אחרי שיצאו כ.מסך חדשים משתי החטיבות,מה עדיף עבורי בשביל גיימינג ב-1440P עכשווי ועתידי - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אחרי שיצאו כ.מסך חדשים משתי החטיבות,מה עדיף עבורי בשביל גיימינג ב-1440P עכשווי ועתידי

JentuS

Recommended Posts

^ זה היה זריז :) , תודה על ההמלצה , אבל את זה גם אני יודע שהם כבר נמכרים בחנויות אצלינו , דרך אגב אני כנראה אקנה באילת באם תמליצו לי לקנות עכשיו כמובן , שם המחירים בכלל יותר זולים , הדגם הזה ספציפית עולה באילת 3263 שקלים שזה בכלל נחמד .

השאלה הראשית שלי הייתה היא האם כדאי לקנות עכשיו או שלהמתין עוד , ואם לקנות אז איזה מהדגמים (AMD מול GTX) , עם הסבר קצר למה האחד יותר טוב מהשני עבור הדרישות שלי .

תודה :) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 138
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב בקצרה... כי אין לי כוח להדליק מדורה של AMD vs NVIDIA.

למה 980Ti:

1. קירור אוויר פחות כאב ראש של מערכת קירור מים ומשאבה ורדיאטור (חסר לי לבדוק שמן וזהו...)

2. לפחות 20% יותר ביצועים מ- Fury X ישר מהקופסה.

3. יכולת אוברקלוק בהרבה יותר גמישה.

4. Nvidia Game works

5. יותר בשלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי .

זהו , שמבחינת הקירור הנוזלי של FURY X אני גם קצת חושש , וכבר רשמתי את זה בנושא שמתחת לנושא שלי בפורום הזה .

עקב הניסיון המר שלי עם קירורים נוזליים , לא ממש בא לי על הבעיות שיתגלו פתאום בכרטיס שקניתי בכ-3000-3500 ש''ח . , זה לא הקירור הנוזלי של המעבד שעולה בערך 500 ש''ח שאפשר עוד איכשהו לסלוח ולשכוח ולהחליף , אלא מדובר ב-3000 ש''ח מינימום , שזה ממש משנה את כל התמונה , האם הרוב מסכימים איתי ? , או שאולי אני טועה וסתם מפחד ?

לגבי המחיר ב-START , את האמת אני פעם ראשונה שומע על החנות הזאת , האם הם אמינים , האם השירות שלהם טוב , כמה זמן הם קיימים ? , כי המחיר אצליהם נראה ממש סבבה , אם מדברים על הדגם הספציפי הזה (שהוא בעיניי הכי טוב מכל השאר) , שבחנויות כמו KSP או IVORY עולה כ-4100 ש''ח ואילו אצליהם 500 ש''ח פחות , לא רע בכלל המחיר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את פלונטר אני כבר מכיר , פעם אפילו קניתי מהם משהו , ניראה לי מצלמה דיגיטלית או משהו כזה לפני הרבה זמן .

אני גם יודע שהמחירים שלהם לפעמים יותר זולים מאחרים , אך לא תמיד , לדוגמה אותו הדגם של ב-KSP עולה אותו הדבר כמעט , רק מה , אני לא יודע אם ב-KSP מקבלים את המשחק באטמן במתנה או לא , כמו בפלונטר ...

עריכה :

מה ששמתי לב עכשיו אם כבר מדברים על המחירים בחנויות , זה ש-FURY X בפלונטר עולה 3865 ש''ח ואילו ב-KSP רק 3490 (שניהם של ספייר) , למה כזה הפרש של כמעט 400 ש''ח ? , לא הבנתי ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

startpc הם אחלה. מקצועיים ואדיבים.

היום הייתי הולך על 980ti, ב-1440P הוא המנצח. יכול להיות שבעוד כמה חודשים ה-F-X ישתווה לו או יעקוף אותו עם שיפור בדרייברים, אבל זה לא וודאי ובטח לא משהו ששווה לבסס עליו רכישה.

