אחרי שיצאו כ.מסך חדשים משתי החטיבות,מה עדיף עבורי בשביל גיימינג ב-1440P עכשווי ועתידי - עמוד 6 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אחרי שיצאו כ.מסך חדשים משתי החטיבות,מה עדיף עבורי בשביל גיימינג ב-1440P עכשווי ועתידי

JentuS

Recommended Posts

צודק. יכולות OC של 980\TI דומות, שניהם יכולים להגיע ל 1500~ בקירור אויר מתאים בתוספת מתח ללא הרבה בעיות. נדמה לי שיתרון יכולת ה OC נמצא אצל 980TI ושהוא רואה תוספת ביצועים (באחוזים) יותר גדולה מ 980.

עפ הטבלה ההבדל 980\TI בגרסאות הרפרנס הוא 21% (0.79=69/87). אני מניח שההפרש, כאשר מביאים גרסאות צד-שלישי ל-OC מקסימלי יציב, יישאר באותו אזור או יותר לכיוון 25% לטובת TI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 138
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נגיד 680 ו-670, אלה כרטיסים דומים.

כנ"ל 770 ו-680.

כנ"ל 970 ו-980

הם מבוססים על אותה ליבה, GK104 - ליבת הביניים של דור הקפלר. גם ה-PCB שלהם דומה מאוד. (770 ו-680)

980 מבוסס על GM104 ו-980TI מבוסס על GM100, ליבה שונה, PCB שונה, סידור שונה.

שניהם מדור המקסוול וזה הדימיון ביניהם, הביצועים דומים כי ב-980 דחפו את ה-GM104 למקסימום וב-980TI קיצצו ל-GM100 את הכנפיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי בנצ'מארק בכמה משחקים.. 980ti במשחקים הכבדים כמו wicher 3 gta, unity מגרד 60 fps על הגדרות גבוהות, במשחקים קלים יותר כמו farcry, mordor, cod, הוא מתמודד יפה. מה שמראה עד כמה לא משתלם עכשיו לשחק ברזולוציה מעל fhd. אם במשחקים הכבדים שיצאו השנה 980ti סוחב במאמץ 60 fps אף אחד לא מבטיח תוצאות דומות במשחקים של שנה הבאה. שלא לדבר על . בגלל זה אני משחק עם 980ti על 1080p 144hz ונהנה מכל רגע, עד שיבואו כרטיסים שיתמודדו עם לפחות כמו ש980ti מתמודד עכשיו עם 1080p

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

naki , קצת לא הבנתי את התגובה שלך , או שהיא סותרת או שלא יודע מה .

כי לפי מה שאני הבנתי דווקה , מקריאה של הרבה מידע על הכרטיסים , זה ש-980Ti דווקה מתמודד יפה ברזולוצייה QHD , ב-UHD אולי פחות , אבל אנחנו פה מדברים על המקרה שלי שזה QHD ועוד רק 60 FPS לפי מה שגילו לי . אז אני לא רואה שום סיבה שהכרטיס הזה לא יתמודד יפה אצלי על הגדרות מקסימליות עד אולטרה במשחקים החדשים לשנתיים קדימה , כמובן אולי בלי פילטרים , או רק חלק פילטרים , אבל שאר ההגדרות על מקסימום לא אמור להיות בעיה לכרטיס הזה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

שוב שלום חברים , כן , אני עוד פעם מעלה את השרשור שלי לכמה שאלות קטנות נוספות :) .

בקיצור אני החלטתי שאני אלך בסוף על ה- Ti , לדעתי הכרטיס הכי משתלם עבורי ועבור הדרישות שלי , כן קצת יקר אבל אני מוכן להשקיע בכדי להיות בראש שקט יותר .

השאלות הן :

1 . מישהו יודע למה אין בארץ (בכל מקרה אני לא מצאתי מחיפוש באינטרנט) את הכרטיס הזה של ZOTAC מדגמי ה-AMP EDITION למיניהם , הבנתי שהוא ממש מפלצת , במיוחד גרסת ה- , למה אני לא רואה אותו בשום חנות , האם אתם יודעים אם יש איפשהו דגם כזה אצלינו , מישהו שכן מייבא ?

2 . אם אני אמתין עוד קצת (טוב , זה לא קצת , זה באזור ה-4 חודשים :undecided:) , לכיוון הסוף שנה , האם יהיו מבצעים בחנויות על הכרטיס הזה ? , למיניהם ? , או שאין מה לצפות לירידה משמעותית במחירים ?

3 . אני כנראה בסביבות אוקטובר אטוס לארה''ב (לא בטוח אך יש סיכוי) , במידה וכן האם עדיף לי להביא משם את הכרטיס הזה ? , האם שם הוא משמעותית יותר זול , האם יהיו איזה מיסים או מכס בדרך שאני אצתרך להוסיף ולשלם אפילו שאני מביא אותו בעצמי ? , אם כן אז כמה ולמה והאם עדיין הוא יהיה יותר זול מאשר בארץ ? , או שזה לו שווה את ההפרש במחיר ויותר חשוב לקבל אחריות פה מקומית ?

מה אתם חושבים ? , אשמח להמלצות ותגובות שלכם .

מראש תודה :xyxthumbs: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על ירידה גלובלית או ירידה שנצפית אצלינו בחנויות ? , כי אצלינו אני רואה שהמחירים מאז שהתייצבו פחות או יותר וכבר לא רואים ירידה ... או שאני טועה ?

ובכל מקרה לגבי השאלות שלי ... לגבי המתנה לסוף שנה , או נסיעה אפשרית לארה''ב וקנייה משם ? , ולגבי הדגמים של שציינתי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גלובלית כמובן, אין לי מושג לגבי המחירים בחנויות בארץ. עדיף לך אולי דגם עם אחריות בינלאומית כמו ACX2 W/BACKPLATE כך תוכל לממש אחריות ישירות מול היצרן במקרה הצורך. זה מה שאני קניתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון לדגם הזה של במידה ואני אקנה בחו''ל , נכון ?

ושאלה כללית , האם יש למישהו ניסיון עם כרטיסי המסך של ? , איך הם , האם אמינים ואיכותיים כמו שאר הדגמים הידועים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ פחחח , אני לא יודע אם לצחוק מההודעה שלך או מה ??

מה זה אמור להביע בדיוק ? , רציני אתה בטוח לא , אז או שזה טרולינג או שפשוט ניסית להכניס קצת הומור וזה יצא לך עקום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

אתמול קניתי את ה980ti STRIX, החליף אצלי את ה680 ואני לא שלם עם הקניה....

מחיר אסטרונומי והוא לא מכין קפה...

אני מניח שלא קראת אפילו את תיאור המוצר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...