Try HWzone in English English
עבור לתוכן
 • צור חשבון

none77

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  5,891
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  9
 • זמן מחובר

  1908יום 3ש' 26דק' 7שנ'

none77 last won the day on אפריל 18

none77 had the most liked content!

דירוג

253 אגדי

1 עוקב

אודות none77

 • דרגה
  Zone Addict
 • יום הולדת 01/01/1980

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. בדירה חדשה סביר שיש נקודות רשת ברוב החדרים. תבדוק בארון תקשורת אם יש כבלי רשת. במידה ויש תחבר אותם לראוטר, במידה ואין מספיק תקנה סוויטצ'. יכול להיות שהקבלים בארון תקשורת בלי קצה עם חיבור.
 2. שים לב שm.2. זה מגשר. יש כונן sata m2 כונן Nvme m2
 3. שחקנים תחרותיים משתדלים לfps כמה שיותר גבוהה בcs:go כי זה מקטין lag של העכבר , ברגע שאתה מעל טווח הרענון של המסך בעקרון הגעת לנחלה כי המסך מרענן את המקסימום תמונות שהוא יכול, תגביל fps ל200 ותגיד אם אתה מרגיש הבדל, להערכתי לא תרגיש הבדל והכרטיס יתאמץ פחות.
 4. מה טמפרטורת החדר? תבדוק את הטמפ' בקדמת המארז? יעצתי לך בהתחלה לנסות עם מארז פתוח. הסל"ד בהחלט מתאים לטמפ' אין פה משהו לא תקין. השאלה אם זה אופייני לכרטיס שלך, בדר"כ מבחנים מבצעים בטמפ' חדר של 25 מעלות. טמפ' מקסימלית לפי יצרן 89 מעלות, ז"א שברגע שתגיע לטמפ' זו תתבצע האטה. טמפ' היעד של הכרטיס שלך מוגדרת על 84 מעלות שזה סביר, אתה יכול לשנות אותה נגיד ל88 מעלות ולשנות את הפרופיל קירור שיעבוד בסל"ד נמוך יותר גם עבור טמפ' המטרה, אולי ככה תגיע לטמפ' שתגרום להאטה. בקיצור המשחק הוא רעש/טמפ'/ביצועים. חשוב להדגיש שעבור הטמפ' שאצלך הכל עובד תקין כי הכרטיס בכל מחיר לא רוצה להגיע ל84 מעלות, ז"א סל"ד מקסימלי, השאלה היא האם זה אופייני לכרטיס, לפי מה שאמרו בביקורות זה לא אופייני לכן חשוב שתגיד מה הטמפ' בחדר, תנסה עם מארז פתוח, תראה גם מה הפרופיל קירור, תלחץ על קסטום בסל"ד.
 5. תוודא שהמאווררים של הכרטיס והמארז מסתובבים. תוודא שהכרטיס בעיקר מתחת למאווררים, בדיקה חיצונית, נקי. משחה בכרטיס באחריות כמו שאמרת לא הייתי מחליף. יש עדכון ביוס שרשום שהוא משפר את הסל"ד של המאוורר, למרות שבטמפ' כזאת סביר שגם ככה הוא יסתובב מהר, שווה לנסות. רשום עבור זכרון של מיקרון. אפשר לנסות גם עם דלת מארז פתוחה.
 6. מה הדגם המדוייק. מה המארז? המאז מאוורר עם מספיק מאווררים?
 7. בשביל לדעת בדיוק צריך לנטר את המחשב. הכרטיס מסך חלש. הייתי עם i7 930 והחלפתי לxeon x5670 בגרושים מebay. יש גם באליאקספרס בזול, x5670/80, הם קרירים וטובים להמהרה. מעבדי 6/12 ליבות. מן הסתם הם לא שקולים למעבד 6/12 חדש. אתה יכול לנסות להחליף כרטיס מסך, שבמידה ותשדרג ישאר אתך בכל מקרה. בכל מקרה חכה למעבדים החדשים של AMD, מעריך שהם גם יחזיקו אצלך 8 שנים.
 8. בדר"כ כדי להכנס להגדרות של נתב בזק מקלידים 10.0.0.138 תנסה ותראה שזה חסום. תקליד בדפדפן את הכתובת החיצונית שלך ותראה אם ניתן להכנס להגדרות, כשנכנסתי היה גם captcha. אם לא ניתן לבטל אחרי שנכנסת, תנסה להפוך אותו למודם ולהשתמש בנתב אחר. תבדוק אם אתה לא משלם על זה תשלום חודשי שכולל תמיכת רשת.
 9. כנס ל https://www.whatismyip.com/ תרשום את הכתובת הזאת בדפדפן. Admin Admin תראה אם אתה מוצא משהו. אין לי נתב כזה, עשיתי ככה למישהו וזכור לי שהגעתי לשינוי הגדרות, בסוף הוא לא רצה. די בטוח שאתה גם משלם תשלום חודשי על זה.
 10. מה זה אומר שאתה לא מכיר? אני לא רוצה לחבר כלום, אתה רוצה. בהצלחה.
 11. קשה להתייחס כשלא יודעים דגם מדוייק של הכונן, כרטיס מסך של המעבד וכו'.
 12. תסתכל בקישור שנפואליון הביא, יש את הגרסא של הESD ב460 ש"ח בארץ, לא פורסם המחיר של הרגיל.
 13. MTBF בדר"כ זה נתון סטטיסטי שבו משתמשים בנוסחאות לחישוב אורך חיים של רכיב בהתאם לרכיב, בקיצור זה לא אורך חיים צפוי הפועל. בssd אורך החיים שמתיחסים אליו הוא כמות הכתיבות, רוב היצרנים נותנים אחריות לפי נתון זה וזמן, מה שמגיע קודם, בssd ברגע שמשאירים מקום פנוי כ20% אורך החיים צפוי לגדול משמעותית, גם היצרן משאיר מקום פנוי לא ממופה.
×
 • צור חדש...