מישהו עבר לגולן/הוט מוביל בתקופה האחרונה ללא בעיות? - עמוד 18 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו עבר לגולן/הוט מוביל בתקופה האחרונה ללא בעיות?

SweeT_EviL

Recommended Posts

3 קווים בהוט בלי הבעיה הזאת ודווקא בחלק מהאזורים אין כיסוי מלא... מקווה לא להיתקל בזה...

חוץ מזה, יכול להיות בעיה נקודתית ברשת שלהם כמו בעיה במתגים או במערכת המחשובית שלהם... למרות שקשה ליצור איתם קשר, שווה לבדוק מולם את הנושא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 391
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אומנם אני דיי נגד הדבר המציק הזה וחשבתי אפילו לבטל אותו, אבל בנוגע למשיבון (תא קולי)....

מישהו עידכן אותי במקרה באימייל שהוא השאיר לי הודעה קולית, ורק אז בדקתי וגיליתי שהטלפון שלי כבר לא מעדכן אותי (מאז שעברתי לגולן כמובן) על הודעות קוליות חדשות.

מישהו יודע למה זה קורה/מה אני מפספס? אולי לא הגדרתי משהו הכרחי במכשיר?

אגב, באורנג' היתה לי בעיה סופר מעצבנת אחרת - כל פעם שהייתי נכנס למשיבון הייתי מיד אחרי זה מקבל הודעת SMS ריקה. דיברתי עם אורנג' לפחות 3 פעמים על זה והיו אפילו 2 נציגים שהודו בפניי שזאת הודעה מוכרת (אחת אפילו אמרה שזה קורה גם לה) ושכרגע אין לזה פיתרון.. נו, אז לפחות מזה נפתרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה משהו אצלך. במקרה של תפוס, אני מקבל SMS אחד על הודעה בתא קולי. במקרה שלא עניתי לשיחה - אני מקבל שני SMS - אחד על הודעה שהושארה בתא הקולי ואחד על שיחה שלא נענתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומישהו מצליח להוציא עם גולן שיחות חסויות?

*430

או *43?

בשביל מה צריך *43?

אפשר להגדיר בהגדרות של הפלאפון שהשיחה תהיה לא מזוהה, בצורה הזאת אין שום בעיה להוציא שיחות חסויות בגולן טלקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה משהו אצלך. במקרה של תפוס, אני מקבל SMS אחד על הודעה בתא קולי. במקרה שלא עניתי לשיחה - אני מקבל שני SMS - אחד על הודעה שהושארה בתא הקולי ואחד על שיחה שלא נענתה.

אוי ואבוי למה שתרצה לקבל SMS על שיחה שלא נענתה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מניח נכון.

לא מדובר על שיחה שלא ענית אליה, אלא על שיחה שלא קיבלת עליה חיווי בכלל במכשיר.

וזה דווקא נחמד לדעת על שיחה שלא קיבלת... אין שירות כזה כרגע בסלקום ובאורנג'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברתי לגולן

נרשמתי יום חמישי בערב באינטרנט(סביבות 9 בערב), קיבלתי את הסים אתמול בדואר(נטו ימי עבודה- יומיים)

והיום(שלישי) הניוד הושלם

בינתיים ממה שבדקתי יש בעיה רק מול מובייל שאני לא מצליח לקבל שיחות, אם זה נפתר מהר, מבחינתי אני מסמן וי גדול מאוד על כל ההתנהלות והשירות של החברה..מאוד נוח מאוד מהיר.

עדכון:

המענה האוטומטי של התקלות בפייסבוק לא עבד..התקשרתי פעם ראשונה אמרו לי שהוא התחיל תהליך שאמור לתקן את זה ואמור לעבוד תוך 4 שעות, יום למחרת ניסיתי ועדיין לא עבד. יום אחרי התקשרתי שוב, הסברתי לו את כל המקרה, ולמחרת בבוקר זה נפתר.

נקודה חיובית לזכותם ששווה לציין: המענה במוקדי השירות מאוד מהיר(כ-2 דקות בשני המקרים)

בפעם השנייה שהתקשרתי ביקשתי גם שיעדכן אותי כשזה מסתיים ואכן הוא התקשר פעמיים- פעם אחת באותו יום לפני שהוא סיים את היום עבודה כדי לעדכן אותי שזה לא יקרה היום ופעם נוספת למחרת בבוקר כשזה כבר עבד

לפי ההתרשמות שלי מהרישום שלי ומאחרים סה"כ יש עוד בעיות אבל בד"כ נפתרות מהר וזה שווה את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה זמן לקח לכם תהליך הניוד לגולן?

ביצעתי אותו אתמול בלילה ועדיין זה לא נוייד...

עדכון: עכשיו נכנסתי לאתר שלהם ונאמר שם שהניוד נקבע ל 14:49 היום... נראה..

עדכון: הניוד עבר בהצלחה.

אושר גדול :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...