מישהו עבר לגולן/הוט מוביל בתקופה האחרונה ללא בעיות? - עמוד 12 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו עבר לגולן/הוט מוביל בתקופה האחרונה ללא בעיות?

SweeT_EviL

Recommended Posts

נגיד שיש לך מכשיר ישן(לא תומך ברשת של פלאפון/ הוט)

אז אתה בוחר ב 10 שח בגולן- לגיטימי

אם יש לך מכשיר חדש- קוואד באנד או שתומך גם בגולן וגם בהוט- ואתה מתכנן לגלוש הרבה או לעשות הרבה שיחות וכדומה אתה אמור לבחור בהוט(89 שח)- עקב מהירות יותר גבוהה.

אם יש לך מכשיר חדש- קוואד באנד או שתומך גם בגולן וגם בהוט ואתה לא מתכנן לעשות הרבה שיחות או לגלוש- יש לך בחירה בין החבילה של גולן-10 שח או החבילה של -10 אגורות.

ברוב המקרים שווה לך לבחור בחבילה של - יותר זולה.

אז למה לבחור בגולן אם יש לך מכשיר חדש?

זה נראה לי ברור שהוט יותר טובה אבל אולי שכחתי משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 391
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני בחרתי בגולן למרות שלפי השימושים שלי אמורים לצאת זולים יותר בכמה שקלים (5 שקלים בערך).

כך או כך מדובר בסכומים קטנים והעדפתי להצטרף לחברה חדשה שהציבור עדיין לא שונא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנסיון עם באיזור המרכז (ולמיטב זכרוני OMRIJ כבר ציין זאת), יש נטיה לבר הקליטה להתאפס לעיתים תכופות (ניתוקים). לא ממש ברור למה. אין ממש קשר אם נעשה שימוש במכשיר שאוכל 850 או 2100, 9700 וטרה מאתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין (ניתוקים), אבל גם אין 850. מה שכן, בדומה לנסיון עם עורנג', יש ל DATA נטיה ליפול תוך כדי שיחה (תלוי באיזור) - פשוט נעלם החיווי של ה 3G/E עד לתום השיחה וחוזר לאחר-מכן. קצת מעיק, אבל עדיף על שיחה מתנתקת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי צריך לאקטב את תדר 850 במכשיר שלי, אבל זה לא ממש עזר לי.

במעלית שבבית שלי המכשיר מאבד את הקליטה (גם וגם פלאפון) ואז או שהוא מוצא אותה או שאני צריך לחפש ידנית או להפעיל את המכשיר מחדש (כנראה בעיה ברום)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נתקלתי בתופעה שאתם מתארים (רעננה).

אפילו לא בתופעה בה נעלמות לפתע רוב השנתות ולאחר 20-30 שניות הקליטה חוזרת להיות מלאה, כשאתה כבר מראש באיזור עם קליטה טובה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שקורה בפועל הוא שהסים/מכשיר מעדיף תמיד את הרשת של הוטמובייל על זאת של פלאפון

כשאתה נמצא באזור שיש רק פלאפון הקליטה מצויינת, בשלב כלשהו אתה מגיע לאיזור שיש בו קליטה של הוטמובייל הוא מתחבר אליה (גם אם הקליטה הרבה פחות טובה) ואז שאתה יוצא מאיזור שיש בו קליטה של הוטמובייל - המכשיר עובר לרשת של פלאפון שוב.

כל מעבר בין הרשתות=אין קליטה כי הוא בעצם לא מחובסר לשום רשת

זה יכול לקחת כמה שניות או דקה, תלוי בקריזה של המכשיר :)

מי שיש לו יכול להתקין בשם NO SIGNAL

אחרי יום תסתכל בLOG שלה ותראה כמה דרופים של קליטה היו לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שאני יודע, אין אפשרות לעבור מרשת X לרשת Y בלי לאבד קליטה בזמן הזה

או שאצלך זה קורה מיידית, כי אצלי זה לוקח בן כמה שניות עד כמה עשרות שניות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שקורה בפועל הוא שהסים/מכשיר מעדיף תמיד את הרשת של הוטמובייל על זאת של פלאפון

ואתה לא יכול להגדיר לו (לבחור ידנית) את הרשת של פלאפון, ואז לבטל לו את הנדידה כדי שלא יחליף אותה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...