אחרי שיצאו כ.מסך חדשים משתי החטיבות,מה עדיף עבורי בשביל גיימינג ב-1440P עכשווי ועתידי - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אחרי שיצאו כ.מסך חדשים משתי החטיבות,מה עדיף עבורי בשביל גיימינג ב-1440P עכשווי ועתידי

JentuS

Recommended Posts

• תגובות 138
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

וויצר רץ לי עם 970 הכל אולטרה 1080P עם AA

יש לי בממצוע 50 FPS כאשר אני לא יורד מ45 זה ללא OC

אני לא רואה כל סיבה לא לקבל את אןתם ביצועים ללא AA עם QHD.

970 זה מפלצת לא קטנה במיוחד אם אתה עושנ לו OC

לא יודע לכמה ניתן להגיע לפי הרשת רוב ה G! הגיעו ל 1550 ו 7600 זיכרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וויצר רץ לי עם 970 הכל אולטרה 1080P עם AA

יש לי בממצוע 50 FPS כאשר אני לא יורד מ45 זה ללא OC

אני לא רואה כל סיבה לא לקבל את אןתם ביצועים ללא AA עם QHD.

970 זה מפלצת לא קטנה במיוחד אם אתה עושנ לו OC

לא יודע לכמה ניתן להגיע לפי הרשת רוב ה G! הגיעו ל 1550 ו 7600 זיכרון

לא יציב בכל המשחקים, אבל בהחלט אפשרי...

OC guru עובדת מצוין על הכרטיס הזה, ממלץ בחום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז יפה , כנראה אני סתם פחדתי שעל הרזולוצייה הזו GTX 970 לא יריץ משחקים בצורה טובה .

בכל מקרה , באמת עדיף לי כבר לחכות ליציאתם של חדשים שממש עוד מעט יצאו (אמורים לצאת , אני מקווה) , ולראות האם הם יהיו משתלמים במחיר ובביצועים שלהם , אם לא אז אני פשוט באמת אקנה GTX 970 בלי שום פחד ,כי אם HD 6970 הישן שלי עובד עם משחקים חדשים ב-QHD , אז 970 בטוח יותר טוב ממנו , יותר חזק , פחות זללן בחשמל , הרבה יותר שקט והרבה יותר קר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בגלל ש-The Witcher 3 'סורס' - הגרפיקה שלו ממש לא ברמה הגבוהה שהם אמרו שהיא תהיה. אם תסתכל מקרוב על עצמים ברקע, על אנשים שנמצאים מעבר לחלון בית כשאתה בתוכו, כל מיני אזורים מסויימים, אתה מפעם לפעם תבחין בטקסטורות גרועות שנראות כאילו יצאו מתחילת שנות ה-2000. המשחק רץ חלק אצלי על הגדרות מקסימליות ברזולוציה הזו.

שזה טוב, אגב, אני אוהב את המשחק הזה ולא הייתי רוצה שיקרטע, אבל אני רק אומר שזו לא דוגמא טובה למה שמחכה לנו בעתיד. המטומטמים ב- Assembly שלא יודעים לעשות אופטימיזציה מינימלית למשחקים שלהם עם ה-Attila: Total War שלהם הם דוגמא למצב שנתקע בו בעתיד הקרוב, אני חושב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי .

עוד שאלה , לאלו שעוקבים אחרי התפתחות כרטיסי המסך בשוק , כי אני לא כל כך :

מי בדיוק עומדת להוציא כרטיסים חדשים בקרוב , ? , ? , או שתיהן ? , והאם זה בחודש הבא (יוני) , או ששוב זה נדחה ? , כמו שהן תמיד אוהבות לעשות .

והאם יש כבר איזהשהו מידע לגבי הכרטיסים האלו ? , האם הם יהיו משמעותית טובים יותר מהנוכחים כיום בשוק או שזה יהיה סתם עוד מהלך שינוי סדרה בלבד על מנת למשוך יותר כסף מהצרכנים ?

אני אשמח אם תשתפו אותי במידע הזה לגבי הכרטיסים העתידים לצאת , תודה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Nemesis , תודה על התגובה .

האם יש או היו כבר הדלפות ברשת לגבי הכרטיסים האלו , ביצועים , נתונים טכניים וכו' ?

לפי מה שקראתי קצת באינטרנט לגבי סדרת 300 החדשה , הבנתי שהם יהיו בערך מקבילים לסדרה 200 של היום , האם זה נכון ?

לגבי ה-GTX 980Ti , איפה אמור להיות מוצב הכרטיס הזה מבחינת ביצועים ומחיר בערך ? , בין ה-980 הרגיל ל- ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

980TI יהיה טיטןX מקוצץ קצת, בדומה ל 970 לעומת 980. הבדל ביצועים לא משמעותי שיחד עם OC+קירור משופר יבטל את ההבדל.

הרבה יותר קרוב לטיטןX מבחינת ביצועים וקרוב יותר במחיר ל 980.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיי מעניין הייתי אומר .

במיוחד החזקים של 300 כמו שכתבת וכמובן ה-GTX 980Ti החדש .

השאלה איך הם יתמודדו עם משחקים חדשים ברזולוזיות הגבוהות מ-FHD על הגדרות גבוהות-אולטרה ? , זה מה שהכי מעניין ..., או שעדיין של 970 של היום יהיו יותר חזקים מהם בתחום הזה ? , למרות שלא ממש בא לי בכלל לחשוב על SLI\CF , אף פעם לא עשיתי את זה וגם לא ממש בא לי , אני תמיד בעד כרטיס בודד שעונה לדרישות :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מה באמת משנה ה-Min FPS? לפי הבנתי הדי מוגבלת בנושא, זו רק נקודת המדידה הנמוכה ביותר, לא?

נראה לי שמה שמשנה בפועל זה ה-Average FPS שקובע את חווית המשחק שלך, לא? נשמע לי ששני כרטיסי High-End ב-SLI/CF, כשהכל מתקתק כמו שצריך, משפרים משמעותית את כל החוויה.

הסיבה העיקרית שאני חושש היא שכמובן לא מדובר בפתרון קסם וצריך תמיכת דרייברים לכל משחק, אחרת זה לא מתפקד כמו שצריך, אם בכלל. להתעסק עם הגדרות כל היום לפני משחק חדש שלא נתמך לא נשמע לי תענוג גדול. האם מישהו עם SLI יודע להגיד אם Experience יודע לנהל פרופילי אוטומטית למשחקים שלא נתמכים בכך? ואם לא, כמה פעמים אתם נאלצים להתעסק עם הגדרות פרופילים כאלה וכיבוי/הדלקה של הכרטיס המשני כדי לגרום למשחקים לעבוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...