מישהו עבר לגולן/הוט מוביל בתקופה האחרונה ללא בעיות? - עמוד 17 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו עבר לגולן/הוט מוביל בתקופה האחרונה ללא בעיות?

SweeT_EviL

Recommended Posts

לא שיחות לחו"ל - טעות שלי. שיחות מחו"ל לארץ. אני ביום ראשון טס ושלחתי מייל לשירות לקוחות שלהם ואמרו לי שעדיין אין אפשרות לחייג מחו"ל לארץ אלא שזה יהיה זמין בהמשך החודש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 391
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דרך אגב מישהו עבר על החוזה של גולן ושם לב שהם יכולים לנתק שיחה שהיא יותר מ60 דקות?... {אני כן}...

זה מאד הגיוני. זה גם טוב לך (אם למשל שכחת לנתק שיחה או שזה חויג בטעות כשהטלפון היה בכיס שלך) וגם טוב להם (למניעת הונאה). זה בוודאות קיים גם באורנג' (שעתיים) וזה הגיוני מאד להניח שזה קיים גם בכל החברות האחרות מהסיבות שפורטו לעיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שתרצה להתקשר עם סים ישראלי מחו"ל לארץ? אתה יודע איזה יקר זה? תקנה סים מקומי של המדינה שבה אתה נמצא.

עם גולן מחלק מהמדינות זה זול. 35 אגורות על שיחה יוצאת אל , מגרמניה למשל. (callback)

זו הסיבה העיקרית - 35 אג'/דקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד נקודה לציין לטובה, כשעברתי לגולן, ניידתי את המספר שלי מרמי לוי שנוייד מפלאפון והיה בכלל עם קידומת של :P

נמאס לי מהקידומת ורציתי מספר קליט אז נכנסתי לאתר וראיתי שאפשר לשנות מספר פעם בחודש וזה קורה מיידית ואם המספר לא תפוס אפשר לאיזה מספר שאתה רוצה! אז החלפתי ועכשיו אני עוד יותר מבסוט.

מלבד הפשטות, עכשיו כל הספאם ממועדונים וכדומה יופסק :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחרונה אני חווה הרבה dropped-calls בהוט, ברמה שזה הופך להיות ממש ממש ממש מעצבן. אני היחיד שסובל מזה? חשוב לציין שאין לי בעיית קליטה באזורים שזה קורה, אני פשוט מקבל SMS עם הודעה על שיחה שלא נענתה ("מספר XYZ חיפש אותך בשעה AAA") - גם אם שניה קודם דיברתי עם אוטו מספר מאותו מקום בדיוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...