכלל השנה. אני בספק אם יקרה גם ב 2020. זה יהיה בהדרגה וגם ההדרגה לוקחת זמן. לגבי הסרטון - דווקא ההיפך, ה 7700K יותר עקבי בפריימים הגבוהים מהרייזן. זה בדיוק ( מה שהדגשת ) חלק מהסקפטיות שלי לגבי AMD. כולם מצפים למשהו מ RDNA, אני כבר רואה מראש 2070S עולה עליו בביצועים ובמחיר. בתקווה שאני טועה.
 15. שבמקום לדבר הרבה, יש לחכות לביקורות. בניגוד אלייך - nec דיבר המוווווווווווווווווווווווווווווווווון, גם על vega. היו לי ציפיות עד השמיים. הפלא ופלא.. קרה מה שקרה. ככה שכל ההסברים והמלל לעיתים מתרסקים. צריך להיות מוכן להפתעה לרעה. אבל כבר אמרתי לך.. למרות שאני טורח לענות לך, אחרי התגובה ההיא שהייתה לך לפני כמה שבועות, מבחינתי אתה טרול מאחורי מקלדת. שקראת לנו fanboys וכו'.. אז תבורך, תצחק, תהנה מהסופש. חבר'ה צ'או. תהנו מהדיון. אני פורש עד יולי, שיגיעו הביקורות. שבת שלום.
 16. ממתי סבסוד זה בחינם ? מאחר ואני עובד מהבית 30-40 אחוז משעות העבודה שלי בשנה\חודש מזה עוד מעט 5 שנים, אז אני מקבל מחיר, בערך 50%-55% זול יותר מהמחירים של TMS\KSP אם הייתי הולך לבחור שם. האם אני ישים כסף על מעבד ZEN באופן פרטי ? בוודאי, אם יבוא לי.
 17. לא מדובר עליך ספציפית. כל הדיון הפך להיות סלט של 50 עמודים, שלא מעט ממנו הוא חזרה על אותו דבר מאותו דבר. אני רואה כמעט בכל עמוד. הסתכלתי שוב כדי לוודא ההתנצלות מתקבלת בברכה. אני שוב אומר, אתם לא נזהרים.. כלומר, אני זוכר מראש שעוד לפני שיצא vega היה לך המון מה להגיד על הכרטיסים והיית אופטימי בצורה בלתי רגילה עם הסברים הנדסיים ועם מלל ומלל וכו'.. וזה חוזר לאותו מעגל בעצם. כאשר Navi יצא, נדבר שוב אני מניח. אני גם צופה שאנשים פה יבכו דמעות ש NV יגיעו עם 7NM ויבינו שהופל'ה... אויש.. הפער חזר... ואז ההסברים ההנדסיים שוב יהיו לא רלוונטיים. למה ? כי אנשים יכנסו לביקורת אחת, שתיים, יראו את המספרים ויבינו למי יש יותר גדול. אבל הלוואי ואני טועה ! אני מת להביא רדאון. הלוואי ותהיה לי סיבה טובה. למען הסר ספק - לגבי המעבדים בלבד, אני ביקשתי אישור שכרגע בגלל בירוקרטיה פנימית לא נראה לי שיצא לפועל, לרכוש שילוש של AMD מבוסס ZEN מהסדרה האחרונה. מאחר ובעבודה מאשרים לי החלפה כל כמה שנים, אז אני מנסה את מזלי. אני מניח שאנחנו נקבל רק אינטלים גם בשנים הקרובות אז במצב כזה אני ארכוש ZEN באופן פרטי, אולי המעבדים הבאים בתור ולא הסדרה הקרובה. אפשר לרצות מעבד ZEN גם מבלי לשיר שירים ל AMD ולחזור על עצמכם
 18. אל תהיה נאיבי.. הם כרגע גוזרים קופון משמעותי לבעלי המניות. עליות מחירים זה עניין של זמן בהיעדר מענה ראוי מאינטל. מעמ' לעמ' הדיון נהיה ממוחזר ונהיה יותר ויותר שיר הלל ל AMD... אז אני נוטש את הדיון המיותר הזה סופית. יודע שאולי אמרתי את זה קודם, אבל אחזור שיהיו ביקורות של Navi כי זה הפך להיות תקליט שחוזר על עצמו בצורת סרטוני יוטיוב. צ'או
 19. נראה לי אחרי כל הדיבורים על AMD, צריך לתת גם קצת במה ~ לדשא הירוק. אז אני אעדכן את הדיון כל פעם שאמצא משהו מגניב במידת הצורך. או שלא.
 20. סיימתי את המשחק בעבודה היום. רק בלי ה RT לצערי... זה נראה מעולה הדבר הזה, לא פחות מזה.
 21. זה תמיד גימיק שיווקי אם מדברים על הפריימים במשחקי מחשב...
 22. מבדיקת המאמץ - הכרטיס תקין. זה כנראה מה שהגיוני - הפריימים שנוסקים לכמה מאות, מחממים אותו וגוררים את המאווררים ל RPM כזה. בהתחלה נשמע לי היה לא תקין, אבל 80 מעלות לבדיקת מאמץ כזו בקיץ לכרטיס כמו 2080Ti נראה לי שזה סביר.
 23. צודק. לא תמיד ההפרשים מצדיקים את החסכון הפוטנציאלי בחשמל. אגב אני בדקתי את זה עד לאחרונה שנכנסנו לבית הקבע שלנו, בנושא המיזוג אוויר. מזגן A לעומת מזגן D נניח, כאשר המזגן D לא משהו משנת 80 אלא תחילת שנות ה 2000.. ההבדל השנתי היה בלחץ 250 ש"ח. זה תלוי בעיקר ב - כמות השימוש ואופן השימוש, אבל אפשר למצוא דוגמאות לכל מיני מכשירים כאלה. אין לזה תשובה חד משמעית ובהחלט אפשר למדוד את זה, אבל לקחת הכול חסכוני במידה ויש לך משהו קיים, לא תמיד משתלם.
 24. יד שנייה יחסית חי במחירים האלה. גם אני ממליץ על משומש.
×
 • צור חדש...