מישהו עבר לגולן/הוט מוביל בתקופה האחרונה ללא בעיות? - עמוד 14 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו עבר לגולן/הוט מוביל בתקופה האחרונה ללא בעיות?

SweeT_EviL

Recommended Posts

קיבלתי חשבונית מהוט מובייל. אבל יצא קטע ממש מוזר: שלחו לי חשבונית על סך 0₪ על חודש לפני ההצטרפות (13/5-12/6).

(אני בחבילה של הכל כלול- לידיעתכם)

ואני קבלתי חשבונית (פיזית ווירטואלית) ע"ס 17.23 על אותה חבילה ועל אותה תקופה בעוד שהצטרפתי רק ביום האחרון (12/6); עדיין לא הבנתי למה חויבתי בסכום כזה על יום אחד ועוד לא הייתה לי אפשרות להתקשר אליהם בשעות פתיחת המוקד כדי לברר (שונא לחכות כמו אהבל בתוך חור שחור ועם והודעה שחוזרת על עצמה כל שבע שניות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 391
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז אחרי כמעט חודשיים בגולן , מה אני יגיד דיי מאוכזב,

הבעיות שאני סובל מהם .

1. בגלישה אתרים מאובטחים כמו בנק הפועלים או מוסד הלימודים , תמיד מתנתקים ורושם זמן השהייה הסתיים. נא להתחבר שוב.

2. בעיות חוזרות עם בזקבינלאומי ניתוקים באמצע.

אחרי אין ספור שיחות עם התמיכה המבטיחים לסדר את התקלות מאז עבר כבר חודש וכלום .עם כל כבוד למהפכה , אני מאוכזב.

וחושב לעבור חברה, מה אתם אומרים או רמי לוי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגובה לבעיה הראשונה - אתמול נסעתי על בורג והגלגל שלי התפנצ'ר, אני לא קונה טויוטה יותר בחיים!

או אחרי הציניות, מה שאתה מתאר זה עניין של ולא קשור לאינטרנט שלך.

ולדבר השני איך אתה יודע שהבעיה לא בבזק בינלאומי עצמה?

ועם כל הכבוד לתמיכה, בגלל שהחברה עדיין חדש, הנציגים לא מקצועיים עדיין ושהם אומרים שהם מבטיחים לסדר את התקלה אני לא בטוח שיש משהו שהם יכולים לעשות, כי אם כבר זה משהו מערכתי ואולי עדיין אין איזון בין מערכות שונות של חברות שונות.

בקיצור, שאלה יהיו הצרות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי זה כן מערכתי, ואם בכל טויוטות המזגן לא עובד, בחיים לא תקנה.

אז כן הדברים האלו מציקים לי ומפריעים ובזבל אין שום בעיות עם אחרות

והאתרים לא עובדים בשום טלפון אחר וכסטודנט זה די קריטי לי כי אני גולש דרך הוטספוט, וויפי רגיל הכל תקין(גם בדפדפן של הטלפון).

ואם מתרגלים למרסדס שהמזגן עובד בא,

קשה לנסוע על טויוטה עם חלון פתוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום נייידתי 2 קווים מסלקום להוט מובייל... הסימים אמורים להגיע ביום חמישי וכמו כן תהליך הניוד...

אם הכל יעבור בשלום בעזרת ה' עוד 3 קווים יעברו... ורק אם ממש יתחננו {דבר שאני יתן להם לעשות} אני אשקול 1000 פעם אם לחזור אליהם למרות שנראה לי שלא אעשה את זה...

לגבי בעיות קליטה שראיתי פה... יש לי לא מעט בעיות קליטה עם כרגע....

השאלה שהכי מטרידה אותי מהקריאה של התרד היא האם אני צריך ללכת אליהם לפתוח את המכשירים שברשותי?? {דבר שנראה לי מאד סביר לאור זה שכל הממשק תחת השם שלהם ומופיע בהרבה הגדרות של הפלאפון}.

תודה

אולי אני אספר קצת {אני אשתדל בקצרה} איך אתמול ממש עזרו לי לעשות את המהלך הזה של ניוד 2 הקווים נכון לרגע זה...

אתמול גלשתי בטלפון בערך 2 דקות לבדוק הגדרת אימייל בפאלפון... אחרי הדקה וחצי בערך האלו קיבלתי הודעה שאני גולש בצורה מזדמנת וזה עלול להגיע לחיוב של אלפי שקלים {משהו בסגנון} למרות שאני יודע שיש לי חבילה של 100 מגה {ואני בדרך כלל לא משתמש אפילו בביט אחד...} באמת בדקתי וראיתי שחוייבתי בעבור מגה מגה וחצי בערך בכ25 שקלים בערך...היום הרמתי אליהם טלפון כי השעה הייתה כבר מאוחרת ושמתי סוף לכל החגיגה שלהם {למרות שנאמר לי שזה היה בטעות ולא אחוייב... דבר שאין לי ספק שאם לא הייתי שם לב אליו הייתי מחוייב}. זה ככה בקצרה.

:cool2: :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום חברה שלי התניידה להוט מפלאפון

היא עשתה את כל התהליך מול נקודת מכירה שלהם. תוך בדיוק (על השנייה) 3 שעות המספר עבר להוט.

הכניסה את הסים, קיבלה הודעת תצורה, הפעילה את הניידות ושלום על ישראל.

מבסוטית מאוד.

אני מתכנן לעשות את המעבר בעצמי אחרי שאני אחזור מטיול ארוך בארה"ב (מכיוון שלאורנג' יש כרגע חבילת גלישה בחו"ל של 1GB ב99 שקלים דבר שיעזור לי מאוד עם ווואצאפ ובעצם יגרום לשיחות וSMSים יקרים מאוד להיות מיותרים לחלוטין).

שימו לב, אני מתנייד להוט מאורנג' כשכרגע אני בתכנית של עובדי פרטנר (עד כדי כך נשבר לי מהחברה המאוסה הזאת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי מהוט מובייל חשבונית על סך 20 ש"ח למרות שאני בכלל לא לקוח שלהם (נרשמתי דרך האתר לפני חודש וחצי בערך, אמרו לי שאני לא רשום, התעצבנתי על ההתמנתה של למעלה משעה בטלפון ולא עברתי בסוף, מסתבר שאני רשום, וגם הכרטיס אשראי).

אני מנסה ליצור קשר איתם, ממתין על הקו שעות, אף אחד לא עונה בשירות לקוחות, בהצטרפות לקוחות חדשים - עונים תוך 10 שניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי את הסים של גולן תוך יומיים בדואר, תהליך הניוד לקח כ3 4 שעות וזהו יש כרגע קליטה טובה במכשיר דור 2!

אהבתי את הקטע שהסים יכול להיהפך למיקרו סים קטן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...