מידע חדש על מחירים וזמינות של כרטיסי RX480 בארץ - עמוד 7 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מידע חדש על מחירים וזמינות של כרטיסי RX480 בארץ

danielzy

Recommended Posts

http://wccftech.com/amd-radeon-rx-480-graphics-card-doom-1440p-benchmark/

הנה כאן למשל רואים דוגמא אחת שהוא יהיה חזק מ970 בעולם האמיתי והוא לפי הסימנים יהיה אוברלוק טוב יותר מה980.
הכי טוב לחכות למחר ונדע סופית :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 104
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של Maor Fedida

אתה ממהר לחרוץ דין ונוהג באגרסיביות שאתה ממליץ לאנשים לא לקנות 480 במחיר בארץ ולקנות 980TI יד שניה גם 980TI במחיר טוב של 1500-1800 שזה המחירים הכי טובים וריאליים הוא לא כזה משתלם במיוחד למשתמשי full hd כי מבחינת ביצועים בגזרה הזו ה480 והTI980 יעשו את העבודה היטב ועם זאת 980TI צורך יותר חשמל משמעותית אני לא יודע אם יש משתמשים שלוקחים את זה בחשבון שאם כרטיס מסוים יהיה אצלם שנתיים אז ההפרש בצריכת החשמל בין שני כרטיסים יכול להיות הפרש כספי של מאות שקלים דבר שצריך לקחת בחשבון 

בקיצור אתה מביא דעה אישית שלך שהיא לא מספיק מגובשת ומבוססת על הערכה. אני לא אומר חד משמעיתT שהכרטיס יהיה ברמה של 980GTX  אלא שצריך לחכות ולראות ולא למהר להסיק מסקנות.

זה שאני מביע דיעה אישית לגבי המספרים האלה של הבנצ'מרק.. למה זה צריך

להיות חריצת דין ואגרסיביות ? אתה משתמש במילים לא נכונות ואתה מדבר בצורה מזלזלת ומתנשאת.

איפה בתגובה שלי אני ממליץ לא לקנות 480 ? זו דיעה אישית שלי כמו שציינת את המילה "אתה" כמה פעמים בתגובה שלך.

דיעה היא דיעה כפי שהיא. הדיעה שלי מבוססת על מספרים שראיתי עד עכשיו ( כמו הבנץ' הנוכחי ) ועל תגובות של יוזרים

באתרי חומרה שנראות לי הגיוניות. אותי לא מעניין הדלפות.

גם 970 ( בכללי ומניסיון אישי ) יש לו פוטנציאל . כל מה שרשמת לגבי המחירים \ משתמש fhd \ צריכת חשמל ( שזה יחסי לביצועים בעולם האמיתי )

זה גם דיעה שלך והעדפות שלך וזה לא שונה מהתגובה שלי. רק שאותי לא תראה מגיב מיד למישהו אחר - אתה נוהג באגרסיביות וממליץ לאנשים לא לקנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי כבר כמה משחקים שהתקרבו לניצול של 4 גיגה ב1080P עם gtx 970. אבל מצד שני , אני לא בטוח אם זה באמת יהיה רלוונטי יותר בfhd , כי מגיע שלב שבו אתה לא מקבל מספיק fps. רזולוציה וAA אלה הדברים שהכי צורכים vram , ועם הטכנולוגיות של היום , יכול להיות שתוספת הזיכרון תתן לכרטיס יתרון על gtx 970 בעתיד.

Sent from my -H815 using Tapatalk

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי שאתה אומר ישירות לאנשים לקנות מחו"ל 480 או 980 יד שניה בלי נימוק מספק למה.
בסדר,אם נפגעת ממני אני מתנצל יכול להיות שהשתמשתי בלשון הגזמה.

ולא אמרתי שמה שהבאתי זה עובדות בניגוד אליך אלא איזנתי את המידע שהבאת שהוא בגדר דעה כמו מה שהבאתי אני ונדע סופית שנראה מספיק בנצמארקים של משחקים, זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Maor Fedida

ראיתי שאתה אומר ישירות לאנשים לקנות מחו"ל 480 או 980 יד שניה בלי נימוק מספק למה.
בסדר,אם נפגעת ממני אני מתנצל יכול להיות שהשתמשתי בלשון הגזמה.

ולא אמרתי שמה שהבאתי זה עובדות בניגוד אליך אלא איזנתי את המידע שהבאת שהוא בגדר דעה כמו מה שהבאתי אני ונדע סופית שנראה מספיק בנצמארקים של משחקים, זה הכל.

כלל לא נפגעתי, מציין איך הדברים נאמרו. אם כבר אנחנו ילדים גדולים אז אני אשמח אם תבחר לך - דיון, מספר עמוד, מספר תגובה..

ופשוט תראה לי איפה אמרתי לאנשים - "חבר'ה תקנו 480 בחו"ל, או 980 ביד שנייה". רק אל תהיה חכמולוג ותנסה למצוא תגובה

כזו שהיא כמו שאמרת בדיוק - ישירה לאנשים ואני זה שמניא אותם מזה.

אם תמצא תגובה כזו ( שזה שקרי כמובן מה שטענת ) אני יגיד לך - אתה צודק ובזה ייגמר ההחלפת תגובות בינינו.

רק אני מבקש שאם אתה מחליט לעשות את זה, תעשה את זה בצורה אמיתית ולא שקרית.

אל תצטט אותי בחלקים, אל תשתמש במילים לא נכונות לדברים שאני טענתי ובכללי - אתה יודע כמו ילד גדול תעמוד מאחורי מה שאמרת.

אני ימתין בסבלנות ( תלוי בך ) כדי שתראה לי איך אני אמרתי ישירות לאנשים מה שאתה טענת.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאתה מבולבל. אני יודע מה אני אומר ואין לי בעיה להודות בטעויות בכללי כבן אדם. מה שפירסמת זה דיון שלא הגבתי בו בכלל.

