Try HWzone in English English
עבור לתוכן
 • צור חשבון

none77

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  5,841
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  9
 • זמן מחובר

  1891יום 20ש' 15דק' 45שנ'

none77 last won the day on אפריל 18

none77 had the most liked content!

דירוג

249 אגדי

1 עוקב

אודות none77

 • דרגה
  Zone Addict
 • יום הולדת 01/01/1980

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. בקישור הדגם 512GB. הmp510 משתמש באותו בקר וזכרון של הaddlink לא שבהכרח הביצועים יהיו זהים. אתר שמשווה כוננים לפי מבחן אצל משתמשים. https://ssd.userbenchmark.com/Compare/Samsung-970-Evo-Plus-NVMe-PCIe-M2-500GB-vs-Corsair-Force-NVMe-PCIe-M2-480GB/m700020vsm626885
 2. addlink משתמש בבקר עדכני וזכרון של טושיבה יש לו dram, 350TB כתיבה, בתקציב שלך. יש שם מבצע על xpg 8200 pro. אתה רוצה משהו בטוח על הנייר תקנה את הevo 970.
 3. https://www.tweaktown.com/reviews/8934/addlink-s70-nvme-ssd-review-phison-e12/index.html
 4. https://www.tms.co.il/index.php?route=product/product&product_id=18321
 5. קשה לענות כי לא ציינת שימוש מדוייק ומה משמעות המעבד בשימוש. האם זה לפרנסה או לא? אפשר להחליף כרטיס ובמידת הצורך להחליף את שאר המחשב. נראה שבכל מקרה צריך להוסיף זכרון.
 6. יש לך פה ביקורת בגרמנית. תתרגם. תלוי לאיזו מערכת והאם אתה מבצע המהרות. ניתן להוסיף מאורר. https://www.hardwareluxx.de/index.php/artikel/hardware/gehaeuse/47122-antec-p7-silent-im-test-entweder-silent-oder-window-immer-guenstig.html
 7. תבדוק אם הדיסק מוצפן מהבקר, במידה וכן אני מניח שגם אם ניתן פיזית להחליף זה לא יעבוד, אני לא סגור על זה, אולי הוא יצפין את הדיסק החדש, לא נראה לי.
 8. m.2. זה מגשר. הוא יכול לגשר לsata או למסילות של הpcie ונקרא NVME, כיום מתחבר ל 2 או 4 מסילות.
 9. אני לא שמאלן, לא ימני ולא נאור. מה הקשר לרותם סלע, נראה לי יש לך רגשי נחיתות, תתמודד אתם. כרגיל, אין לך מה להגיד אז אתה אומר שמאלן בלי קשר לכלום, זה מוכיח מה שאמרתי. בקשר להגירה בארה"ב אכן רובה מגיע לאזור שמקבל אותה, קליפורניה, חלק גדול מהכלכלה באזורים מסויימים בנוי על הגירה, היו מקרים בעיירות שנמאס להם מההגירה, בצדק, והכלכלה שלהם התמוטטה. אני לגמרי בעד שלטינים ייכנסו לארה"ב, ארה"ב גנבה ממכסיקו שטחי ענק, האזורים האלה יותר שלהם מטראמפ הגרמני, אם אתה חושב שאני חושב ככה על הארץ, הפתעה, טעות. לגבי הסרטון, מה לי ולו? גרתי 5 שנים בדרום ת"א, מה לי ולבריכה הזאת? גם לגבי המסתננים חלק גדול מהם נכנס בתקופת הליכוד, לידעיתך בשיא ההגירה לקחו אותם באוטובוסים ישירות לת"א. מי אשם במה שקרה? הממשלה, הליכוד, או שלא יתנו להם להכנס, או שיכלאו אותם, או שיקחו אותם למקום אחר, או שיתנו להם אישור עבודה, מה חשבו (גם הליכוד) שיקרה שנותנים לאנשים להיות במקום בלי זכויות ואישור עבודה? למה כיוונו את האוטובוסים לדרום ת"א תשאל גם את ביבי, סביר שזה היה גם בתקופת ברק/פרס/אולמרט.