לגבי המתנה, זה תלוי בך. לא אמור להיות משהו מסעיר שיצא בקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ תודה על ההסבר על סטארט פיסי , אני אקח זאת בחשבון .

לגבי ההמתנה אתה כנראה צודק . לדעתי אם אני אקנה את ה-980Ti , או אפילו FURY X , הכרטיס אמור לספק אותי בלי שום בעיות ברזולוצייה שלי ובהגדרות גבוהות-אולטרה , לפחות עד יציאתם של ה- וה-PASKAL , מינימום , ואז כבר יהיה אפשרי לשדרג , ודיי רצוי לשדרג את כל המחשב כי שלי כבר מזדקן לאט לאט , כבר בן 4 או 4.5 שנים , האם אני צודק ?

לדעתי אני כרגע בתקופה ממש טובה לשדרג רק את הכרטיס מסך , לכשנתיים הבאות שיעבוד בלי בעיות ואף יותר , ואז כבר יהיה ''בום'' טכנולוגי ושקילת שידרוג של כל המחשב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הציפיות FPS שלך ב 1440?

כרטיס שידחוף 60 שונה וזול (משמעותית) מאחד שמצפים ממנו ללפחות 100\120

זה יכול להיות הבדל בין 970\980\390X ל 980ti\FURY

במצב כיום הייתי קונה מה שמתאים לטווח הקרוב ולא מנסה לחשוב 2-3 שנים קדימה.

אבל אם כסף ומה יהיה עוד שנה הם לא שיקול הייתי בוחר ב 980ti ללא היסוס, רק לא רפרנס כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצפה למינימום 60 FPS ומעלה , בהגדרות גבוהות עד אולטרה במשחקים החדשים ועתידים לצאת , וכל זה ברזולוצייה 1440P .

אז אני מבין שהכרטיסים היחידים שיכולים לתת לי את זה , זה ה-980Ti או ה-FURY X , או אפילו יותר טובים מאלו כגון ה- שהוא יקר להחריד וממש לא בא בחשבון .

פחות מאלו שרשמתי אני כבר יהיה בסכנה אז אין טעם בכלל לחשוב עליהם (כגון ה-970 ודומיו) .

אז אני כנראה אקנה את ה-980Ti , כי ה-FURY X קצת מפחיד אותי עם הקירור הנוזלי שלי , עקב הניסיון שלי מהעבר עם קירורים נוזליים .

וכמובן שאם אני אקנה בסוף את ה-980Ti , אז אני בכלל לא אתקרב לרפרנס , גם את אלו הספיק לי מהעבר , אז אך ורק משופר , וכנראה זה יהיה ה-G1 של ג'יגבייט , לדעתי הוא הכי טוב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשאל אחרת: מה ה- FPS המקסימלי שבו תומך המסך שלך?

אם זה 60 אז לדעתי לקנות 980ti יהיה קצת בזבוז (אבל אם אפשר אז בכיף).

980 שעבר OC טוב יעשה את העבודה עם התפשרות מינימלית ברוב המשחקים אם בכלל.

חוסך לך 1000-1200 שח, סכום לא מבוטל. נקודה למחשבה.

FURY הוא אופציה פחות טובה ל 1440 גם ללא קשר לקירור מים (שהרוב רואים בו יתרון) שם הוא מציג ביצועים נמוכים בלפחות 15% ופוטנציאל ה OC שלו מביש מאוד לעומת 980ti.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין הוא שאני לא כל כך יודע (בושה לי) כמה FPS מקסימום המסך שלי תומך .

הדגם של המסך הוא U2715H ורשום ב-SPECS שהתדר המירבי הוא 60 , האם זה ה-FPS ?

