Wunderbar - HWzone פורומים
עבור לתוכן
 • צור חשבון

Wunderbar

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  113
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  5יום 11ש' 11דק' 18שנ'

דירוג

0 ניטרלי

אודות Wunderbar

 • דרגה
  Zone Newbie
 • יום הולדת 01/01/1980

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. 1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך? התקציב הוא עד כ-4,000 ש"ח עם חריגה עד 500 ש"ח מעל לתקציב זה. 2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? עבודה משרדית, תכנות, גיימינג (לא חובה את המשחקים הכי חדשים). 3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)? לא. 4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה) לא. 5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? עדיף כמה שיותר שקט. 6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? לא. 7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? ארצה להתקין עליו dual-boot של ווינדוס ולינוקס. 8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. לא, בעבר קניתי מ-TMS, אבל זה היה לפני כ-6-7 שנים. אזור המרכז, חולון, בת-ים, ראשון. 9. מתי מתוכננת קניית המחשב? בחודש הקרוב. 10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים ספציפיים? לא. 11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? עדיף שכן. 12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: אשמח לנצל את מבצעי הבלק פריידיי ברשתות השונות
 2. תודה על הטיפ! אחכה. האם המבצעים יחולו על כל החנות? תודה רבה. לא הכרתי את התוכנות שציינת, עזרת לי מאוד.
 3. 1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך? התקציב הוא עד כ-4,000 ש"ח עם חריגה עד 200 ש"ח מעל לתקציב זה. 2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? עבודה משרדית, תכנות, גיימינג (לא חובה את המשחקים הכי חדשים). 3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)? לא. 4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה) לא. 5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? עדיף כמה שיותר שקט. 6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? לא. 7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? ארצה להתקין עליו dual-boot של ווינדוס ולינוקס. 8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. לא, בעבר קניתי מ-TMS, אבל זה היה לפני כ-6-7 שנים. אזור המרכז, חולון, בת-ים, ראשון. 9. מתי מתוכננת קניית המחשב? בחודש הקרוב. 10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים ספציפיים? לא. 11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? עדיף שכן. 12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: ארצה, אם אפשרי להפעיל עוד כונן, קטן (10 ג"ב או משהו קטן בגודל הזה) שעליו תשב מערכת ההפעלה לינוקס לשימושים של הילד. פשוט רוצה להמנע מכך שאם הוא יוריד משהו עם וירוס שזה לא ישפיע על המחשב והכונן הראשי, שלי. זה אפשרי? בנוסף, אין לי צורך בשום דבר חיצוני כמו מסך, רמקולים, מקלדות וכו'.
 4. היי קיריל, תודה על המפרט. אין לי צורך ברמקולים. אשמח לנפח גדול יותר של כונן, 120 ג"ב זה לא מספיק. בנוסף לכך, כמה תעלה מערכת קירור חזקה יותר? האם כרטיס המסך יספיק ל-4-5 השנים הבאות?
 5. שלום קיריל, יש לי מסך מסוג Dell U2312HM.
 6. 1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך? התקציב הוא עד כ-4,000 ש"ח עם חריגה עד 500 ש"ח מעל לתקציב זה. 2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? עבודה משרדית, תכנות, גיימינג (לא חובה את המשחקים הכי חדשים). 3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)? לא. 4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה) לא. 5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? עדיף כמה שיותר שקט. 6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? לא. 7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? ארצה להתקין עליו dual-boot של ווינדוס ולינוקס. 8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. לא, בעבר קניתי מ-TMS, אבל זה היה לפני כ-6-7 שנים. אזור המרכז, חולון, בת-ים, ראשון. 9. מתי מתוכננת קניית המחשב? בחודש הקרוב. 10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים ספציפיים? לא. 11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? עדיף שכן. 12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: ארצה, אם אפשרי להפעיל עוד כונן, קטן (10 ג"ב או משהו קטן בגודל הזה) שעליו תשב מערכת ההפעלה לינוקס לשימושים של הילד. פשוט רוצה להמנע מכך שאם הוא יוריד משהו עם וירוס שזה לא ישפיע על המחשב והכונן הראשי, שלי. זה אפשרי?
 7. שלום חברים, נעזרתי בכם בעבר וקניתי מחשב ששירת אותי שנים רבות, אך לצערי הגיע לסוף חייו ככל הנראה. כעת, אני מעוניין להשתדרג ולמצוא את הנייח הבא שלי לשנים הבאות. המטרות הן עבודה משרדית, צפייה בסרטים, תכנות וגיימינג. לגבי הגיימינג, לצערי אין לי זמן להשקיע יותר מידי זמן בכך, לכן לא חייב את המחשב הכי חזק לצורך הזה. מכיוון שבנוסף אליי יהיה עוד אדם שישתמש במחשב, הייתי שמח אם היה אפשר שיהיה (1) SSD ו/או הארדיסק ראשי (שלי) ועוד (2) הארדיסק קטן מבחינת הנפח למשתמש השני שהשימוש העיקרי יהיה לגלישה. אפשר לעשות משהו כזה? פשוט אני רוצה להמנע מצב שבו וירוסים שבטעות נכנסים דרך המשתמש השני, לא ישפיעו עליי. חשבתי להשתמש אולי בכונן חיצוני שאתקין עליו לינוקס, אבל לא בטוח עדיין לגבי הפתרון הזה. התקציב הוא בסביבות ה-4,000 ש"ח. אני צריך את המארז בלבד ושום דבר חיצוני לו, כמו מסך, רמקולים וכולי. אולי אם אפשר להכניס בתקציב הזה גם מערכת לקירור טובה, זה יעזור. תודה וחג שמח!
×
 • צור חדש...

פופולרי עכשיו: למקרה שפספסת

בראש החדשות:

באז-זון: כל מה שחם ברשת

חדש באתר