מידע חדש על מחירים וזמינות של כרטיסי RX480 בארץ - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מידע חדש על מחירים וזמינות של כרטיסי RX480 בארץ

danielzy

Recommended Posts

• תגובות 104
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הגירסא של ה 4GB לא רלוונטית לקנייה לגיימר ממוצע נכון ל 2016.
 אולי בשביל אלו שעדיין מתחת ל 1080P זה קלאסי. כמה כבר כאלה יש..

אין שום היגיון בלקנות את הגירסא הזו למי שקונה את הכרטיס כדי להוציא ממנו את המיטב.

אבל זה גם נכון להגיד מצד שני שאין יותר מידי כותרים ב 1080P שמגיעים ל 4GB וגם אלו שהגיעו

לאיזור הזה - אך ורק עם פילטרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בארה"ב יש preorder ב240$ 
http://www.bhphotovideo.com/c/product/1261970-REG/msi_radeon_rx_480_8g_rdn_rx_480_gddr5.html
אני אבדוק אם באמת אפשר להגיש תלונה למשרד הכלכלה\הרשות להגבלים עסקיים על תיאום מחירים של היבואנים בארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ זו לחימה בתחנות רוח

אין להם זמן להתעסק עם דברים הרבה יותר רציניים מכך, אז הנך מצפה שיתעסקו עם הנושא הזה ?

לא רק שלא יעשו עם זה כלום, להערכתי אף לא יטרחו לחזור אליך עם תשובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש 1001 סוגי מוצרים שבחו"ל זול משמעותית מבארץ. בהצלחה.

תראה... אני מבין שאתה רותח על המצב, אבל כולנו ככה. האם אתה מכיר את כל התהליך? אץ המחירים שמוצעים ליבואנים ואת אלה שמוצעים לחנויות?

אני יכול להבין שלא עבדת בחנות מחשבים בארץ בשנים האחרונות, כי כל מי שכן מבין את המצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאשים את החנויות אלא את היבואנים, אם יש לך 15 יצרניות שמייצרות כרטיס שהMSRP שלו(זה אמור להיות לאחר גזירת הקופון של היבואנים) הוא 230$ ובארץ כל הכרטיסים נמכרים במחיר כמעט כפול סביר מאד שיש תיאום מחירים בין היבואנים השונים והוא פוגע בתחרותיות.
האם זה יעזור? לא יודע, אבל אני מוכן להשקיע קצת כדי לפחות לנסות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של coch

ונניח שזה מידע אמין עם סטייה קלה שזה לגיטימי.. מה שנשאר בעצם לראות זה ביצועים.

במידה והוא באמת משתווה ועובר את 980GTX הכרטיס הזה אמור להימכר בעולם כמו סוכריות טופי.. אני מאוד

רוצה ש יתנו בראש עם ההשקה הזו כי אני לא זוכר השקה מאוד מאוד מוצלחת שלהם מאז 5850\5870

והם לא במצב פשוט בשנים האחרונות. הלוואי והכרטיסים האלה יהיו מוצלחים מבחינת ביצועים.

הלוואי. כל כך נמאס לי מהתוכנה המחורבנת של Gforce Experiance שבא לי כבר לעבור ל-ATI הפעם.

(הגרסה ההתחלתית שלהם הייתי מעולה. עם הזמן היא התחילה להיות בלתי נסבלת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...