מישהו עבר לגולן/הוט מוביל בתקופה האחרונה ללא בעיות? - עמוד 11 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו עבר לגולן/הוט מוביל בתקופה האחרונה ללא בעיות?

SweeT_EviL

Recommended Posts

להחליף בין אפשרויות ולראות מתי יש לך את הקליטה הטובה ביותר. ספציפית לגבי תדר 850 כדאי לנסות בחדרים סגורים כי שם מרגישים את היעילות שלו יותר. לא יזיק גם לבדוק מול מכשיר אחר ולהשוות רמת קליטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 391
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ניידתי לפני מספר ימים ועדיין תקוע לי בגולן על "בתהליך ניוד פנימה". לאחר שחיפשתי בגוגל ראיתי שכנראה זה מצב בו הם מנסים לעשות ניוד מחברה אחרת ולא מהחברה שאני באמת נמצא בה. בכל מקרה ביצעתי דיווח על תקלה בפייסבוק שלהם - נקווה שזה יפטר בקרוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מציע לך להתקשר אליהם טלפונית. הם עדיין בלחץ גדול במענה על דיווחים מקוונים.

זה מה שהסביר לי נציג שלהם עימו שוחחתי בקשר לבעייה של ניתוק מהרשת, והם פתרו לי את הבעייה תוך זמן קצר.

אם אתה מחכה למענה מקוון זה יכול לקחת הרבה זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמדומני כוכבית 0058 מתוך הרשת וכוכבית 058 מחוץ לרשת. היה יום אחד שהמרכזיה שלהם נפלה והם לא היו זמינים (לא זוכר איזה יום זה היה).

יש להם טופס תקלות באתר שהם מגיבים אליו די מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כוכבית 058 בתוך הרשת. משום מה ב SIM השם הוא כוכבית 0058, כשבפועל החיוג הינו לכוכבית 058.

בכל אופן, נוייד מספר נוסף לגולן. הניוד הסתיים בתשע וככה בבוקר, נראה שהכל עובד כמו שצריך עם ה SIM של גולן, בעוד שה SIM של עדיין פעיל משום מה - ניתן להוציא שיחות אך לא לקבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין. אלא אם השתנה משהו בתקופה האחרונה, לפי כל הפרסומים זה לא פעיל, כיוון שהם (גולן) עדיין לא קיבלו את כל הרשיונות ע"מ להיות מפעילים בינ"ל (אלא אם פספסתי משהו שקרה בימים האחרונים, אבל אני די עוקב אחרי הנושא).

הנה ההסבר:

חברות הסלולר שינו תוכניות

גם , שמחזיקה ברישיון מפעיל שיחות בינ"ל, עדיין לא קיבלה אישור הפעלה, אולם היא כן מספקת שיחות לחו"ל באמצעות ניתובן דרך חברות אחרות
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום עברתי להוט מובייל!

פחות משבוע לקח לסים להגיע באמצעות UPS

(6 ימים)

התקשרתי למוקד שלהם, הפעילו לי את הניוד תוך כמה דק' שיחה,

אחרי פחות מ5 שעות (הפלאפון לא היה לידי אז לא יודע כמה זמן בדיוק) כבר הייתי תחת HOT MOBILE

בנתיים זה נראה טוב, התעריפים הוגנים סוף סוף, נראה אם גם מבחינת קליטה הם בסדר.

יש לי טאץ וויז - F-480

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשבת הזמנתי ניוד לאימי מסלקום אל גולן, חבילת 99 שח.

הסים הגיע כבר אתמול בבוקר - רק לאחר 2 ימי עבודה.

ביצענו הפעלה אתמול ב 16:26, הניוד נקבע לאותו ערב ב 19:26. - בדיוק באותה דקה הניוד הושלם.

הכל עובד - הניוד עבר חלק לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי בשימושים שלך. אם אתה לא מדבר הרבה אבל שולח המון הודעות דווקא חבילת ה10 של גולן תתאים לך (עד גבול עליון של 88 ש"ח שאז עדיף לקחת בלי הגבלה). בכל מקרה לא צריך דווקא קוואד באנד אלא מכשיר שמתאים לרשת פלאפון. הוא יכול להיות גם דואל באנד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...