Try HWzone in English English
עבור לתוכן
 • צור חשבון

none77

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  5,737
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  5

none77 last won the day on January 8

none77 had the most liked content!

דירוג

229 אגדי

1 עוקב

אודות none77

 • דרגה
  Zone Addict
 • יום הולדת 01/01/1980

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. לחיוב: הfps די רציף בלי נפילות גדולות. הכרטיס מנוצל כמעט 100%. הכרטיס די חם אבל לא ברמה שיוצרת האטה. תדר הכרטיס בין מהירות בסיסית לטורבו. מהירות זכרון בסדר. כמות זכרון לא מגבילה. לבדיקה: כרגע מתעלם ממגבלת מתח שיש מדי פעם. יש הרבה מגבלות הספק, שאז הgpu מוריד את הזרם ע"י הורדת תדר שעון בגלל זה הקפיצות בתדר, יכול להיות שיש גם מגבלת זמן מסויים לתדר טורבו, בכללי כל עוד הכרטיס מנוצל והתדר סה"כ גבוהה זה לא בעייה מיוחדת, אצלך אחוזי ההספק בסביבות 40% אז לא ברור (לי) למה צריכה להיות מגבלת הספק כשאין מגבלת טמפ'. בטמפ' גבוהה בדר"כ יש גם הורדת מתח, אצלך לא נרשם מגבלת טמפ'. מה הפריע לך בזמן הלוג? שהפריימים נמוכים ממה שצריך להיות? >>תוודא ש2 החיבורים של הכרטיס מחוברים כמו שצריך לספק, אם ניתן ב2 כבלים שונים. <<לפי התמונה שהעלת הכרטיס שלך עם גירסא של תדר 1560MHZ ואתה מגיע ל1995 בעקרון זה נחמד, אולי זה משגע את הכרטיס, תנסה להוריד עם התוכנה msi afterburner או של הכרטיס (שלא יעבדו ביחד) את התדר המקסמלי ותוודא שמגבלת הספק על 100%.
 2. לנתק מהחשמל. באופן רשמי צריך צמיד אנטיסטטי, אם לא רצוי לגעת כל הזמן לגעת במארז. רובם לא עושים כלום ולא קורה כלום. לוודא שהתופסן בצד סגור עד הסוף, לנסות להכניס במצב אנכי. תשים את ה2 של ה4GB בצד אחד ואת ה8 בכחול השני כדי שיהיה ערוץ כפול. אם יהיו בעיות תעדכן ביוס. בהנחה שזה יעבוד תריץ בדיקת זכרון.
 3. none77

  ספק מומלץ ל 1080ti

  הראשון גם טוב. את השני גם הצעתי לך, קצת פחות טוב מהאחרים.
 4. none77

  ספק מומלץ ל 1080ti

  https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=22016 https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=28150 https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=25090
 5. ניסית לפי המדריך? כדאי בתוכנה להגדיר IMAP לא pop3.
 6. תמלא שאלון. האם תבוצע המהרה? תדר המסך? וכו'.
 7. none77

  קריאת דיסק און קי מטאבלט

  יש גם כבלים. micro usb otg. תוודא שהטאבלט תומך מבחינת דרייבר, סביר שכן.
 8. none77

  האם כדאי לשדרג לgtx 1060

  בכל מערכת קיים צוואר בקבוק. גיימר מצוי מעדיף שהצוואר בקבוק יהיה בכרטיס מסך, ז"א שהכרטיס ינוצל ב90-100%. נניח עם gtx 1070 הכרטיס ינוצל ב84% ועם gtx 2060 72%. סתם מספרים, מבחינתך זה שקוף, במידה ובאמת המעבד מגביל תהיה בערך באותם ביצועים. אם המחיר טוב תקנה.
 9. בבנצ' רשום כרטיס חיצוני. כרטיס מובנה אנכי. כרטיס חיצוני אופקי. תנטר את המערכת, זכרון, שימוש כרטיס, תדר כרטיס, אחוזי ניצול מעבד וכו'. אפשר עם msi afterburner. עדיף לוג.
 10. באופן כללי ממש לא מומלץ z370 עם i9 9900k, יכול להיות הפרש גדול בהספק בין הTDP למה שבפועל בהתאם להגדרות ברוב לוחות 390 הם שיפרו את אזור הVRM. מן הסתם כל מקרה לגופו, יכול להיות לוח z370 בקצה העליון שעדיף על z390 בקצה התחתון, בקיצור תשאר את z390. הגיימינג זה סתם מיתוג, זה לא רמת איכות או משהוא, בחברה מסויימת זה יכול להיות בגלל אורות באחרת שמן נחשים לLAN וכו', אין בעייה לקחת לוח כזה לא למשחקים או לוח אחר. תבדוק לפי חיבורים וכו', עם i9 9900k רצוי גם לקרוא ביקורות שבדקו מאמץ רציף לוודא שאין האטה.
 11. אני מזמן קניתי מודד הספק כדי לראות בעצמי את ההספקים. מבחינת הספק ספק איכותי 450W יספיק בקלות לכרטיס בינוני כבד עם מעבד חזק בלי המהרות. בפועל ההבדל ביצור בין 450W ל550W קטן מאוד, הרבה פעמים יש סדרות טובות שבכלל לא מוציאים 450W, למשל corsair rmx, המבחר בארץ של ספק איכותי עם dc-dc 450W שואף לכלום, סדרה בסיסית למשל corsair cx באה עם חיבור pcie אחד, להרבה מערכות זה מספיק, עבור שדרוג זה יכול לא להספיק מבחינת חיבורים, ספק fsp hyper x 450 אין בארץ, שיכול להתאים. עוד נקודה זה הtrnasient responde שיותר קשה לספקים בהספק נמוך להתמודד אתה )לא בהכרח) , עקב הקפיצות זרם של הכרטיסים, עוד עניין זה כמה אם בכלל רוצים להיות מעל ההספק בפועל, ספק איכותי אמור לתת את ההספקים המקסימלים שלו לאורך זמן, לכן התאוריה הראשונה טוענת שמקדם הבטחון נמצא בספק ולכן זה מספיק, יש גישה שטוענת שרצוי להיות במקדם של נגיד 1.25 מעבר להספק בפועל כדי להבטיח אורך חיים גדול יותר, עוד נקודה לבדוק זה רעש בהתאם להספק, יכול לגדול או לקטון. בפועל קשה למצוא ספק איכותי 450W עם dc-dc וחיבורים מספקים, גם אם מוצאים לפעמים ההפרש במחיר מה550W קטן מאוד.
 12. המחשב גם למשחקים. כשמשתמשים בליבה הגרפית המובנת יש הבדל משמעותי בין זכרון בערוץ בודד לכפול. בכרטיס חיצוני יש הבדל פחות משמעותי. הערה של הספק היתה הערה כללית לטובת הקוראים ופותח הדיון.
 13. התגובה שלך לא קשורה למציאות, רשום שגם ישחקו במחשב. בספק המודולרי שבחרת יש מיסב שרוול לעומת מיסב rifle בלא מודולרי. אם המחשב לא עובד הרבה זה פחות משנה, מיסב שרוול שורד פחות בעיקר שהוא אופקי כמו בספק. https://www.gamersnexus.net/guides/3244-amd-r5-2400g-memory-kit-benchmarks-and-single-vs-dual-channel
 14. עדיף ספק עם ביצועים עדיפים בהספק נמוך. פותח הדיון יכול להעריך מה הסיכוי לכרטיס מסך שצריך 2 חיבורי pcie.