מישהו עבר לגולן/הוט מוביל בתקופה האחרונה ללא בעיות? - עמוד 22 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו עבר לגולן/הוט מוביל בתקופה האחרונה ללא בעיות?

SweeT_EviL

Recommended Posts

אני הייתי שם אך אינני יכול למסור לך את הכתובת כי לא הייתי שם כלקוח אלא כקבלן משנה. מה שאני כן יכול להגיד זה שהם לא נמצאים בעזריאלי.

עוד אוכל להגיד שהם חבר'ה מאד רציניים שעובדים קשה מאד גם כדי לפרוש את הרשת וגם לתת מענה לבעיות אצל לקוחות הקיימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 391
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כי לאורנג'/סלקום/פלאפון אף פעם לא היו שיטות חיוב הזנויות נכון? של לחייב על הכל שנתיים קדימה ואז (לפעמים) לזכות אותך על חלק מהדברים בלבד כל חודש בחודשו. ומה התלונות הללו על חיובי שווא? גם אותי חייבו בעשרה שקלים יותר ואפילו לא היתי צריך לעשות כלום - אחרי כמה ימים ראיתי חשבונית זיכוי אוטומטית (גם בדף פירוט האשראי שלי). אני צריך להזכיר פה לכולם כמה מאיתנו חויבו על שטויות ו"אי הבנות" עם החברות הגדולות? אז תעשו לי טובה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקום עם קליטה טובה (6 רשתות) שתיהן. נראה שגולן שינו את המזהה שלהם מ IL 308 ל GOLAN TEL. עדיין מופעיה כ GOLAN T. והבחירה האוטומטית עדיין מעדיפה אותה על פני האנטנה של גולן (כנראה עוצמת שידור).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהמשך למה שכתבתי שיש בעיות בגולן בחשבוניות

אז החיוב על חריגה על חודש שלא שינו לי את החבילה מ 9.90 ל 99 ש"ח הוא .............................280 ש"ח

כמו כן פניתי להגנת הצרכן בנושא שהם לא שינו לי חבילה ומה שקורה אני צריך לשלם את החריגה .....................

התקשרתי השבוע 2 פעמים ודברתי עם 2 נציגים הדס וגיל ......................והיום חזרה אלי נציגה בשם חן שהיא האחראית

על בעיות של הגנת הצרכן

הסברתי לה את הבעיה ואמרתי לה שאני לא מתכוון לשלם את הסכום הזה בשום אופן גם אני הצטרך להגיע לבית משפט

היא אומרת כן יזכו אותך מתי שכרטיס האשראי יתחיל לקבל חיובים של ולאחר מכן תקבל חיוב ..............

היא אומרת שלא ניתן לבטל חשבונית .

אמרתי לה אני לפני שאני מאשר את כרטיס האשראי אני רוצה קודם כל הודעת זיכוי ....................היא אומרת שצריכים

לבדוק את הנושא ( זאת אומרת שהזיכוי שלי תלו באוויר ? ) שכבר עברתי במשך כמעט חודש שלם לפחות 10 נציגים שלחתי 4/5 הודעות לגולן טלקום ואף אחד לא חזר אלי

עד היום ...............השירות שלהם בלפתור בעיות במיוחד בחשבונית לא נפתר בקלות ולוקח להם הרבה זמן

אמרתי לה שעד שלא מסדרים לי החשבונית כמו שצריך ובמיוחד הזיכוי (שאמרה שזה יכול לקחת שבוע ויותר ) אני לא מאשר את החיוב

של כרטיס האשראי ...............כמו שהחשבונית שהופקה 8/10/2012 ובפועל ראיתי אותה רק ב 21/8/2012

גם יכולים לבטל אותה או לתת זיכוי בלי שקודם צריך לחייב בכרטיס האשראי

היא אומרת כן זאת תקלה של הרבה לקוחות והם מנסים עדין לדעת מאיפה התקלה כנראה שיש עוד לקוחות באותה בעיה כמו שלי

בקיצור הבעיה עדין לא נפתרה נראה כמה זמן אני יחכה עד לזיכוי ...........

:pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: .....יש לי חוסר אמון וייאוש מחברת ............אני מרגיש שהם לא עוזרים ללקוחות שלהם ........ :pissed: :pissed: :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש בעיה מעצבנת אחרת שהתחילה בשבוע האחרון... המכשיר מתזז בין GOLAN T ל GOLAN TEL ללא סיבה ברורה, וכשהוא על GOLAN TEL ומתקבלת שיחה או הודעה, בתום השיחה או בנסיון שליחת הודעה הקליטה נעלמת והמכשיר חוזר לאחר מס' שניות ל GOLAN T, עד הפעם הבאה. ה Workaround לבינתיים הוא פשוט לקבע את הרשת על GOLAN T ולהשאיר את ה Data Roaming. עם התמיכה של גולן אין מה לדבר, כי הם נובים להחריד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם כבר דובר על זה, לא עברתי על כל 33 העמודים, אבל יש לי בעיה בהוט מובייל - אני לא מקבל הרבה שיחות נכנסות וגם הודעות. יש לי את הגלקסי השלישי, יכול להיות שהבעיה במכשיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...