הבדלים באיכות תמונה בין המותגים ? - עמוד 6 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבדלים באיכות תמונה בין המותגים ?

nec_000

Recommended Posts

ובחזרה לנושא. יש לי U2414H. בדקתי סתם ככה בשביל הדיון. מי שיש לו את האפשרות מוזמן לבדוק בעצמו.

את לי כרגע את ה Witcher מותקן אבל בדקתי ב - GTA5, ו Overwatch.

בדרייבר -> הגדרות רזו' -> שיניתי חזרה מ FULL RGB ל - Limited RGB. ההבדל ב מאוד משמעותי.

הצבעים אוטומטית הופכים משחור\אפל\עמוק\קודר לגוון בהיר יותר ומרוח יותר. ב GTA5 במקומות סגורים ( בבית של Michael )

גם אפשר לראות שהצבעים נראים הרבה יותר גרוע שמחליפים ל Limited. ההבדל הכי פחות משמעותי היה ב Overwatch.

למי שיש כרטיס מסך של NV והמסך שלו יכול להראות FULL מוזמן לנסות ולראות עד כמה יש הבדל במשחקים.

זה משמעותי, נראה לעין ולכן גם כדאי להבין שאיכות תמונה זה לא אומר בעיה לאחת החברות, אלא הגדרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של urib

לוח האם שלו לא נדפק. הוא ממשיך להריץ את הכרטיס מאז בהצלחה בחריץ אחר. הרבה תגובות שם מאשימות את הספק שלו, אבל לך תדע. אם זו באמת היתה אשמת הכרטיס, היו מפסיקים למכור אותו. סתם בעיה נקודתית שנופחה, כי יש מספיק גם מהצד של נבידיה ששואבים יותר חשמל מהחריץ. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של H3avyM3tal

לוח האם שלו לא נדפק. הוא ממשיך להריץ את הכרטיס מאז בהצלחה בחריץ אחר. הרבה תגובות שם מאשימות את הספק שלו, אבל לך תדע. אם זו באמת היתה אשמת הכרטיס, AMD היו מפסיקים למכור אותו. סתם בעיה נקודתית שנופחה, כי יש מספיק כרטיסי מסך גם מהצד של נבידיה ששואבים יותר חשמל מהחריץ. 

מה שאתה אומר הוא לא נכון. יצאו בהצהרה שיש בעיה והם הולכים לתקן את זה תוכנתית עם דרייבר.

מבחינת תקן עולמי הכרטיס מסך היה בחריגה. אם זה מעניין אותך לחקור קצת בגוגל אתה תמצא אנשים שנפגע

להם הלוח מזה. כל זה השתנה רק אחרי הדרייבר וכמובן בקירורי צד שלישי. למה להם להפסיק למכור ? הם הוציאו

תיקון והתנצלו. אני בטוח שחלקם גם קיבלו פיצוי הולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של coch

מה שאתה אומר הוא לא נכון. AMD יצאו בהצהרה שיש בעיה והם הולכים לתקן את זה תוכנתית עם דרייבר.

מבחינת תקן עולמי הכרטיס מסך היה בחריגה. אם זה מעניין אותך לחקור קצת בגוגל אתה תמצא אנשים שנפגע

להם הלוח מזה. כל זה השתנה רק אחרי הדרייבר וכמובן בקירורי צד שלישי. למה להם להפסיק למכור ? הם הוציאו

תיקון והתנצלו. אני בטוח שחלקם גם קיבלו פיצוי הולם.

התכוונתי לא בעיית חומרה שלא ניתן לתקן בקלות. אבל אתה צודק, היתה חריגה - היא פשוט לא משהו שצריך לדאוג ממנו כבר. כאמור יש הרבה כרטיסים ששואבים יותר מתח מה"מותר". בכל מקרה כבר טיפלו בזה, אז זה כבר לא רלוונטי למי שמעוניין לרכוש. זה לא שיש לחברה הזו היסטוריה של שריפת רכיבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ זה רק מתבקש שחברה תשכיל לנצל את היתרונות שלה ולדחוף אותן באגרסיביות (במקרה זה בתצורת כלים ואפקטים מתקדמים למשחקים, כולל אלו המותאמים לחומרה עדכנית מביתם).

למעשה זאת אחת הסיבות שאני בוחר לרכוש דווקא מהירוקים. יחד עם זאת אני לא ממהר לשלם למפתחי משחקים עצלים שמשתמשים בכלים אלו לקראת השקה של איזה פורט, לעיתים בחוסר הגיון או השקעה מינימאלית. 

בעיות ביצועים ממשיות בדרך כלל מטופלות בהמשך ע"י דריבר \ פאצ'ים. אלו גם עלולים לשבור פונקציונאליות. ככה זה עובד.  לא טוב ? מכבים הגדרות שלא הייתם אמורים לקבל מלכתחילה. 

במינימום אני מעריך את האפשרות שניתנה גם כשלא משתלם או מתאפשר לי להשתמש בה. לא אזיל דמעה על בנצ'מרקים ראשוניים וההשלכות על רווחי החברה.

היום כשאני חוזר עם GTX 1070 למשחק שהיה (או עדיין) נחשב כבד, והוא מטיס לי אותו על הגדרות מקסימליות, אני חושב לעצמי כמה נחמד שההגדרות האלו קיימות - המשחק רץ ונראה טוב יותר, נקודה.

כמה טוב יותר ? פרופורציונלי \ משתלם ? שכל אחד יעשה את השיקולים שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...