בכל מקרה , אני עדיין יותר פוזל לכיוון ה-980Ti , אם כבר לקנות כרטיס במחירים של 2000 ש''ח ומעלה , אז אני משום מה מעדיף להוסיף את ה-1000 ש''ח פלוס-מינוס למחיר של ה-980 בכדי לקבל את ה-980Ti שהוא הרבה יותר טוב וחזק יותר , ולפחות שנתיים הבאות , אם לא יותר , אני לא אצתרך לדאוג ולהתפשר פה ושם במשחקים ברזולוצייה שלי .

וסתם שאלה , מישהו מהמבינים יכול להגיד לי בכמה אחוזים הביצועים של ה-980Ti גבוהים יותר מה-980 הרגיל , בערך ? , ברזולוציית QHD ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניחוש נכון, תדר הרענון של המסך, הנמדד בהרצים (יחידה לתדירות, כמה פעמים בשניה) מייצג כמה פעמים המסך מתרענן בשנייה אחת.

קצב של 60 הרץ אומר שהמסך תומך במקסימום 60FPS.

980TI בהחלט עדיף. יש לו יותר זיכרון וליבה חזקה יותר. הדימיון היחיד בין ה-980 ל-980TI הוא בשם בלבד, ה-980TI חולק הרבה יותר דברים עם ה- X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיפור באחוזים עבור MSI 980Ti Gaming

30% יותר מ 980 רפרנס

20% מ FURY-X

13% מרפרנס 980ti

10% מ TX

יש גרסאות צד-שלישי שיציגו שיפור אפילו יותר גדול ישר מהקופסה ולכולם נשאר עוד מיץ לסחוט ב OC

Ymac- לא מסכים שהדמיון הוא רק בשם. הוא "אח גדול" של 980 וקיבל בערך 50% יותר לנתונים היבשים וזה מתבטא רק בתוספת FPS.

אבל הארכיטקטורה והתכונות שהוא תומך בהן זהות לגמרי. אין משהו ש 980ti ידע לעשות ש 980 לא יוכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ymac , תודה על ההסבר על התדרים וה-FPS של המסכים , עכשיו גם אני אדע :) .

omertgm , תודה על ההסבר ועל הגרף .

אבל בא לי לעשות קצת סדר , כי לדעתי זה קצת לא נכון להשוות 980Ti עם משופר ואוברקלוק מהמפעל , ל-980 רפרנס , כי הרי ידוע שהרוב היום קונים משופרים ולא רפרנס , נכון ?

אז לפי הגרף , בחישוב גס , אם ההבדל בין 980Ti רפרנס ל-980Ti משופר , עומד על כ-13% שיפור ביצועים , אז סביר להניח , שוב - בחישוב גס , כי אותו המקרה בערך היה גם ב-980 רפרנס ל-980 משופר .

אז מפה אני מסיק מסכנה , שההבדל בביצועים בין 980Ti משופר ל-980 משופר , יעמוד על כ-15%-20% .

האם אני מחשב פחות או יותר נכון , או שאני בכלל לא בכיוון ?

ושוב , כמובן תלוי איזה כרטיס לוקחים , פה השווינו לכרטיס של MSI , שהוא גם לא רע , אבל אם לדוגמה אני אקח את המפלצת החדשה של ZOTAC AMP! EXTREME EDITION או STRIX , שהם יותר טובים בעוד כמה אחוזים מאחרים ...

אם המסך שלי היה FHD , ולא הייתי מתכנן בקרוב להחליף לרזולוצייה יותר גבוה אז כמובן שהתמונה הייתה משתנה לגמרי וגם אני הייתי משנה את הבחירה שלי , הייתי כנראה הולך על ה-970 , או שאולי על ה-980 לא יותר .

אבל בגלל שאני כיום עם QHD , ואפילו שזה 60FPS , אז אני בכל זאת יותר נעול על ה-980Ti , בכדי להיות בראש שקט לשנתיים הקרובות ואף יותר , שאני לא אצתרך להתפשר יותר מידי בהגדרות הגרפיקה במשחקים לתקופה הזאת ב-QHD - שאת זה כבר רשמתי לפני ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...