** בזק בינלאומי סיימה את פריסת כבל התקשורת האופטי מישראל לאירופה - עמוד 11 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

** בזק בינלאומי סיימה את פריסת כבל התקשורת האופטי מישראל לאירופה

Cheif

Recommended Posts

אני מניח שהתכוונת אליי, אז ככה, המודם הוא גם הראוטר זה הDLINK 2760. בעמוד הראשי של הראוטר/מודם בDG רשום PPP0 וIPCONFIG רשום 10.0.0.138. איפה בדיוק אתם רואים את ה212.179... הזה?

אגב האייפי מתחיל ב31.168

אצלי זה פשוט מופיע בסטטוס בראוטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 635
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תודה רבה שלמה! יעיל כמו תמיד :xyxthumbs:

אכן הDG של .

barman: תודה על הניסיון אבל רשמתי שבדקתי בראוטר ותאמין לי שאם זה היה בדף הראשי הייתי רואה את זה ;) לכן ביקשתי עזרה לאיתור העניין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז אחרי שבדקתי באתר שהחבילה החדשה מאופשרת לי וניסיתי אינספור פעמים לחייג ולא קיבלתי IP שמתחיל ב 31-

התקשרתי לתמיכה ובבירור קצר הסתבר לי שצריך לחייג ל hot.bezeqint.net ולא ל gch.bezeqint.net

אז מי שמרים חייגן כבלים ידנית באמצעות מידע מיושן מהאתר של בין לאומי - שיידע לחייג לכתובת הזו ולא לכתובת אחרת.

(אני פשוט שונא "להתקין" חייגנים מוכנים של ספקיות, זה מוסיף מלא ג'אנק למחשב)

בכל אופן ברגע ששיניתי ליעד הזה בחייגן והתחברתי - קיבלתי כתובת 31 וההבדל ניכר לגמרי

גם בשעות הלילה הקטנות מרגישים בהבדל בצורה ממש טובה, בגלישה כללית ולאו דווקא בטעינת יוטיובים למינהם

(למרות שגם כאן יש הבדל כמובן - עצום ולטובה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדף Status, סתם לידע כליי :)

חבל שאתה לא קורא (או פשוט לא מצליח להבין) מה שאנשים אחרים רושמים, כי רשמתי בבירור שזה לא בעמוד הראשי (דף הסטטוס) של הראוטר וגם עניתי לבחור השני שהציע את זה שזה לא שם.

אז רק לידע כללי למי שיש ראוטר/נתב אפשר למצוא את זה בדרך ששלמה הציע, הכי פשוט :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה לא אומר כלום כי הסרטון הזה מתועדף בyoutube.

o_O

גם אם הוא מתועדף זה לא משנה, כי אתה רוצה לבדוק את החוליה שבין הארץ לחו"ל. אין טעם לבדוק את חיבור אם השרת ששולח מוגבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע מתי תהיה פריסת ngn ברמת גן?

התקשרו אלי מבזק לגבי ה power ngn, אבל אין לי תשתית באיזור..

אין קשר. Power NGN זה הצינור החדש של בינלאומי לשאר העולם. אתה יכול להתחבר אליו דרך או דרך הוט.

כנראה שדיברו איתך על Private NGN, שזה נעשה דרך בלבד.

כן אני יודע, זה קצת מבלבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה שלי היתה סרטונים שלא היו מתועדפים על ידי לא יכלת לראות כמו שצריך בשום ספקית כמעט אך עכשיו עם ה Power ngn אתה כן.

אז כמובן שהסרטון המתועדף ירוץ מעולה במיוחד ב11 בבוקר.

אני מקווה שברור לך שאם יכולת לראות סרטון כלשהו ב-1080p, אז הבעיה היא ב- ולא בספק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין קשר. Power NGN זה הצינור החדש של בינלאומי לשאר העולם. אתה יכול להתחבר אליו דרך או דרך הוט.

כנראה שדיברו איתך על Private NGN, שזה נעשה דרך בלבד.

כן אני יודע, זה קצת מבלבל.

לא צריך לצ'טט הודעה אחת מעליך.

הוא חייב NGN או UFI כדי להשתתף בניתוב של PNGN.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נרשמתי באתר של בינלאומי וקיבלתי הודעה you've got the power

ניתקתי את האינטרנט והתחברתי מחדש אבל לא קיבלתי את ה-IP שמתחיל ב 31.168

עברה שעה ועדיין שום דבר... כמה זמן לוקח להם להעביר? זה לא אמור להיות אוטומטי?

12 מגה תשתית , חיבור עם חייגן.

???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...