אחרי שיצאו כ.מסך חדשים משתי החטיבות,מה עדיף עבורי בשביל גיימינג ב-1440P עכשווי ועתידי - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אחרי שיצאו כ.מסך חדשים משתי החטיבות,מה עדיף עבורי בשביל גיימינג ב-1440P עכשווי ועתידי

JentuS

Recommended Posts

פעם גם חשבתי ככה, אבל אני מאוד מרוצה ממה שהם עשו ב- Experience. אולי זה הגיל, אולי העובדה שאני כבר לא מנסה להראות כמה הפין האלקטרוני שלי גדול יותר ורק רוצה לשחק, אבל בשורה התחתונה המשחקים נראים מצויין ורצים בצורה אופטימלית עם ההגדרות של . באמת שאין לי צורך ביותר מזה, בסופו של דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 138
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ואני בדיוק הפוך.. הוא מגדיר לי הכל על ultra כולל txaa על המפרט שלי. אין ברירה, אני עובד עם shadow play, חצי שעה ראשונה של המשחק מגדיר ואחרכך מתחיל מחדש אחרי שסיימתי עם זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מה באמת משנה ה-Min FPS? לפי הבנתי הדי מוגבלת בנושא, זו רק נקודת המדידה הנמוכה ביותר, לא?

נראה לי שמה שמשנה בפועל זה ה-Average FPS שקובע את חווית המשחק שלך, לא? נשמע לי ששני כרטיסי High-End ב-SLI/CF, כשהכל מתקתק כמו שצריך, משפרים משמעותית את כל החוויה.

הסיבה העיקרית שאני חושש היא שכמובן לא מדובר בפתרון קסם וצריך תמיכת דרייברים לכל משחק, אחרת זה לא מתפקד כמו שצריך, אם בכלל. להתעסק עם הגדרות כל היום לפני משחק חדש שלא נתמך לא נשמע לי תענוג גדול. האם מישהו עם SLI יודע להגיד אם Experience יודע לנהל פרופילי אוטומטית למשחקים שלא נתמכים בכך? ואם לא, כמה פעמים אתם נאלצים להתעסק עם הגדרות פרופילים כאלה וכיבוי/הדלקה של הכרטיס המשני כדי לגרום למשחקים לעבוד?

ה- Minimum Frame Rate מאוד משנה. תאר לך מצב שיש לך קצב של 120 FPS כאשר כל שניה לעשירית שנייה הקצב נופל ל- 10 FPS. זה נותן קצב ממוצע של 108FPS שזה נראה נפלא על הנייר, אבל בפועל כל שנייה יש לך קרטוע אדיר שהופך את המשחק לבלתי שחיק בעליל.

בגלל זה נהוג בזמן האחרון למדוד את ה- Frame Time Variance ולראות מה קורה ב-1% הנמוכים ביותר, האם קרטוע כזה הוא חריג או נפוץ יחסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

980TI יהיה טיטןX מקוצץ קצת, בדומה ל 970 לעומת 980. הבדל ביצועים לא משמעותי שיחד עם OC+קירור משופר יבטל את ההבדל.

הרבה יותר קרוב לטיטןX מבחינת ביצועים וקרוב יותר במחיר ל 980.

הוא שאמרתי,ולדעתי שווה אותו על פני מערך של 970

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו זה , GTX 980TI כבר הושק ואפילו כבר יש אותו בפלונטר בהזמנה מוקדמת .

הכרטיס נראה בהחלט מעניין , במיוחד לאלו שצריכים אותו לרזולוציות מעל FHD , כמוני .

למרות שעדיין זה קצת יקר עבורי , בינתיים המחיר עומד על קרוב ל- , זהו סכום כסף לא קטן להשקיע בכרטיס מסך .

אני חושב שבכל מקרה צריך לחכות לגרסאות עם הקירור המשופר , כי עם קירור הסטוק אני יותר לא אקנה כרטיס , וגם לחכות שיופיע בשאר החנויות כגון KSP אייבורי TMS RSM ואולי גם המחיר קצת יתייצב .

וכמובן גם לא לשכוח מהכרטיסים של שצריכים לצאת , גם הם כמובן שווים בדיקה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ בפלונטר כל הכרטיסים של החברות השונות הם עדיין עם קירור מפוח או שהם סתם שמו לצד הקופסאות כרטיס רגיל ופשוט כי עדיין לא ידעים איך באמת יראה הכרטיס עם הקירור המשופר , רק אחד שם של EVGA ACX 2.0 נראה משופר אבל גם הוא לא ניראה לי .

אז אכן אני ממתין בינתיים , וגם באמת רוצה להאמין שהמחיר יתייצב באיזור ה-3500 ש''ח כאשר הם יופיעו כבר בכל החנויות בארץ , אני נאיבי ?

וגם ממתין לבואם של , ניראה איזה קלף יש להם בשרוול .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ ואולי בכל זאת לא נאיבי , בפלונטר המחיר כבר ירד ל-3600 ש''ח , לא יאומן , ממש טוב .

http://plonter.co.il/detail.tmpl?sku=426018336-3446

אז כן זה לא משופר אלא רפרנס , אבל היי , המחיר , המחיר יורד , יאללה שיגיעו כבר לכל החנויות ויתייצב המחיר .

(עוד)

כרגע ראיתי של- בכלל יש קירורי מים והייבריד לכרטיס הזה , מגניב , תראו בתחילת הסרטון , 0:15 ו-0:20 .

וגם אהבתי את ה-G1 של Gigabyte

וגם את ה-STRIX של Asus

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר...

ושוב שלום לכל חברי הפורום שאולי קצת שכחו מהנושא שלי שפתחתי בזמנו .

זמן מה לא כתבתי כאן , כי חיכיתי בסבלנות שיצאו כרטיסים חדשים , הן מירוקים והן מאדומים וגם יתחילו לצוץ מבחני ביצועים וסקירות ברחבי הרשת לגביהם .

אז עכשיו אני מחייה את הנושא שלי בחזרה (בשביל לא לפתוח סתם עוד נושא חדש עם אותן השאלות) , עם שינוי הכותרת לרלוונטית יותר , ורוצה להתייעץ איתכם (כי חלקיכם מבינים יותר טוב ממני בתחום) , באיזה כרטיס מסך הכי משתלם לבחור עבורי ולדרישות שלי , שרשמתי עוד בתחילת הנושא ואני אזכיר בקצרה שוב לאלו שלא ירצו לקרוא אולי את כל הנושא :P :

הכרטיס הוא עבור גיימינג , משחקים עכשוויים ועתידיים , על הגדרות גבוהות עד אולטרה וברזולוציית QHD , 2560X1440 , 1440P .

כמובן שהעדיפות היא לכרטיס בודד ולא או CF .

שאלה כללית שאולי הייתי צריך לשאול בתחילת התגובה הזאת , האם כדאי לי כבר עכשיו להתחיל לבחור כרטיס חדש , מאלו שהוכרזו או שעליי לחכות עוד קצת , אולי לירידת מחירים , אולי לעוד סיקורים ומבחנים , או אולי למשהו אחר ?

הדיבור הוא כמובן על כרטיסי GTX 980Ti ו- Fury X , כי לפי הבנתי , לדרישות שלי ולרזולוצייה שלי כעקרון רק הם מתאימים , ולא 970 או R9 390 , האם אני מבין נכון ?

מחכה לתגובות שלכם בנושא , ומראש תודה לכל המשתתפים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...