אחרי שיצאו כ.מסך חדשים משתי החטיבות,מה עדיף עבורי בשביל גיימינג ב-1440P עכשווי ועתידי - עמוד 9 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אחרי שיצאו כ.מסך חדשים משתי החטיבות,מה עדיף עבורי בשביל גיימינג ב-1440P עכשווי ועתידי

JentuS

Recommended Posts

• תגובות 138
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין דרופים ל20 בשום משחק חוץ מunity שלפעמים בחמש דקות הראשונות של המשחק יש דרופ אחד, ואז עובד חלק. והמשחק הזה לא דוגמה לכלום. חוץ ממנו הכל חלק אין דרופים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וב-1440P כן?, לקבלת 60FPS?

הרי לא סתם יש הרבה ביקורות ומבחנים ברחבי הרשת בהרבה אתרים, שבדקו כרטיסים שונים בתנאים שונים, ולפי מה שאני קראתי וראיתי הוא, שדווקה ה-980Ti אכן יודע להתמודד יפה ב-1440P, אז..., הכל שקר או נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סובייקטיביות זה אנדר-סטייטמנט בכל מה שנוגע למשחקים והגדרות ורזולוציות והכל.

ב- BF4 (איפה שכובשים את שנגחיי) במולטי 64 שחקנים, המערכת שלי מתמודדת ממש יפה מאוד ולמעלה מציפיותי ולחלוטין לשביעות רצוני (560TI 1GB).

אתם מתווכחים על טעם וריח וזה מראש נידון לא להגיע לשום מקום חיובי.

יש מי שמוכנים\יכולים לשלם מקסימום X ומתפשרים על הגדרות Y, יש מי שמוכנים לשלם 2X עבור 2Y הגדרות, יש את זה שמסתכל רק על יחס Y\X הכי גבוה שאפשר לקבל, יש את אלו שחייבים לשלם 20X ובלבד יהיה 3Y ויש מי שיש להם יותר מדי כסף ומתוך קטע שכזה ישלמו גם 100X רק כדי שהם יהיו בפרומיל העליון שיכול להתהדר עם 3.1Y.

הכל הולך, הכל סבבה וכולם צודקים. הכל תלוי במשאבים שלך ואיך אתה מחלק אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, בגלל שיש לי עוד קצת זמן (שבועיים או קצת יותר), עד שאני אמצא את עצמי בדרך לחנות כזו או אחרת בכדי לקנות כרטיס חדש, אז בימים הקרובים אני אבדוק באינטרנט מידע לגבי ה-980 הרגיל, כמובן גם מקווה שאתם תעזרו לי עם המידע עליו, לדרישות שלי.

אני את האמת בקטע מסויים של השרשור הזה קצת פזלתי לעבר האפשרות של ה-980, אני מבין שהוא עולה כ-1000 ש''ח פחות מה-980ti, שזה הפרש מחיר בהחלט לא קטן בין שניהם, אך אני גם מבין שהביצועים של ה-980 ירודים בכ-25% אם לא יותר מה-980Ti, שזה גם נתון שאינני יכול פשוט להתעלם ממנו.

השאלה היא עד כמה יוכל ה-980 הרגיל לספק אותי עם הדרישות שלי?, מקווה שתעזרו לי להבין, וכמובן אני גם אנסה להבין את זה ממקורות שונים באינטרנט, כמו שכבר רשמתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלו 1000 שח שיש בעדם תמורה ראויה בהחלט, ממש לא כמו 970 מול 980- 25-30% יותר ביצועים +2GB שתמיד טוב שיהיה לעתיד.

המשתנה הכי רלוונטי לדעתי הוא: לכמה זמן אתה מצפה\רוצה שהכרטיס שתקנה יחזיק?

אם מדובר על שנה-שנה וחצי עד שיצא הדור החדש עם מני המטעמים שמתכננים לנו אז הייתי הולך על 980. שווה יהיה "להשקיע" את ה 1000 האלו במה שיבוא והתמורה עבורם תהיה יותר גדולה מ 25-30% די בוודאות.

אם אתה מסתכל על שנתיים לפחות הייתי הולך על 980TI כדי לאפשר לעצמי לשחק ברמה גבוהה עם יחסית מעט התפשרות גם בעוד שנתיים שלוש.

