הבדלים באיכות תמונה בין המותגים ? - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבדלים באיכות תמונה בין המותגים ?

nec_000

Recommended Posts

יכול להגיד לך שפעם ראשונה שעליתי על העניין הזה חלק מהמשחקים התחילו להיראות לי אחרת.

כאילו היה חסר שם עומק בצבעים הכהים.. זה סידר לי את התמונה בעין והפך את המשחק ליותר אמיתי בצבעים.

אפילו לא זוכר איך עליתי על זה. אולי שקניתי את המסך הראשון שלי או משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא מבין איך זה שלפני כמה שנים לא זכורה לי הבעיה הזו.

האם זה משהו חדש שנדפק שם בנושא הזה ?    איזה טרנד מטופש של שנות האלפיים עשרה המתקדמות  "בואו נציק לצרכנים" ?

מאיפה נפל לנוידיאה השכל לעשות מה שעשו, כך שמצריך אנשים לשנות הגדרות דיפולט בדרייבר רק בכדי לקבל תמונה תקינה

בכבל מסוג כזה או אחר (זה ממש לא משנה איזה). שהרי אצל המתחרה שלהם אין את הבעיה הזו. זה מה שאני לא מבין.

בכל זאת NV זוהי חברה רצינית או כך אנו מורגלים לחשוב, האם זו אינה מודעת לכך שהיא "משלמת מחירים" עבור צרכנים שאינו חופרים לעומק כמונו

וישר מתעצבנים על התמונה ומחליפים ?   או משלמת מחירים אצל צרכנים רצינים (כמותי) שמדבר "כזה קטן" עלולים לעשות להם תדמית גרועה ?

בערב אבדוק שוב ומקווה שסוף סוף האיכות הגוון והקונטרסט יחזרו לתמונה, כך שהיא תהא ראויה ושקולה לכרטיס השני. כי זה די הרגיז אותי חייב להודות.

ואם זה יסתדר, אני בהחלט הולך להוציא מכתב רשמי חריף ל- NV (בחותמת ה- title המקצועי שלי כיצרן בתחום שמשתמש גם בחומרתה),

שיתחילו להיות שם רציניים בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם ראש הממשלה שלנו הוא דג רקק ל-, אל תתרגש.

אני לא מכיר אדם שפוי אחד בשנים האחרונות שהתלונן כאן או בכל מקום בו הייתי על איכות תמונה אצל . דווקא להיפך, באופן סוביקטיבי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי אמצעי השוואה יעיל, אבל מסרטונים ביוטיוב רואים הבדל גדול בעושר הצבע בין לNV. קחו שני סרטונים של the witcher על הגדרות ULTRA ותראו את ההבדל.

נראה שהצבעים של NV פחות רוויים ואןלי עוד משהו אחר.

בקיצור נראה פחות טוב, לפחות בעין שלי.

מוזר... עד שאני לא אשתכנע אחרת אני לא חושב שאני אקנה NV.

כל היעילות, הקרירות והמהירות של NV לא שווים אם אין את האיכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך תוכנת הלכידה קשורה? היא פחות טובה בנוידיה?

הבנתי שאפשר לשחק בהגדרות בדרייבר.

אבל מה הרעיון בזה?

למה לא לתת איכות גבוהה מיד?

זו התנהלות משונה.

אגב מסתבר שחלק לא מבוטל ממי שמעלה סרטונים ליוטיוב לא מודע לנחיתות התמונה ולא מסדר אותה. בהחלט נקודה לרעת נוידיה לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

אני בהחלט הולך להוציא מכתב רשמי חריף ל- NV (בחותמת ה- title המקצועי שלי כיצרן בתחום שמשתמש גם בחומרתה),

שיתחילו להיות שם רציניים בבקשה.

שמישהו יתן לו את הכדורים שלו בבוקר.

נו באמת. די כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אבנר ניר

אבל מה הרעיון בזה?

זו התנהלות משונה.

אגב מסתבר שחלק לא מבוטל ממי שמעלה סרטונים ליוטיוב לא מודע לנחיתות התמונה ולא מסדר אותה. בהחלט נקודה לרעת נוידיה לדעתי.

איכות הוידאו מושפעת מתוכנות הלכידה והגדרותיהן.  את טיב תוכנת הלכידה לא בהכרח מודדים רק על פי איכות. יש גם עניין של נוחות וביצועים...

בכל מקרה על מנת להשוות איכות תמונה בין 2 סרטוני (שזה רעיון גרוע מלכתחילה) המינימום ההכרחי הוא ששני הסרטונים נלקחו עם אותה תוכנה ובאותן הגדרות.

סליחה על הבוטות אבל אתם מתעסקים בקקי.  מילא תשוו נקודתית גישות \ איכויות פילטור טקסטורה והשלכות ביצועים בהגדרות גבוהות. או תרומת תוכן\אפקטים בלעדיים (בדרך כלל בלעדיים לאנוידיה).

אבל הגדרות צבע בסיסיות או הגדרות דיפולטיביות של 2 לוחות בקרה שונים - זה שיעמום אחד גדול שחוזר על עצמו כל פעם מחדש. מה, שוב נגמרו הסיבות להמליץ ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

גם ראש הממשלה שלנו הוא דג רקק ל-NVIDIA, אל תתרגש.

