Try HWzone in English English
עבור לתוכן
 • צור חשבון

A.Z.P

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  573
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  159יום 6ש' 20דק' 17שנ'

דירוג

4 ניטרלי

אודות A.Z.P

 • דרגה
  Zone Wannabe
 • יום הולדת 01/08/1986

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. תמיד עדיף שני מאווררים מאשר אחד (של אותו מאוורר כמובן). https://www.amazon.com/XFX-Radeon-1386MHz-Graphics-RX-580P8DFD6/dp/B06Y66K3XD/ref=sr_1_3?s=pc&ie=UTF8&qid=1547513146&sr=1-3&keywords=rx+580+8gb
 2. היי, אני משתמש בK68 שקניתי מחו"ל (NEWEGG) והיא מצוינת לדעתי ודי עונה על הדרישות שציינת. אני מקליד למחייתי והיא נוחה, לא מפעילה הרבה לחץ על האצבעות מאחר וזה סוויצ'ים אדומים שקל להקליד עליהם ויחסית לסוויצ'ים אחרים מאוד שקטה. לפני כן היו לי מקלדות עם סוויצים חומים ושחורים שהקשו עליי הרבה יותר בעבודה ממושכת. מה שכן אם אתה חייב אותיות בעברית אז הזמנה מחו"ל פחות מתאימה לך, אלא אם כן מוכן לשים מדבקות או לחרוט בארץ (עדיין משתלם הרבה יותר בהתחשב בזה שאפשר להזמין אותה בפחות מ500 שקל מNEWEGG עם תאורה אדומה אפילו כרגע). אני רכשתי את שלי ב290 ש"ח בBF ולכן אם לא דחוף אולי כדאי לחכות שיהיה מבצע עליה או על אחרות.אני לא חושב שיש הרבה הבדלים בין הK68 וה70 מעבר לכמה שינויים קטנים (יכול לחפש את הביקורת כאן באתר שעשו עליה). בכל מקרה בארץ הרבה פחות משתלם לרכוש מקלדת מכאנית. בהצלחה.
 3. לא כל כך מבין את התגובה הזאת, אלא אם כן המטרה היא לא למשוך עוד תשומת לב לדיון שבאופן מובהק מוציא את החנות לא טוב. עד כה מה שקראתי היו שאלות די נדרשות לגבי המדיניות של החנות שלא כל ברורה ונתבקשו הבהרות, או תגובות שהתבססו על תגובתך הקודמת שאמרה "ניצחנו בבית משפט, אנחנו יכולים לעשות מה שאנחנו רוצים" בעיקרון. אותי אישית התגובה הזאת הפתיעה בעיקר בעקבות הדיונים האחרים שקראתי לגבי החנות בעבר והטיפול שאתה אישית מעניק קיריל לאנשים עם בעיות. אני חושב שדווקא להתחמק מתשובה יוציא לחנות שם רע יותר וזה מה שיישאר פה בפורום כשאנשים יחפשו, אבל זו בחירה שלך כמובן...
 4. השאלה האם יש משחקים שאתה משחק והזיכרון מגביל אותך בהם? המהירות הכי גבוהה של זיכרונות DDR3 היא 2133mhz ומעבר לזה שהם יקרים הרבה יותר גם לא יהיה שיפור ששווה לשדרג בשבילו. אולי אתה מתכוון לזיכרונות DDR4 ששם המהירויות היום הרבה יותר גבוהות. בהתחשב בזה שהמערכת שלך מדור קודם לא שווה להשקיע בהחלפת שני הזיכרונות אלא הוספת אחד נוסף (כפי שאמרתי לא חייב להיות חברה זהה אבל תזמונים זהים מומלץ ביותר), במידה ובאמת הזיכרון הוא מה שמגביל אותך במשחקים שלא ציינת עדיין מה הם ובאיזה הגדרות אתה משחק. אתה יכול לבדוק עם RIVATUNER למשל בכמה מהזיכרון, מעבד, כרטיס מסך המשחק משתמש בזמן הרצה וככה להבין מה בעצם מגביל אותך.
 5. היי, השאלה מה הסיבה שאתה רוצה לשדרג או מה אתה מצפה שישתפר? בכל מקרה, אתה צריך זיכרון מסוג DDR3 בלבד כפי שרשום במפרט שצירפת (היום הזכרונות העדכניים הם DDR4). כמו כן בשביל לוודא שלא יהיו בעיות תאימות מומלץ שיהיה באותם תזמונים כמו הזיכרון שכבר נמצא במערכת. תרשום את הדגם המדויק בגוגל ותבדוק מה התזמונים (אמור להיראות כמו למשל 9-9-9-24) יצרן הזיכרון בדרך כלל לא קריטי, אבל אם יש אפשרות לקנות זהה למה שיש לך כבר הכי בטוח. בהצלחה.
