מישהו עבר לגולן/הוט מוביל בתקופה האחרונה ללא בעיות? - עמוד 19 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו עבר לגולן/הוט מוביל בתקופה האחרונה ללא בעיות?

SweeT_EviL

Recommended Posts

• תגובות 391
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לאחרונה אני חווה הרבה dropped-calls בהוט, ברמה שזה הופך להיות ממש ממש ממש מעצבן. אני היחיד שסובל מזה? חשוב לציין שאין לי בעיית קליטה באזורים שזה קורה, אני פשוט מקבל SMS עם הודעה על שיחה שלא נענתה ("מספר XYZ חיפש אותך בשעה AAA") - גם אם שניה קודם דיברתי עם אוטו מספר מאותו מקום בדיוק.

קרה לי פעם. כיבוי והדלקה של הפלאפון סדרו את זה. בעיה מציקה - כשאני מסנן שיחה אני מקבל הודעת SMS שניסו לתפוס אותי, בדיוק כמו במקרה של אין קליטה. מציק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני התניידתי היום לגולן, וסובל מבעיה ששיחות נכנסות מכל היעדים או שמגיעות, או שנשמעת הודעה שהמספר איננו מחובר. לאחר שיחות עם המוקד (מענה מיידי), הבעיה טרם נפתרה.

עדכון - עושה רושם שהבעיה נפתרה היום לאחר הסופ"ש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העברתי 5 קווים לגולן. ההזמנה הייתה ביום ראשון המעטפות הגיעו ביום רביעי כשהאתר היה למטה.

תהליך הניוד התחיל ביום חמישי בבוקר אבל נמשך עד יום ראשון בצהרים משום מה - כנראה שהתקלה לא הייתה כל כך מינורית.

אין בעיות התקשרות או סמסים. ב 4 קוים גם נשלחה הודעת קינפוג שהגדירה את האינטרנט והכל לבד.

הקליטה דרך גם במכשירי דור2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברתי לפני חודש מאורנג' לגולן טלקום עם האייפון 4 שלי.

ההעברה נמשכה ימיים וחצי ממתי שהזמנתי את הכרטיס SIM (הגיע מהר ונוייד מהר).

הייתי צריך כמה דקות בשביל להבין שאין סלולארי ולהגדיר אותו (מדריך באתר שלהם). הכל רץ חלק.

יש לי מעט ניתוקי סלולארי אבל כל השאר בסדר.

ההורים עברו גם. לא שמעתי על תלונות מיוחדות מהם.

בנימה אישית, אין סיכוי שאני חוזר לאחת החברות הוותיקות. לדעתי, זה יהיה מוצדק לחלוטין אם תעשו גם אתם כמוני.

הם חגגו על הגב שלנו מספיק. הנה יש לכם פה הזדמנות פז לתת להם אגרוף בשיניים על כל השנים "היפות" שלכם ביחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנכס השווה ביותר של הינו קהל הלקוחות הנאמנים שהצטרפו אליה וזוכרים ומעריכים את המהפך העצום שחוללה בשוק הסלולר.

הנכס הכי גדול שלנו, הלקוחות שהצטרפו לגולן, הינו המשך קיומה כחברה ריווחית.

אשר על כן, אני מתקשה להבין אל כל אלו שבחרו להצטרף להוט מובייל, חברה בת של HOT בעלת המוניטין המזעזע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...