מישהו עבר לגולן/הוט מוביל בתקופה האחרונה ללא בעיות? - עמוד 15 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו עבר לגולן/הוט מוביל בתקופה האחרונה ללא בעיות?

SweeT_EviL

Recommended Posts

internal - מה הקשר לבזק בינלאומי לא הבנתי...?

הוא צודק. עברתי לגולן ויש בעיות בהתקשרות מהנייד לקו נייח בבית של בינלאומי.

בנייד שומעים כאילו הנייח בבית מצלצל בלי סוף , כאשר בבית מישהו מרים שפופרת ואז השיחה ניתקת (ובנייד ממשיך הצלצול).

כמו"כ בחיוג מבזק בינלאומי נייח בבית לנייד הקידומת של איזור החיוג נראית 9 במקום 09 דבר הגורם לבעיות בחיוג חוזר לבית כי המספר שגוי.

דיווחתי לגולן והם ביקשו לחכות בסבלנות עוד מספר שבועות עקב העומס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 391
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש לבזק בינלאומי טלפון נייח ???

למה? ממתי? למה שמישהו ירצה להיות עם הנייח שלהם (ולפי זה שיש פה כאלה שלא שמעו על זה כנראה שאין באמת הרבה אנשים שעברו לבזבל) :screwy:

כל פעם אני חושב לעבור לגולן ואז אני רואה את כל הבעיות שלכם :-\ שאלתי מישהו שלומד איתי והוא אמר שיש לו קליטה מצויינת (ירושלים), שאר הבעיות אין לו כי יש לו מכשיר פשוט של ב 100 שקל :smile1: את הבעיה של בזבל גם לא שמעתי אבל שוב זה כי עד עכשיו לא ידעתי שיש להם טלפון בכלל.

נראה לי בקרוב מאוד אני יעבור גם, בעזרת השם יעבור חלק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברתי לגולן

נרשמתי יום חמישי בערב באינטרנט(סביבות 9 בערב), קיבלתי את הסים אתמול בדואר(נטו ימי עבודה- יומיים)

והיום(שלישי) הניוד הושלם

בינתיים ממה שבדקתי יש בעיה רק מול מובייל שאני לא מצליח לקבל שיחות, אם זה נפתר מהר, מבחינתי אני מסמן וי גדול מאוד על כל ההתנהלות והשירות של החברה..מאוד נוח מאוד מהיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ואחי עברנו להוטמובייל לפני כחודש וחצי, אנחנו גרים בשכונת בבלי בתל אביב, לשנינו יש בעיות קליטה רציניות שלא היו לפני בכלל באורנג' (לא בבית ולא בשום מקום!), בערך חצי מהשיחות שאני מקבל לא מגיעות אליי ואני מקבל בדיעבד הודעה לתא הקולי שחיפשו אותי, השיחות שכן מגיעות מתנהלות בקשיים וקשה לשמוע אחד את השני (בעיקר אותי).

עד אתמול הייתי עם 6700 מיושן יחסית... אח שלי גם היה אם איזה ישן כלשהו, הוא עבר לGALAXY W ועדיין איכות הקליטה נשארה זהה.

הוא טען שזה בגלל שהמכשיר לא תומך בHSDPA 850 (כמו הנוקיות שהיו לנו), לכן לי היה חשוב לוודא שהמכשיר אני קונה יתמוך בתדר הזה.

אז מכל מיני שיקולים בסוף התחדשתי בHTC ONE X, עדיין איכות הקליטה נשארה זהה עם אותן הבעיות...

חשבתי שזה בעיה של מכשירים מיושנים, חשבתי שזאת בעיה של חדשה שתפטר מהר תוך כמה ימים... לא נראה לי הגיוני שבלב תל אביב לא תהיה קליטה.

אני פונה פה לאנשים שאולי יש להם רעיון למה זה קורה ואיך אולי אפשר לשפר את הקליטה ואולי יש מה לעשות בנידון... בכל אופן החלטתי כבר שאם זה לא יפטר בזמן הקרוב או שאני חוזר לאורנג' בחבילות ה"חדשניות" שלהם, או שאני עובר לגולן, מה שבטוח שהמצב שקיים היום הוא בלתי נסבל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.gsmarena.com/htc_one_x-4320.php -בבקשה, תומך בההההכל.

מה עוד אתה צריך לעשות בשביל מפעיל הסלולר שלך ? היה לי מכשיר מלפני בדיוק בדיוק 3 שנים, לא כ-ז-ה ישן, לא עובד איתו בסדר.

עכשיו שני , מכשירים של שתי חברות שונות, הכי חדשים שיש ובמקרה שלי אחד משלושת הדגמים הכי HIGH END בשוק וזה עדיין לא מספיק טוב בשבילם ?

אולי הם בכלל רק השיקו את הרשת כהכנה לIPHONE 5.

לי אין מושג איך מתעסקים עם נדידת במכשיר, אבל הוא גם תומך ב2100 כמו שאתה רואה.

מה שאני יודע שפשוט זאת משימה בלתי אפשרית בשבילי לדבר מהדירה בפלאפון בלב תל אביב, זה משהו מינימלי שאני מצפה מהמפעיל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברתי לגולן לפני יותר מחודש (עם ארבעה מספרים), וחברה שלי עברה כשבועיים אחרי זה. מהתחלה לי לא היו שום בעיות, ואילו לחברה שלי השיחות לחו"ל היו חסומות. אתמול זה תוקן אצלה ועכשיו הכל עובד פיקס.

אני מאוד מרוצה מגולן, הם מציעים את התנאים הכי טובים וישר ולעניין (בלי סיבוכים בחשבונית ויש להם את האינטרנט הכי "גדול").

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאני כבר מעל שבוע בגולן (וגם אמי היקרה) ולצערי בעיות לא חסר - היתה בעיה עם הניוד שנפתרה. אבל שלשום שמנו לב שאי אפשר לחייג לפחות לשני מספרים (שניהם כנראה בהוט) ואחד מהם די קריטי - אחותי. לאבא שלי שהוא גם בהוט אפשר להתקשר וכך גם לבת זוגי - כך שזו לא חסימה לכל מנויי "הוט". בעיתי משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עברתי לגולן לפני חודש בערך.

הסים הגיע מהר מאוד, הניוד היה מהיר מאוד, הייתי עם אפס downtime (נעלמה לי הקליטה באורנג' רק אחרי שהקו של גולן כבר היה פעיל, החלפתי סים והמכשיר עבד כרגיל) והכל הושלם ללא בעיות.

האינטרנט מהיר פי כמה.

השיחות מצויינות.

השירות מדהים! האפשרות לקבוע את הגדרות הקו שלי דרך האינטרנט היא פי מיליון יותר נוחה ממה שהיה עד עכשיו - והכרתי מצויין את עמוד ה"שירות העצמי" אעלק של אורנג', אתר זוועתי שב-90% מהזמן אפילו לא היה מצליח להוריד את החשבונית ב-PDF כמו שצריך ותמיד היה קורס.. כמובן שאפשרויות שינוי ההגדרות בחשבון היו הרבה יותר מוגבלות ממה שקיים בגולן.

והכי חשוב - התשלום קבוע ולא מתחכם. כל הגדולות עדיין משחקות משחקים. מחירים ל-12 חודשים, חיוב, זיכוי, בילבולי ביצים.. ביטוחים, זיכויים, הטבות, הטבות חד פעמיות, הטבות "בהמשך לפניות" וכל הקישקושים האלה... חלאס!

אני מרוצה מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...