עבור לתוכן
 • צור חשבון

Rockstatement10

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  1,240
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  339יום 5ש' 34דק' 9שנ'

כל דבר שפורסם על-ידי Rockstatement10

 1. יש לי חסימת אתרים אצל הוטנט ומשום מה הם אומרים שאין לי.. איך אני יכול לשנות DNS בראוטר הזה? לא מצאתי אופציה כזאת בפאנל של הראוטר.
 2. סוויץ אדום לא טוב לי.. פשוט כרגע יש לנו motospeed וסוויץ אחד נדפק שם והמקש בקושי עובד.. רצוי שיהיה משהו עם תאורה
 3. ראיתי באיביי שמוכרים מכניות עם סוויץ חום בסביבות ה-200 שקלים ואפילו פחות מזה... חלק אמרו שהמקלדות האלה טובות.. יש המלצה למשהו? או שעדיף כבר לקנות יצרן מוכר?
 4. ההבדל במהירות כזה משמעותי? יש לי אגב SATA2. החיצוני שלי לא כזה אמין גם.. לפעמים הוא מתנתק וצריך לשחק איתו עד שיעבוד.. אז חשבתי אולי להחליף את החיצוני למשהו אמין יותר גם..
 5. עדיף קשיח פנימי במקום חיצוני חדש? בתכלס אתה צודק אבל במחשב הבא אני מניח שכשאני אקנה אני ארצה שהכל כבר יגיע חדש.. אתה אומר את ה-SSD לשמור?
 6. יש לי QHD. דווקא הכרטיס נראה שמסתדר לא רע כל כך... והבנתי שהוא אפילו אולי ברמה של GTX780 בגלל שנוידיה הזניחה את הדרייברים של הכרטיסים הקודמים שלה..
 7. אני מתכנן קנייה רק בעוד כמה חודשים אמצע שנה הבאה כזה.. לגבי מפרט אני אדאג ואבנה משהו רק השאלה מה לעשות עם המחשב הזה..
 8. אוקיי ומה אתה מציע לעשות עם ה-SSD להשאיר למחשב הבא או למכור? במחשב הבא אני כנראה הייתי רוצה NVME בתור כונן ראשי.. בכל זאת הכרטיס מסך הזה אמנם ישן אבל הוא סבבה גם להיום..
 9. דווקא את הראם יכולים לקנות וגם את הכרטיס מסך.. מה הסיכוי למכור את כולו...
 10. יש כאלו שקונים מכשירי סלולר או מוצרי חומרה מחו"ל לצורך הדוגמה.. במיוחד כשמדובר בסלולר - אחריות מחו"ל זה דבר בעייתי אני מניח גם כשמדובר באמזון.. בתכלס כשקונים מחול אז האחריות די נפסלת לדעתכם? או שכדאי רק אם המחיר זול באמת בהרבה? כי לשלוח את המוצר לחול זה ייקח המון זמן עד שיחזור..
 11. כיום יש לי SSD של 500 גיגה וכונן קשיח חיצוני של 500 גיגה. הנפח פשוט לא מספיק לי.. לכן אני שוקל אם לקנות עכשיו קשיח חיצוני חדש במקום הקיים שלי או לא? ה-SSD שלי הוא 850 EVO. יש לציין שבמהלך השנה הבאה אני רוצה לקנות מחשב חדש ולשים בו קשיח פנימי של 2 טרה לפחות... ולגבי ה-SSD שלי לא יודע אם אעביר אותו לחדש.. אבל כרגע מה הכי כדאי לעשות? או שעכשיו לקנות קשיח שישמש אותי ואז יעבור למחשב הבא? הקטע שאני מעדיף הכל חדש במחשב הבא.. גם הקשיח החיצוני שלי כרגע קצת צולע ולפעמים לא עובד.
 12. אמממ.... 6 ימים זה לא שבוע? או שזה רק אני? בכלל לא עבר שבוע.. תתעקש על זה..
 13. אתמול יצא לי לדבר עם אקספון והם לא מציעים 200 מגה לפי מה שנאמר לי.. בכל מקרה כרגע אני נשאר עם הוטנט והתשתית שודרגה ל-200 מגה.. סגרנו עסקה עם הוט..
 14. אני בכל מקרה רוצה שהכל יחובר קווית.. יש גם משחקי רשת
 15. אבל תמיד קווי עדיף על אלחוטי לא? מה האפשרות השניה אומרת? ההום פלאגין הזה? אצלי בהוטנט דווקא טורנטים היו בסדר והורדות..
 16. אנחנו כיום בהוטנט אבל מתנתקים מהוט ומתלבטים לאן ללכת.. כנראה נמשיך עם הוטנט באינטרנט אבל אני שואל אם יש ספק שאולי זול מהם ויותר עדיף? עדיף בעקרון בזק או הוט? הוט בשונה מבזק כן נותנים את המהירות שמשלמים עליה.. יש חברה שמביאה גם קו טלפון בנוסף? ואיך יוכל להתבצע חיבור קווי? יש לי בבית שתי מחשבים נייחים ואני רוצה לחבר את שתיהם ישירות.. אני אצטרך לפרוס כבל רשת לחדר השני? או שאוכל לקנות איזשהו רכיב?
 17. לא דיברנו על שדרוג כרטיס המסך.. וואלה באמת אין הבדל? זה מוזר כי הרבה אומרים שאצל רייזן זה עוזר אז עניין אותי למרות שאני יודע ש-2400 זה בסדר גמור.. זה לא 2133...
 18. כן חשבתי על זה גם כאופציה אבל זה כבר יהיה לי יקר.. אז אני חושב שאקח עוד סטיק אחד וזהו.. מה אתם מציעים? גם איפה זה יתבטא השדרוג לזכרון מהיר? זה גם לוח אם די פשוט של A320 ולא נעשית במחשב עבודה כבדה ומשחקים לא ממש כבדים.. זה יוסיף כמה FPS? נכון שזה אמנם אמור יהיה לעבוד אבל כאן יש לי הצעה לאותו אחד בדיוק..
 19. ואיך אתה יודע שהזכרונות האלו מקוריים? כי ב-Brand לא כתוב את היצרן ובכותרת כתוב For... בכל מקרה, כאן מדובר על זיכרון מאותו דגם שיש לי בדיוק.. אז זה עדיף אני מניח מאשר יצרניות אחרות ואם אני קונה ממנו זה גם אחריות בארץ..
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close