מידע חדש על מחירים וזמינות של כרטיסי RX480 בארץ - עמוד 6 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מידע חדש על מחירים וזמינות של כרטיסי RX480 בארץ

danielzy

Recommended Posts

ציטוט של Psychedelic

האחריות היא מאמזון שהיא החנות שמוכרת לך, אם המוצר תקול ושולחים לך מוצר חדש המשלוח על חשבונם.

בנוסף אני כל הזמן רואה שאתם מוסיפים על הmsrp מע"מ, מה אתם חיים בסרט שבארה"ב אין מיסים?

Msrp זה מחיר מומלץ לצרכן אחרי הכול!

תוסיפו את ההפרש בין המע"מ שלנו לבין המע"מ שם, לא עוד 17 אחוז על המחיר הכולל.

ועזבו את העניין שבכלל ברוב אירופה המע"מ גבוה יותר.

בקיצור פראיירים לא מתים.

Sent from my XT1575 using Tapatalk

אתה טועה, בארה"ב ה-MSRP / המחירים מוצגים ללא מס. אין מע"מ בארצות הברית. יש מס מדינה שמשתנה ממדינה למדינה, ולא כלול במחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 104
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של Psychedelic

האחריות היא מאמזון שהיא החנות שמוכרת לך, אם המוצר תקול ושולחים לך מוצר חדש המשלוח על חשבונם.

בנוסף אני כל הזמן רואה שאתם מוסיפים על הmsrp מע"מ, מה אתם חיים בסרט שבארה"ב אין מיסים?

Msrp זה מחיר מומלץ לצרכן אחרי הכול!

תוסיפו את ההפרש בין המע"מ שלנו לבין המע"מ שם, לא עוד 17 אחוז על המחיר הכולל.

ועזבו את העניין שבכלל ברוב אירופה המע"מ גבוה יותר.

בקיצור פראיירים לא מתים.

Sent from my XT1575 using Tapatalk

עזוב תן להם, הם יקנו 480 ב 1500 שקל חחח.... 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש חברות כמו שנותנות אחריות בינלאומית על הכרטיסי מסך. כדאי לפזול גם לכיוון הזה שקונים מחו"ל.

הבעיה שפה אנחנו מדברים על חברה שעובדת רק עם NV.. אגב אני סקרן, יש חברה שנותנת אחריות בינלאומית

בתנאים דומים שמייצרת עבור ? מישהו מכיר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

https://hwzone.co.il/ביצועים-מעולים-במחיר-נמוך-gtx660-בביקורת/9/

מחיר הכרטיס 230 דולר.

מחיר הכרטיס בארץ : 1150 שקל.

המחיר שבו הכרטיס נקנה בקבוצתית פה באתר : 980 שקל.

שער הדולר באותו זמן : 3.7

שער הדולר היום : 3.9

נניח שנוסיף למחיר 10 אחוז = 1265 שקל.

מחיר הקבוצתית אחרי 10 אחוז תוספת = 1078 שקל.

למה יש עליה של יותר מ20 אחוז ב3 שנים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי אחריות באמזון, הזמנתי מסך מאמזון איטליה לאחרונה ושאלתי אותם במייל אם הם ישלמו על משלוח חזרה אליהם במקרה של מימוש אחריות. 

נאמר לי שכל עוד המסך תקול, המשלוח אליהם ישולם על ידם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

danielzy

לא נכנס עכשיו לחישובי אחוזים איתך

מה ששונה היום מ 970 זה מלאי בעיקר

שיצא 970 הייתי יכול להזמין מיבואן 20 יחידות כל שבוע בחודש של השקה. כלומר ללא שום בעיה 80 כרטיסים בחודש

היום במקרה של 1070/1080 אין הספקה כל שבוע. בשתי משלוחים שאחד מהם מגיע מחר סוף סוף קיבתי 7 יח של 1080. כמה נמכר? הרבה יותר

עם 1070 אותו סיפור, מדובר בכרטיס זול יותר ולכן מגיע בכמויות גדולות יותר אך עדיין לא  בכמיות כאלה שאני רוצה

ליבאון אין סיבה מיוחדת לעלות  מחיר לשמיים במקרה זה, רוצה או לא אני מדבר מנסיון.