שיהיה לך המשך יום טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לנציג החנות שדיבר על כך שהיו לו הרבה הזמנות של gtx1080 ומעט כרטיסים הגיעו למלאי:

למה בעצם במצב כזה אתה מעלה מחירים? יש לך X הזמנות וY כרטיסים שהגיעו כאשר X>>Y.
ספק לX הראשונים שהזמינו את הכרטיסים במחיר הוגן ולשאר תודיע שנגמר לך המלאי ושימתינו למלאי חדש.
במה זה פוגע בך אם תנהג כך? תמכור את הכרטיסים במחיר הוגן ותרוויח את מה שאתה אמור.

אתה בעצם אומר אוקיי, אם יש ביקוש כזה אזי יהיו כאלה שיהיו מוכנים לשלם יותר. בוא ננצל אותם, נמכור להם ביוקר ונרוויח יותר.
מדינה קפיטליסטית אחרי הכל, לא?

אז בקפיטליזם יש פן אחר שנקרא תחרות חופשית, ובימינו זו כבר לא תחרות בגבולות המדינה בלבד. תמכור במחיר מופרז, ואני אקנה במקום אחר, כולל מחו"ל. כולי תקווה שמספיק צרכנים אחרים יעשו כמוני. 

*הערה: אני מדבר גם על רמת החנות וגם על רמת היבואן. לא ממש אכפת לי מי מנסה לעשוק אותי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכלכלה אם יש מחסור במשהו מחירו יהיה גבוה וזה ידחוף לספק עוד מאותו המוצר כי המחיר משתלם ליבואן/לספק/ליצרן ואז במהרה המחיר ירד כי ההיצע יעלה לטובת רוב הצרכנים עד שיהיה מצב של שיווי משקל שהוא מצב שבו ההיצע והביקוש שווים.
זה הכלל.
הרבה פעמים בעצם בדרך כלל יוקר המחיה נגרם מהתערבות בכלכלה ..שנגרמים מפופוליזם ומאי הבנה של הציבור הרחב בבסיס של הכלכלה.

אביא לך דוגמא טובה שתמחיש את זה...משבר הדלק בארצות הברית בשנות השביעים...לכאורה היה מחסור בדלק והמון מכוניות עמדו בתורים ענקים לתחנת דלק והמצב היה בלתי נסבל...איך זה קרה? מה שמעניין הוא שלא היה בכלל מחסור פיזי בדלק. מה שקרה הוא שהממשלה הטילה פיקוח על מחיר הדלק מחיר נמוך...באזורים מסוימים במדינות מסוימות ששם היה זמנית מחסור בדלק עכשיו בגלל שהמחיר היה נמוך מדי לא היה אינטרס לספקי הדלק מאזורים שונים ממדינות אחרות בארצות הברית להוביל דלק ממרחק גדול ממקום שבו הדלק לא נמצא במחסור ואף נמצא בעודף למקומות שבהם יש מחסור בדלק...עכשיו אם לא היה פיקוח ממשלתי על מחיר הדלק באזורים המסוימים שבהם היה מחסור המחיר שם היה עולה בגלל  שהביקוש עולה על ההיצע...בהתחלה היה מחיר הדלק גבוה מה שהיה מדרבן וגורם לאותם ספקי דלק להגיע מרחוק ולספק דלק להיכן שיש מחסור ואז המחיר היה יותר ויותר יורד כי ההיצע מתחיל להתקרב לביקוש עד לשיווי משקל וכולם מרוויחים 

זה דינמי וכל הזמן יש מצבים של חוסר שיווי משקל וכניסה לשיווי משקל וחוזר חלילה.

אותו דבר מתרחש עם הכרטיסי מסך אם כי כאן חסר לנו מספיק תחרות ויש מיסים יותר ממה שצריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nissim tr

בנוגע לנציג החנות שדיבר על כך שהיו לו הרבה הזמנות של gtx1080 ומעט כרטיסים הגיעו למלאי:

למה בעצם במצב כזה אתה מעלה מחירים? יש לך X הזמנות וY כרטיסים שהגיעו כאשר X>>Y.
ספק לX הראשונים שהזמינו את הכרטיסים במחיר הוגן ולשאר תודיע שנגמר לך המלאי ושימתינו למלאי חדש.
במה זה פוגע בך אם תנהג כך? תמכור את הכרטיסים במחיר הוגן ותרוויח את מה שאתה אמור.

אתה בעצם אומר אוקיי, אם יש ביקוש כזה אזי יהיו כאלה שיהיו מוכנים לשלם יותר. בוא ננצל אותם, נמכור להם ביוקר ונרוויח יותר.
מדינה קפיטליסטית אחרי הכל, לא?

אז בקפיטליזם יש פן אחר שנקרא תחרות חופשית, ובימינו זו כבר לא תחרות בגבולות המדינה בלבד. תמכור במחיר מופרז, ואני אקנה במקום אחר, כולל מחו"ל. כולי תקווה שמספיק צרכנים אחרים יעשו כמוני. 

*הערה: אני מדבר גם על רמת החנות וגם על רמת היבואן. לא ממש אכפת לי מי מנסה לעשוק אותי...

הבעיה שהיבואן מנסה לעשוק אותך, ולא החנות. וליבואן אין נציג פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מעלים מחיר - G1 נמצא באתר במחיר קבוע של 3770 שקל מאז שהוא עלה לאתר

מחיר רכישה שלי לא השתנה מאז ולכן גם מחיר באתר קבוע. אחוז רווח על כרטיס הינו X והוא מושפע ממחיר רכישה מיבאון בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...