בנצ'מרקים ראשונים לrx 480 - נראה די מאכזב - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בנצ'מרקים ראשונים לrx 480 - נראה די מאכזב

chop

Recommended Posts

• תגובות 157
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של Jaegarn

coch זה לא מדויק.

הכרטיס הנ"ל לפי ביקורות נוספות כן עומד מול 970 וזול ממנו משמעותית. 

מה גם שצריך לזכור ש נוידיאה כבר חשפה את הקלפים הגדולים שלה , מקסימום נקבל גם 1080TI , אבל עדיין לא השיקו את ווגה.

ושם הולך להיות הקרב הגדול.

אם להסתכל על זה בצורה רציונאלית אתה תבין שזה מהלך גאוני.

ה 480 יהיה הצלחה מסחררת ברוב העולם בעיקר בשל המחיר הנמוך , הוא ימכור הרבה הרבה יותר ממה שאנוידיאה תמכור.

ולכן גם אם היה והם יפסידו שוב פעם בקרב על הצמרת , מה שכרגע לא בטוח בכלל , הם יקצרו רווחים טובים שיתנו להם הרבה אוויר..

כן רק שאתה מסכים איתי בעצם  :)

הוא כן יימכר בחו"ל עם זה שנינו באותה דיעה, הוא לא זול ממנו משמעותית בארץ מאחר וחנויות הוזילו 970 לאיזור ה 1600.

איזה קרב גדול הולך להיות עם במידה והכרטיס הולך להיות מושק בדצמבר במקרה הטוב ( סוף 2016 ) ? עד אז NV מוכרת 1070\1080

ללא תחרות מהאדומים. ה 480 כרטיס מוצלח בקרטיריונים של יעילות\ביצועים למחיר שלו, הוא לא יכול להתחרות ב 980 גם אחרי OC ודרייברים.

ופה האכזבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון , רק שאתה מתייחס לשוק בארץ , ונכון אנחנו אומנם בישראל אבל כמות שנמכרת פה היא שולית מאוד מאוד ביחס למה שנמכר סה"כ.

ובחול ההפרש בינו לבין ה 970 מאוד משמעותי.

ועם כל הכבוד ל נוידיאה , להגיד שבינתיים היא מוכרת 1070\80 לא ממש מדויק.

אין מלאים כמעט בשום מקום ואיפה שיש המחירים אסטרונומים כולל באירופה וגם ארה"ב.

בינתיים סופקו ללקוחות אלפים בודדים של כרטיסים בכל העולם , באופן יחסי זה כלום.

בהנחה ובעיית הייצור של תסתדר בעתיד המאוד קרוב אולי אתה אכן תהיה צודק , אבל כרגע זה ממש לא ככה.

ו VEGA הולך לצאת עם לא רק שהכרטיסים במבוססים עליו הולכים לתת תחרות אלה לתת בראש ל 1080 הם מקוונים ל TI לא לרגילים..

השאלה פה היא רק מתי NV תשחרר את ה TI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב... לפי Guru3d הכרטיס כמעט זהה במאמץ ל 1070 מבחינת צריכת חשמל. אפילו גבוה במספרים בודדים וגבוה ב 8 מעלות מ ה FE

של NV. גם איפשהו מאכזב מאוד. רק אני רואה את זה ככה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jaegarn

נכון , רק שאתה מתייחס לשוק בארץ , ונכון אנחנו אומנם בישראל אבל כמות שנמכרת פה היא שולית מאוד מאוד ביחס למה שנמכר סה"כ.

ובחול ההפרש בינו לבין ה 970 מאוד משמעותי.

ועם כל הכבוד ל נוידיאה , להגיד שבינתיים היא מוכרת 1070\80 לא ממש מדויק.

אין מלאים כמעט בשום מקום ואיפה שיש המחירים אסטרונומים כולל באירופה וגם ארה"ב.

בינתיים סופקו ללקוחות אלפים בודדים של כרטיסים בכל העולם , באופן יחסי זה כלום.

בהנחה ובעיית הייצור של תסתדר בעתיד המאוד קרוב אולי אתה אכן תהיה צודק , אבל כרגע זה ממש לא ככה.

ו VEGA הולך לצאת עם לא רק שהכרטיסים במבוססים עליו הולכים לתת תחרות אלה לתת בראש ל 1080 הם מקוונים ל TI לא לרגילים..

השאלה פה היא רק מתי NV תשחרר את ה TI.

הלוואי ואני טועה ואתה צודק. האינטרס שלי זה שתהיה לי אופציית בחירה ו ש יתנו להם תחרות יפה גם בביצועים.

אני לא רואה מצב ש 490 מגיע לביצועים של 1070. ואני יגיד את זה בפעם החמישית - הלוואי ואני טועה.

ההתייחסות שלי למכירות של 1070\1080 היא כללית, זה שיש מחסור בהיצע וכו'.. זה זמני. עד דצמבר הם יימכרו בצורה יפה.

בנוגע ל 970.. שוב אנחנו חוזרים אחד אחרי השני.. אמרתי שאני מתייחס לשוק בארץ מבחינת הצרכנים. אמרתי שמחיר חו"ל..

מאוד משתלם. לשלם 1500 בארץ.. לא משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה.. אני כרגע יוצא עד הלילה מהבית.. עברתי על כמה ביקורות כתובות.

מה שרשמתי על הביקורת זה לא מדוייק. בביקורת המספרים מראים יתרון משמעותי ל 970, לעומת 3-4 ביקורות כתובות

ש 480 ו 970 בעצם הולכים יד ביד. כנראה בגלל או OC כזה או אחר לאחד הכרטיסים.

אז הכרטיס בעצם זהה ל 970 בביקורות. נוסיף לו 8GB ועם התמחור שלו בחו"ל זה קנייה מצויינת.

בכל מקרה לא קנייה רלוונטית למי שיש לו 970 ( כמוני ). אחלה סופ"ש לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדהים כמה שהוא קרוב ל970 גם בצריכת חשמל וגם בביצועים.

AMD תמחרה את הכרטיס בצורה מעולה כדי למנוע ממנו להפוך לבדיחה.

כמו שכבר אמרתי, הרבה יותר סביל מ390 מבחינת צריכת חשמל וחום, בלי בעית הזיכרון של ה 970 וזול יותר משניהם...

אבל קשה להתעלם מהעובדה שNV נתנה לAMD נוקאאוט בתחושה של "דור חדש"  עם ביצועים/וואט של פי 1.5-1.7, זה מטורף.

נ.ב מי שקונה את הכרטיס הזה לפני שאנחנו רואים את ה 1060 לדעתי עודה טעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...