 6. אצלי עובד עם ABP בכרום בינתיים לפחות.
 7. מצחיק, בדיוק רכשתי בBF את הK68 RGB עם סוויצים אדומים שהייתה במבצע מדהים של 280 ש"ח בערך בNEWEGG. עד כה מאוד מרוצה ממנה ובאמת כפי שתיארת מאוד קל להתרגל אליה ונוחה להקלדה. נראה שמאוד דומה לדגם הזה חוץ מכפתור הפרופילים וגלגלת במקום כפתורים לשליטה בווליום. אחלה סקירה!
 8. היא מתכוונת מהמכשיר עצמו כשזה לא על ספיקר. אוזניה זה חיצוני שמחובר למכשיר.
 9. היי, אולי מישהו יודע איזה הגדרה שולטת בנושא הנ"ל אשר אחראית על שמירת cookies לאפליקציות? לא הצלחתי למצוא בנבירה במכשיר או בחיפוש בגוגל משהו שיכול להשפיע על העניין. המכשיר אינו שלי אלא של קרובת משפחה ולכן אין לי שימוש קבוע במכשיר ואיני יודע מה היא הגבילה, אבל כנראה שהוא שאל אותה האם לאפשר גישה והיא דחתה (משהו שידוע לי שהיא עושה). מדובר על אפליקציות כמו גרופון ושל מכבי שלאחר יציאה או אפילו אם חוזרים למסך הבית ולוחצים על פתיחה מחדש מאבדות את החיבור וצריך לעשות login מחדש. ניסיתי: להסיר ולהתקין מחדש את האפליקציה, לבדוק האם יש הגבלות כלשהן באפליקציות מותקנות. מישהו נתקל, מכיר? תודה מראש, זאב.
 10. כנראה המוכר הסיני של האוזניות האלחוטיות לא אהב את כל ההזמנות מאיתנו כי כעת הוא לא שולח לישראל :)
 11. רק כדאי לתקן, הכונן EVO 860 זה בנפח 1TB ולא 500GB כפי שנרשם בכתבה.
 12. עדיין יש לי בארון אחד, לצערי הוא לא ראה אור כבר הרבה זמן. המשחק האהוב עליי היה gran turismo 3 שקניתי הגה ומעמד במיוחד בשבילו והפיק לי מאות שעות הנאה.
 13. היי, לדעתי פספסת את המועד אם עברו כמה חודשים, אפילו כמה שבועות כבר היה נראה לי מוזר לבקש מחברה דבר שכזה. האם כשהמקרה קרה דיברת עם החנות ועדכנת אותה על הבעיה? במצב כזה שעדכנת אותם במצבך ומדוע אתה לא יכול להחזיר את המחשב כרגע אולי כן היה מה לדבר, אבל גם אז לדעתי יש גבול ואם עברו מספר חודשים אני לא חושב שזאת בקשה נורמטיבית. אני מניח שזה לא המצב גם כי אחרת לא היית שואל אותנו. בכל מקרה בהצלחה ולשאול את קיריל אם יש מה לעשות במצב שנוצר לא עולה כסף...
 14. אתה מבין שלא כל מוצר חשמלי זהה באריכות חייו ויש כאלה שמתקלקלים אחרי חודש ויש כאלה שמחזיקים 10 שנים נכון? כנראה שהייתה בעיה איתו מלכתחילה שהחמירה ברגע השימוש אם תוך חודש הוא נדפק. האם זה אומר שהמאוורר החדש יחזיק חודש בלבד גם כן? ממש לא. האם זה אומר שהוא יחזיק 5 או 10 שנים? מי יודע... כך או כך כל עוד הטמפרטורות תקינות והכרטיס עובד כראוי זה מה שחשוב ובלאי של המאוורר הוא לא משהו שאמור להטריד אותך.
 15. לא, יש ללוחות אם (לרוב) רמקול קטן שמחובר ללוח עצמו ולא משהו חיצוני שאתה מחבר לחיבורי לוח האם האחוריים/קדמיים. אתה יכול לחפש בגוגל motherboard speaker כדי לראות איך זה נראה. לגבי הבטריה תפתח את המארז ותראה שיש סוללה עגולה כסופה שלרוב מוקפת בבית סוללה שחור עגול גם הוא. שוב יכול לחפש בגוגל motherboard battery כדי שיהיה לך רעיון יותר טוב איך זה נראה. בנוסף נסה להוציא את הזכרונות ולנקות את החיבורים והזכרונות עצמם. נסה ראשית להפעיל עם זיכרון אחד בלבד ולראות האם יש שינוי. בהצלחה!