חוץ מזה, זה מאוד גם תלוי באופי שלך ובכמה תתבאס על עצמך ועל הכרטיס אם עוד חצי שנה נגיד תצטרך להוריד מאולטרה ל HIGE בחלק מההגדרות כדי לקבל משחקיות ראויה (ראויה בעיניך כמובן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי TPU נראה ש 980Ti מומהר מהיר יותר בכ-36% מ-980 מומהר. (מדבר על OC ידני עם גופי aftermarket , במשחק ספציפי - BF3).

מבחינת התדרים מהמפעל לדגמים מומהרים, 980Ti מהירים יותר בכ-32% מה-980, זאת בממוצע של 22 משחקים ב-1440p. (ממוצע = מעל ומתחת. למשל ב Crysis 3 מדובר ב 40%~ שיפור)

אציין שהגבלת 60hz של המסך, אפקטיבית ממעיטה מערך ההפרשים במקרים שה-fps הנמדד גבוה מ-60.

באופן עקרוני אפשר לומר שבעתיד (כותרים כבדים יותר) ההפרשים יהיו רלוונטים בסבירות ומידתיות גבוהה יותר.

עם זאת, כדאי גם להתחשב בכך שזו לא חוכמה גדולה למדוד את ההפרשים בין ריצה ב-60fps מסונכרן (\ליבה במאמץ חלקי), לנאמר, סתם מספר.. 54fps במאמץ מלא,

מאחר ו-fps בגובה קצב רענון הוא מלווה בערך מוסף - לא רק יציבות הפריימים או טמפ'\סל"ד מאוורר,

אלא גם 'חסין' ל-stutter הקשור בסנכרון עם באפר כפול\משולש (במקרה 'הטוב' שכפולי תמונה תדירים בכל fps שהוא מתחת לקצב הרענון, במקרה הרע נעילות למחצית קצב הרענון - 30fps).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

טוב חברים, חזרתי, והפעם כנראה כבר עם שאלה אחרונה, אני חושב. :hi:

אני יודע שהשרשור היה דיי ארוך, טוב, רציתי פשוט להוציא וללמוד ממכם את כל המידע שרק אפשר ומהפורום הזה.

אז החלטתי לקנות את ה-980Ti. זוכרים שכתבתי על אפשרויות רכישה של הכרטיס בכמה שיותר זול מהמחיר ''הרגיל'', ואחת האפשרויות הייתה קנייה בחו''ל, אז האפשרות הזאת נופלת.

ז''א רק בארץ, אני בשבוע הבא בחופשה מרוכזת מהעבודה שלי ואני אסע לאילת לנופש, אני כבר יודע מה אתם חושבים :), אבל חכו, השאלה בהמשך...

אני כעקרון דיי רוצה לקנות את הכרטיס של דגם STRIX, אבל, לפי מה שראיתי משום מה אין אותו בשום חנות בארץ מלבד פלונטר, ובפלונטר הוא עולה כ-3825 שקלים ובנוסף מקבלים משחק METAL GEAR SOLID .

מצד שני, כאשר אני אהיה באילת שבוע הבא אני יכול לקנות שם את הכרטיס, בקיי אס פי או באייבורי, למרות שהמבחר שלהם ממש דל, אך יש להם את הדגם G1 של ג'יגבייט, וגם דגמי .

ואם אני אקנה שם, לצורך העניין את ה-G1, הרי שם הוא יעלה לי כ-3150 שקלים, שזה בערך 650 שקלים זול מהכרטיס של בפלונטר.

אז השאלה שלי מה אתם חושבים שכדאי לי לקנות?, האם שווה לי לשלם כ-650 שקלים יותר עבור הדגם של אסוס, או שאין טעם בזה ועדיף לי לחסוך את הסכום הזה ולקנות באילת את ה-G1 או ה- שיתנו לי כעקרון אותו הדבר כמו הכרטיס של מלבד העיצוב או עוד הבדלים אחרים באם ישנם.

מה אתם תמליצו לי?, כל מחזיקי הדגם G1 של 980Ti האם מרוצים מהכרטיס?, אולי גם מחזיקי הסטריקס של אותו הכרטיס גם ממכם אשמח לשמוע על הכטיס...

תודה מראש לכל המגיבים. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...