אני לא מכיר אדם שפוי אחד בשנים האחרונות שהתלונן כאן או בכל מקום בו הייתי על איכות תמונה אצל NVIDIA. דווקא להיפך, באופן סוביקטיבי

למה אתה כל כך קוטל את בזמן האחרון?

אני זוכר שלפני שנתיים אתה המלצת לי על הR9 290 שקניתי (ואני מאוד מרוצה ממנו דרך אגב). והיום אני רק רואה אותך משבח את NVIDIA לעומת .

בכל מקרה,

שוב...מקרים שמי שמשלם על התחרות בין לNVIDIA זה הצרכנים, וזה עובד לשתי הכיוונים. מאוד לא אוהב את זה אבל אלה אם כן תשווה אותם אחד מול השני, כנראה שלא תשים לב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אבנר ניר

אבל מה הרעיון בזה?

זו התנהלות משונה.

קצת מוגזם. כמו שאמרנו קודם זה יכול מאוד לנבוע מטווח צבעים והגדרות לא נכונות.

לא אמור להיות הבדל משמעותי בין שתי החברות מבחינת איכות תמונה, לטוב ולרע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה היה נכון גם בדור הקונסולות הקודם (פס3 אקסבוקס360), כשסוני היתה עם נבידיה ומיקרוסופט היתה עם . היה אפשר לראות הבדל באיכות התמונה באותו משחק על שתי הקונסולות. זה הסתכם בצבע ובהירות גבוהה יותר על הקונסולה של , ואיכות פילטרים טובה יותר על הקונסולה של .

זה תמיד היה, וכנראה גם ימשיך ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

**דבריי שלהלן אינם חלילה תגובה ל- "מתכת כבדה" שכותב מעלי (נא לא להתבלבל),

אלא תגובה כללית שנולדה בעקבות הודעה אחרת בשרשור זה בעמודים הקודמים.

ככותב וקורא די קבוע בפורום (לפחות בחודשים האחרונים) הנני רואה איזשהו חבר פורום (מבלי לנקוב בשמות) שכל תוכן הודעותיו

אינו נוגע כהוא זה בתוכנו האינטלקטואלי של תחום הפורום (האצה גראפית), וכל מה שהוא מתרכז בו ושם עליו את אנרגיותיו

זה "בלהעיר לחברי פורום אחרים" - כאילו הוא בא לחנכם, לתת להם ציון - לא פחות.

הערותיו נוגעות "לאופיים" של חברי הפורום, לתכונותיהם, "לטיפולים" כאלו ואחרים שהם צריכים (או לא צריכים) לעבור.

אני שואל ברצינות:

האם זהו פורום "טיפול אישי" שבו מבקשים חברי פורום שיתנו להם הערות או המלצות לתרופות פסיכוטיות, האם יש כאן

פסיכיאטרים מומחים שנותנים עצות לשואלים מזדמנים ?  כי אם כן אז כנראה שהתבלבלנו ונכנסנו לפורום הלא נכון.

עוד הנני שואל, כמה פעמים כותב צריך לחטוף הצבעות מינוס על רפש שהוא שופך (ומכל אחד שעובר על מודעותיו),

על מנת שהוא יעשה חושבים, יפיק לקחים ויתקן מסלול. אחד הפרמטרים המבדילים בוגר ואינטלקט "מכסיל ילדותי", זוהי היכולת להבדיל

בין תפל לעיקר, והיכולת להסיק מסקנות ולשפר את עצמו מאיטרציה אחת למישנתה. מה שנקרא לעבור אבולוציה אישית או במילים

מכובסות - להתבגר.

הצרה היא שכשעוברים על הפורום מספיק זמן, אז רואים כי זוהי אינה תופעת יחיד - אלא תופעה רחבה יותר, וימצאו לצערנו עוד כותבים

שמעת לעת מפגינים התנהגות דומה.

למנהלי הפורום עתה אפנה ישירות, ואשאל:

הקמתם פורום שמתיימר להיות רציני אנו מניחים, כזה שמרכז בו את תמצית התחום והכתיבה בשפה העברית (כי באנגלית בחו"ל לא חסרים).

מדוע אתם שעמלתם כה קשה לבנות מערכת ולייצב פורום משך שנים, מוכנים להיכנע למצב ובו הפורום שלכם מרשה סגנון ארסי בוטא ?

למעשה בהתעלמותכם מסגנון שכזה, הנכם עושים פעולת סינון על אוכלוסיית המשתתפים:

מחד מזמינים ומדרבנים את התגברותה של התנהגות כזו - שכן זו הדוגמא שנראית לחברים מהצד כמקובלת - לראיה היא נסלחת וזוכה

להתעלמות בשתיקה, ומאידך מרחיקה כותבים רציניים בוגרים ומשכילים, כאלו שסבלנותם עשויה להיות קצרה יותר ממה שהנכם כנראה

מבינים.