יש ביקוש גדול, אין הספקה סדירה לארץ:)

האם מחיר ירד לרמה של רווחיות על 970, בהחלט כן, שיהיה מלאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Kirill-TMS

danielzy

שיצא 970 הייתי יכול להזמין מיבואן 20 יחידות כל שבוע בחודש של השקה. כלומר ללא שום בעיה 80 כרטיסים בחודש

היום במקרה של 1070/1080 אין הספקה כל שבוע. בשתי משלוחים שאחד מהם מגיע מחר סוף סוף קיבתי 7 יח של 1080. כמה נמכר? הרבה יותר

עם 1070 אותו סיפור, מדובר בכרטיס זול יותר ולכן מגיע בכמויות גדולות יותר אך עדיין לא  בכמיות כאלה שאני רוצה

הדיון הוא על 480 למה אתה נכנס ל1070 בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם מישהו אעלה את זה כבר , אבל בכל זאת :

AMD-Radeon-RX-480-Fire-Strike-Overclock.

AMD-Radeon-RX-480-Fire-Strike-Stock.jpg

לעומת gtx 970 :

dZ4KBs6.png

שימו לב שמדובר באותו מעבד בדיוק.

ויש גם השוואות במשחקים:

http://wccftech.com/amd-rx-480-gaming-benchmarks-leaked/

עושה רושם של ביצועים דומים לgtx 970.

ממה שראיתי בכל מיני מקומות , עושה רושם שעדיף להוסיף עוד קצת לגרסה של ה8 גיגה , אפילו אם רק בשביל שקט נפשי.

עדיין , כרטיס מצוין לfhd במחיר של 230 דולר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Rusty Kuntz

^ RX 480 מגיע בכמויות גדולות, למה המחיר גבוהה בארץ? אם אני מזמין מחו"ל עם משלוח עד לבית במקרה הכי גרוע אני משלם 1200 שקל למה כאן 1500+?

גם ל RX480 הגיעו מעט יחידות (לפי מה ש STARTPC אמרו לי)
עריכה:

מסתבר שזה לא נכון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Kirill-TMS

danielzy

קיריל הבנתי את הטיעון הזה לגבי ה GTX1070\1080 - אך האם הדבר אותו דבר גם לגבי RX480? אם כן, למה? הרי אין בעיות מלאי בעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אכן ישנו מלאי מאד קצר ומצומצם לגבי כרטיס RX480 בארץ, אז זו בעיה נקודתית של השוק הישראלי הפצפון

שאף אחד בעולם אינו סופר אותו, וזו ממש אינה בעיה של השוק העולמי, במיוחד האמריקאי.

ככל שדווח בתקשורת וזה אינו סוד, ככל הנראה דחתה את ההשקה המקורית של סדרת 400 בסדר גודל של חודש,

וזאת למרות שכרטיסים ירדו מפס הייצור בזמן. כתוצאה מכך הצטברו מלאים מאד גדולים של הכרטיס,

כך שבעת ההשקה הרשמית ביום 29.6.2016 - צפויים להיות מלאים שמכסים את כל הביקוש, לפחות זה של השבוע-שבועיים

הראשונים וללא כל מחסור צפוי.

בקצור חברס, תזמינו מחו"ל ובאמת עם כל הכבוד שבדבר, לא מגיע ליבואנים הקקיונים שבארץ - לפחות אלו שמבצעים price gouging

להנות מהכסף שלנו אם כך הם מתנהגים ומתנהלים - שידעו כי יחס גורר יחס.

זו אף פעם לא אשמה של החנויות הקטנות המסכנות שהן מתחרות אחת בשניה בשניים רק כדי לשרוד עם מתח רווחים זעום עד אפסי לעיתים.

עיקר הרווח בישראל הולך לצערנו ליבואנים החמדנים שבארץ, בהן בעל הבית המדושן בוילה בכפר שמריהו צוחק כל הדרך על הצרכן הישראלי הפראייר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת אומרת 970 בביצועים... לא פחות ולא יותר. האמת ? מאכזב. מחיר טוב ( בחו"ל ) אבל היה הייפ בהרבה מאוד אתרים

שזה 980 בתחפושת בביצועים ולעיתים גם יעקוף אותו. מי שמשחק עם הגדרות מקסימליות כמוני, כבר היום יש משחקים ( בודדים )

ש ה 970 שלי מראה סימנים שמצריכים אותי להוריד פה פילטרים, שם כל מיני אפקטים וכו' כדי לקבל פריימים יציבים ( כמו ברוב המשחקים )

ש vsync עובד. אנשים יקנו אותו כי המחיר טוב מאוד, הביצועים שלו לגיימרים שמשחקים בהרבה משחקים מודרניים.. כבר הייתי פוזל לכיוון

980ti משומש במחיר טוב אם אני מסתכל נטו על ביצועים לשנתיים הבאות ל 1080P.

