עבור לתוכן
 • צור חשבון

none77

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  5,557
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  2
 • זמן מחובר

  1585יום 58דק' 38שנ'

none77 last won the day on October 12

none77 had the most liked content!

דירוג

208 אגדי

1 עוקב

אודות none77

 • דרגה
  Zone Addict
 • יום הולדת 01/01/1980

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. none77

  כרטיס מסך שנדפק

  תאפה אותו בתנור שלא אוכלים בו.
 2. אתה צריך כבל אקטיבי כי יש העברת אות מדיגיטלי לאנלוגי. תשים לב שhdmi to vga שונה vga to hdmi. אתה צריך hdmi to vga. הכי זול שראיתי באמאזון זה 8 דולר בלי משלוח. סביר שבארץ יעלה פי 2 לפחות. חפש ביקורות איפה שאתה קונה.
 3. למען הדיוק. אני טעיתי בנוסחא של אורך החיים שמתייחסת לקבל אלקטרוליטי לא סוליד במקום סוליד. כמו שצויין גם קבל סוליד הוא בקטגוריה של קבל אלקטרוליטי. ואתה עשית סלט בטבלאות, בטבלה למטה הalu-cap מתייחס לקבל לא סוליד ולכן המכפלה היא פי 2 על כל 10 מעלות לפי הנוסחא: והטבלה למעלה זהה לטבלה למטה עבור סוליד ופולימרי, רוצה לומר שקבל פולימרי הוא אחד הסוגים של קבל סוליד: מכפלה של 3.16 על כל ירידה של 10 מעלות. אני מעריך שיותר בכיוון של 7 שנים כבר לא עושים שימוש בקבלים לא סוליד בכרטיסי מסך, זה לא ממש משנה 7 או 10.
 4. בוודאי שלקבל יש בלאי, מדבר על קבל אלקטרוליטי שגם סוליד הוא חלק מהסוג. והוא מושפע בעיקר מהטמפ' ולא סתם מזמן מדף. מה שכן במידה והיצרנים עומדים במפרט, האיכותיים מוגדרים 5000-10000 שעות 105 מעלות. הכלל אצבע שכל ירידה ב10 מעלות מכפילה את תוחלת החיים. נגיד קבל 5000 ב65 מעלות צפוי לשרוד 80000 שעות עבודה כ9-10 שנים. בזמנו רוב היצרנים בנתונים כאלה שכללו את זה ל50000 שעות. קבלים קרמיים נחשבים כבעלי אורך חיים אינסופי יחסית לאלקטרוניקה. יש גם התחממות והתקררות של הלוח שמשפיע על ההלחמות.
 5. none77

  פורט מומלץ לutorrent

  tixati לא מאושרת בהרבה טראקרים פרטיים.
 6. לא עקבתי אחרי כל השרשור. ניתן להמהיר הרבה את המעבד הזה. ההבדל העיקרי שיכול להיות זה ב production. ז"א מאמץ רציף על כל הליבות, למשל רינדור,חישובים, לימוד מכונה וכו'. אם זה יכול לזרז עבודה ללקוח כדאי. לכל שאר השימושים לא כדאי לדעתי.
 7. none77

  antec Edge550W חיבורים

  תשים לב שזה צריכה מהשקע, עבור הספק זה כ375W. הספק שלך מספיק עבור כרטיס כזה בודד.
 8. אם אין חלון או דרך לראות אז לא.
 9. none77

  חוות דעת על מצב כונן קשיח

  הבדיקה הראשונה בודקת את מהירות הקריאה בכל שטח הדיסק. ככל שמתרחקים יותר מהמרכז הרדיוס גדל והמהירות קריאה מישתנה בגלל זה הירידה. בדיקה 1 נראית גרועה ו4 מצויינת. בדיקה גרועה לפעמים לא קשורה לדיסק ישירות אלה זה שהוא דיסק של מערכת הפעלה ודברים שעובדים ברקע משפיעים על התוצאה. תבדוק איזה תהליכים עובדים ברקע, שימוש מעבד, כרטיס, זכרון וכו'. בדיקה 3 בודקת סקטורים לא טובים- טוב אצלך. בדיקה 5 בודקת מהירות גישה- טוב אצלך. reallocated sector count זה אומר שהיו בעיות בסקטור ורזרבה של הדיסק החליפה אותם בסקטור אחר, ועכשיו הם מוסתרים מהמערכת. זאת הסיבה שאתה לא רואה סקטורים פגומים. אני לא נגד מה ש @Jabberwock הציעה, לא בטוח בכלל שיתבצע משהו כי המצב כביכול תקין, יש תוכנות שמתקנות סקטורים פגומים עם הפרעות מגנטיות, לא פגומים פיזית, כרגע כביכול אין לך סקטורים פגומים, בכל מקרה לא מזיק לנסות. רק היצרן יודע כמה הערך הזה קריטי זה קשור לגודל ורזרבה, הכלל אצבע אומר אם הערך גודל להתחיל לדאוג, יש כאלה שמבחינתם זה ישר לא בסדר, בכללי זה אומר שהדיסק סטטיסטית צפוי להתקלקל יותר מדיסק מקביל אחר, אבל לגבי דיסק בודד יכול להיות שהוא יתקלקל בעוד 12 שנה ממשהו אחר. הכי חשוב. **לגבות. יש יצרנים שיחליפו לך דיסק בגלל זה, לא יודע מי כן ומי לא ובאיזה ערך.
 10. none77

  חוות דעת על מצב כונן קשיח

  לדיסק רגיל עדיף לבדוק עם hd tune. לגבי הערה 5 הסקטורים כבר הוחלפו. לא שזה לא מומלץ מה שהציעו, ברגע שהרבה הוחלפו זה יכול להיות אינדיקציה לכשל, אישית יש לי כונן כזה כמה שנים. יש פה התייחסות https://www.backblaze.com/blog/what-smart-stats-indicate-hard-drive-failures/ אני בודק גם עם mhdd בדוס. יש משהו דומה לחלונות hddscan בדיקת read. תסתכל בפירוט במהלך הבדיקה.
 11. אתה יכול להתקין רק עדכוני אבטחה. העדכון שהתקנת הוא לא.
 12. כל הליבות עובדות ב4.6GHz. מכובד מאוד, עם צ'יפ טוב סביר שתגיע ל4.8-5 עם קירור טוב, למרות שמי שלא חובב OC לא ממש שווה את ההתעסקות.