 10. סבבה. אפשרי, מה שאתה מתאר זה בנייה מאפס באיכות ירודה, עם כנראה נתונים אמיתיים שתואמים לכרטיס אחר. מה יותר פשוט לעשות את זה או לקחת כרטיס ישן להחליף לו צ'יפ או לצרוב ביוס?
 11. מצטער. אתה פספסת לגמרי את העיקר. בסרטון שלך סה"כ רואים שהשם של הכרטיס מזוייף. בסרטון שלי בזמן שציינתי ניתן לראות גם שזייפו את השם ושהמון נתונים של הכרטיס לא תואמים, ליבות קודה, שיידרים, רוחב פס וכו', הכרטיס הזה מזויף בניגוד למה שאתה אומר, גם בסרטון שלך במידה והיו משתמשים בgpuz או בתוכנה אחרת שמראה נתונים של הכרטיס היו רואים מייד שהוא מזוייף. שוב: בדר"כ מזייפים רק את השם של הכרטיס ואת שאר הנתונים לא, כי אלו קריאות שיותר קשה לזייף, החובבן בסרטון שלך אראה רק את שם הכרטיס. **הכרטיס בסרטון שלי מזויף בניגוד למה שאתה טוען. **צריבת ביוס מלא לא משנה את כל הנתונים, כולל ליבות וכו'. **אשמח לקישור שמראה כרטיס מזויף עם 100% נתונים נכונים, סביר שאפשר לעשות את זה, מי שמזייף לא יתאמץ וישקיע כסף בשביל זה.
 12. כמעט בכל המקרים של זיופים צורבים ביוס שמופיע שם אחר ולפי שאר הנתונים ניתן לראות בקלות אם הכרטיס מזוייף, בgpuz הוסיפו אפשרות שהתוכנה תבדוק לבד, שום דבר לא 100%, מי שמזייף בדר"כ יעדיף להשקיע כמה שפחות, בהרבה כרטיסים מזוייפים הם רושמים נתונים שונים מהכרטיס המקורי באתר. @andralamusya הבחור בקישור שהבאת חובבן, מעבר לזה ש2 דקות היה מספיק עבור מה שהוא הראה, הוא בדק עם תוכנה שלא מראה נתונים של הכרטיס אלה רק את השם שלו, אני מוכן לשים 2000$ ביחס רווח של אחד לאחד שבבדיקת נתוני הכרטיס היו שגויים. 01:18
 13. אחריות על מה? שאתה מביא קישור לחשד לטעיות/זיופים עם רוב הצבעה עצום לליכוד ולישראל ביתנו? כשאתה מתעלם מקישור כנראה של טעות הקלדה של קולות שנלקחו מכחול לבן, שד"א אם תקרא את המצע שלהם הם יותר ימין מהליכוד, אוי סליחה, ביבי אמר שהם שמאל. בינתיים היחידים שפחדו לצאת למלחה זה הליכוד. במידה ורצו לזייף לא היו מפרסמים תוצאות ביניים ותוצאות סופיות בכזה פירוט, למה? כדי שחבר שלך לא יוכל לבצע ניתוח סטטיסטי, עובדה שפירסמו לכן זה אומר שהם לא פחדו מזה. איפה שאני גר ליכודניק שמשהו היה אחריו סימן המון פתקים של כחול לבן מאחורה כדי שיפסלו אותם, כולם יודעים מזה, כמעט אף אחד אפילו לא שאל מזה, למה? כי זה לא מעניין את הביצה כמו שזה מעניין ליכודניק בכיין מצוי.
 14. הוא לא תקין אז תחזיר למוכר. לכל אלו שטענו לזיוף, ניתן לעלות על זה בקלות עם gpuz וזה מה שביקשתי ממנו לבדוק. לפי הנתונים זה נראה לא מזויף. אחרי שלחצת lookup נפתח דף שרשום gt740?
×
 • צור חדש...