וזה שיש לו ציון דומה ואף נמוך במעט מ 970 בבנצ'מרק רק מראה לי דבר אחד - הזיכרון לא ישחק פה תפקיד משמעותי מבחינת פריימים

ב 1080P. כן יהיו משחקים בודדים שיכולים להגיע לשם, אבל גם שזה לא מגיע לשם כמו ב firestrike הכוח בפועל של הכרטיס

פשוט דומה ל 970, הרי הכרטיס לא יהיה מתאים ל 1440P במידה והוא זהה ל 970 בביצועים. לא כזה רלוונטי ה 8GB לפי ההיגיון שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מסתמך יותר מדי על הבנצמארק...עדויות(הדלפות) אחרות מראות שבעולם האמיתי הוא קרוב מאוד לGTX 980(משחקים) תוסיף את התמיכה הטובה יותר 12 וולקן ויחס צריכת חשמל/ ביצועים טוב יותר מדור ה9XX כנראה 110 ואט
יכולת האוברלוק שלו מכובדת, יש שמועה ממשתמשים שבתוכנת האוברלוק החדשה של אמד לדור החדש הם מגבילים אותו ל1400 מגה הרץ תדר הליבה...הסיבה יכולה להיות שמעבר לזה זה כבר יפגע במכירות של הfury סיבה נוספת זה לשמור על הכרטיסים מפני אוברלוקרים לא מיומנים וכדומה, אנחנו נדע באמת שהכרטיס יצא מחר וחלקי המידע שהם לא וודאים ובסימן שאלה כולם יתחברו ונדע סופית, בנוסף צפויים לצאת חדשים שיעלו את הביצועים בכמה אחוזים(לא משמעותי אבל תמיד טוב תוספת ביצועים) 

אתה ממהר לחרוץ דין ונוהג באגרסיביות שאתה ממליץ לאנשים לא לקנות 480 במחיר בארץ ולקנות 980TI יד שניה גם 980TI במחיר טוב של 1500-1800 שזה המחירים הכי טובים וריאליים הוא לא כזה משתלם במיוחד למשתמשי full hd כי מבחינת ביצועים בגזרה הזו ה480 והTI980 יעשו את העבודה היטב ועם זאת 980TI צורך יותר חשמל משמעותית אני לא יודע אם יש משתמשים שלוקחים את זה בחשבון שאם כרטיס מסוים יהיה אצלם שנתיים אז ההפרש בצריכת החשמל בין שני כרטיסים יכול להיות הפרש כספי של מאות שקלים דבר שצריך לקחת בחשבון 

בקיצור אתה מביא דעה אישית שלך שהיא לא מספיק מגובשת ומבוססת על הערכה. אני לא אומר חד משמעיתT שהכרטיס יהיה ברמה של 980GTX  אלא שצריך לחכות ולראות ולא למהר להסיק מסקנות.

נ.ב 

אני לא אומר לקנות את ה480 בכל מחיר אלא שכל אחד יעשה את השיקולים שלו, אין כאן ערך מוחלט לכרטיס. אני למשל כרגע בחופשה מהלימודים ורוצה בזמן הזה לשחק ולהנות לכן אני מעדיך להוסיף 100-200 ש"ח ולקנות עכשיו כי גם כך הוא מתאים לי ועונה על הצרכים ובמחיר 1400-1500 ש"ח הוא פחות משתלם אבל הוא עדיין משתלם ושכל אחד יעשה את השיקולים שלו בכפוף לגבול ההגיון כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב ללכת על הכרטיס הזה מאשר על ה1070. השימוש שלי יהיה נטו צפייה בסרטים ומשחקים על 1080p 60Hz.

לדעתכם יש עדיפות ל 480 במקרה זה? והאם המפרט שצירפתי יעבוד טוב עם הכרטיס( והאם אפשר להוציא משהו יוצר טוב בסכום זה?)

*לגבי כבר יש לי אחד במחשב הקיים.

91e97404337114b443c51e4d5f6ee181.jpg

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...