לשם השוואה ודוגמא ללמוד ממנה:

בפורומים שנחשבים לרציניים (לדוגמא ובטחון - fresh) בהם כותב שורות אלו גם משתתף כחבר וותיק ופעיל שנים, פורום שמכיל בעיקרו

אנשי קצונה ממערכת הביטחון לדורותיהם, אנשי מהתעשייה, וגם קוראים מזדמנים שהגיעו לשם וגילו עולם מרשים ומרתק.

כאשר מנהל הפורום שהוא אדם בעשור החמישי לחייו, נתקל ולו במילה אחת שלא לעניין ולא במקום, לא משפט - רק מילה, כזו היוצאת מפי

כותב שלא הבין את מקומו והיכן הוא נמצא, אותו מלל מוסר מיידית והכותב נחסם. אין אזהרה שם. פשוט מאד: אין טולרנטיות להתנהגות

ילדותית בוטא בשפת רחוב בקרב פורום של כותבים רציניים ומתורבתים. אין שם בשום צורה או אופן קריאה לחבר אחר בשורש "קשקשן",

אין שם המלצות "לקחת כדורים", ואין קריאה בשום צורה למישהו "שקרן". גם לו כותב ביטויים שכאלו יכול להישבע שהן לדעתו נכונות,

כשפה להתדברות פומבית-חברתית אין לביטויים שכאלו כל מקום. חד וחלק.

היה נחמד לו אותה התנהלות תרבותית שאינה סובלת השתלחות אישית, היתה מוצאת את עצמה גם פה. מובא אליכם כהעברת ביקורת

פומבית (די חריפה חייב להודות) על איך שהנכם מרשים לפורום שלכם להראות לפעמים לאנשים מבוגרים ותרבותיים מהצד.

רבים בגיל הדומה לשלי לו היו נכנסים לכאן במקרה ונתקלים בסגנון שכזה, והם הרי היו נתקלים לצערם די מהר כבר אחרי קריאת 20

מודעות לערך, היו מסיקים שזה פורום של ילדודס, קרי מקום לא רציני - ללא תרבות, ללא ניהול מסודר, וללא דרך ארץ (או כבוד זה לזה) ומשכך היו פורשים ומאבדים את סבלנותם. 

ואתם בעלי פורום הייתם מאבדים את מעט הכותבים היותר רלוונטיים שמזדמנים לכאן, כפוטנציאל לאתר ולקשט לכם את הדפים,

אלו שבלעדיהם אם לא הבנתם, אין פה כמעט מה לעשות: אין פה לא רק מספיק traffic, אלא אין פה מספיק תוכל אינטלקטואלי

רציני ומקצועי, משהו שקצת מגוון לקורא מעבר לשאלות כמו "איזה כרטיס מסך לקנות". (שלא לדבר על תשובות שהן גם יותר איכותיות

ומרחיבות בכל מני היבטים, מאשר תשובות משחקן מחשב צעיר זוטא).

ולכן זו ההזדמנות לבחור:

האם רוצים פורום "ילדים מסתלבטים זה על זה" כעיקר התעבורה שרצה פה, או רוצים פורום שמכניס ומזמין לפה (גם) כותבים וקוראים 

מעל גיל 40 - שעברו דבר (או שניים) ויכולים להעשיר את החומר עבור החברים. החלטה על סגנונו ותוכנו של הפורום נטויה בידכם.

מילים אלו מכוונות בעיקר ל- Nemesis (ראול פרקש) שאני מכירו כאדם רציני בוגר וחריף מאד (ומנהל אחד הבכירים שפה אם הבנתי נכון).

אז נכון, יכולתי לכתוב את הערתי דלעיל ב- 4 עיניים אליו, ואולי אף להתדבר מולו בשיחה אישית... ויכולתי גם בפומבי כמו שעשיתי.

הפעם החלטתי בפומבי, משום שלעיתים נכון לזעזע כך שכולם יראו. כי במקרה שלהערה זו ישנם שותפים נוספים (ואין לי ספק שיש ואף

רבים שהם דוממים כרגע), זו ההזדמנות שלהם "להצביע בידיים" ולהראות שמדובר במשהו שמציק גם להם - הם יכולים פשוט לקחת את

הפוסט הזה ולכתוב במילה אחת, "מסכים" לאחריו. ככה יראה מנהל הפורום שהבעיה שנזרקה לפתחו אינה עניין זוטא, אלא עניין רציני

יותר מישהו כנראה ער אליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תומך במה שnec ציין כאן, זה ישפר את הפורם. אני מציע   להוציא כרטיס צהוב ואז אדום ואחרי חודש הרחקה צינון להחזיר את הלה ואם הוא חוזר לסורו בפעם הבאה זה יהיה חודשיים אחרי אזהרה(צהוב) ופעם שניה אדום הרחקה וחוזר חלילה, כך ילמדו והרמה תשתפר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חדש לגמרי בפורום.חוץ משאלה אחת לא יצא לי לכתוב אבל התעניינתי בתוכן שבפורום מאד. גם אני שמתי לב להתנהלות וניסוחים מקוממים ואני מצטרף במה שנק כתב. חוץ מכך שהוא תרם וסייע לי בבחירת כרטיס מסך למערכת מחשב חדשה שהזמנתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...