Try HWzone in English English
עבור לתוכן
 • צור חשבון

none77

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  5,601
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  2
 • זמן מחובר

  1625יום 20ש' 45דק' 54שנ'

none77 last won the day on October 12

none77 had the most liked content!

דירוג

204 אגדי

1 עוקב

אודות none77

 • דרגה
  Zone Addict
 • יום הולדת 01/01/1980

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. לא טענתי שהפרוקסי פוגע באיכות, ציינתי בזמן עבודה על הקובץ ולא רינדור סופי. וגם לגבי הזכרון, ציינתי במפורש במידה והוא יעבוד מעל 4k כמו שהוא ציין שצפוי, אצלכם במשרד עובדים על 4K.
 2. הדגמים ששמו לך כוללים כרטיס גראפי. הכרטיסים המובנים כיום נמצאים על המעבד.
 3. זכור לי שאמרת שזה עוד לא שם. (לפני כמה שנים). מתקדמים. פותח הדיון שים לב: אורי משתמש בפרוקסי (מקטין רזולוציה) כדי שבזמן עריכה המחשב לא יתמודד עם קבצים כבדים ורינדור סופי (רזולוציה מלאה) הוא משתמש גם בGPU שמקטין משמעותית את זמן הרינדור (להבנתי מרקורי לא תומך באפטר אפקטס אבל יש מנועי רינדור אחרים שתומכים גם בGPU, אם אצלך משהו מ2 אלה שונה סביר שבקבצים מעל 4K תצטרך מעל 64GB זכרון. מה שלא תחליט בסוף חשוב שתיתן פידבק ראשוני ואחרי נגיד חודש ואם משהו מהותי משתנה כגון רזולוציית קבצים.
 4. נחמד מאוד. מה עם הרינדור הסופי שמתבצע ברזלוציה גבוהה? סביר שפחות משנה אם יש מחשב רק לרינדורים.
 5. lga 2066 תומך גם בavx512 במידה והוא עושה transcoding עם h.264 h.265 זה משמעותי. יכול להיות שיש גם פילטרים שמשתמשים בזה. הכלל אצבע לזכרון בתוכנות עריכה של אדובי זה שמעל 4K רצוי מעל 64GB פותח הדיון ציין שהוא יערוך ב8K, תלוי מתי זה יקרה. מצד שני בתוכנות של אדובי הניצול מעל 8 ליבות יורד משמעותית עד לא קיים בהתאם לתוכנה והשימוש. יש פה הרבה מבחנים. https://www.pugetsystems.com/all_articles.php אפשר גם i7 9200x שלא עולה הרבה מעל i7 9900k.
 6. ישנם דיסקים שבתאוריה בנויים לנפח עבודה ואמינות גבוהים יותר. למשל WD gold. אבל גם הוא יכול להתקלקל אחרי יום. אתה צריך לסמוך על גיבויים ולא על אמינות. ז"א: *שהחומר יהיה לפחות ב2 מקומות בו זמנית. *רצוי לא באותו מכשיר. *רצוי לא באותו מיקום (בית). *גיבוי נוסף לענן תמיד טוב. אישית לדעתי כדאי גיבוי ענן בנוסף, לא במקום גיבוי רגיל.
 7. תאפס ביוס. תגדיר בדיסקים ide או ahci הפוך ממה שיש.
 8. המארז לא מוגדר כשקט. תבדוק ותשקול ryzen r7 2700x. ספק 650W מספיק ל2 כרטיסים כמו שלך.
 9. ממליץ להחליף את הספק שבמפרט האחרון.
 10. אתה מרגיש הבדל אם ובלי RT? יש כאלה שמבחינים במעל 60 fps בעיקר בתנודות מהירות מצד לצד, יש על זה הרבה סרטונים. יש כאלה שרוצים כמה שיותר fps בשביל להקטין input lag, סביר שעבור משתמש רגיל זה לא יהיה מורגש. אישית בזמנו כשיחקתי בBF מולטי מדי פעם בעיקר אחרי עדכון דרייבר הייתי שוכח להגדיר sli ומשחק רגיל, אחרי כמה דקות הייתי מרגיש כמו מחלת ים בקטנה והמשחק הרגיש לא שחיק, ואז נזכרתי שלא הפעלתי sli, בדקתי עם כרטיס בודד והfps היה 40-45, מה שלא נחשב גרוע במיוחד, עם שני כרטיסים הייתי ב70-80 ואין מה להשוות, מסך 60Hz. יכול להיות שיש כאלה שגם 50-60 fps מרגיש להם גרוע לעומת 90 fps, אני מדבר על משחקי first person shooter ברשת לא משחקי סרט למינהם כמו the witcher. בזמנו גם הרבה טענו שמעל 30 fps אין הבדל. ברור שזה יעצר איפשהו וההבדל בין 30 ל60 הוא לא כמו 60-120 פריימים לשנייה.
 11. none77

  דיסק און קיי

  אני בטוח 99% שהוא מזוייף.
 12. none77

  דיסק און קיי

  מה הדיסק? אולי הוא מזוייף. תבדוק עם h2testw. תעלה תמונה של ניהול דיסקים.
 13. סוני וזול לא הולך ביחד. לא בגוף ולא בעדשות. בגדול המצלמות שלהם ללא מראה. תקנה קנון או ניקון אחד מדגמי הבסיס, אפילו יד שנייה. גם הגוף יותר זול, וגם העדשות זולות יותר, מבחר עדשות גדול יותר של היצרן ותחליפי.
 14. להבנתי הפוקוס האוטומטי לא יעבוד. תניח מבחינת תמחור שהיא לא תעבוד. הdslr הזולות הם לא full frame, יהיה גם crop. תנסה, לא יעבוד/לא יעבוד כמו שצריך תקנה עדשה.