** בזק בינלאומי סיימה את פריסת כבל התקשורת האופטי מישראל לאירופה - עמוד 8 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

** בזק בינלאומי סיימה את פריסת כבל התקשורת האופטי מישראל לאירופה

Cheif

Recommended Posts

• תגובות 635
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אף אחד לא הולך לשלם יותר כסף, אלא להיפך, עכשיו כשיש להם רוחב פס גדול וזמין.

המונח Power NGN קיים כדי למתג את זה שיווקית כמשהו עדיף, יחסית לכבל הישן, ויחסית למתחרים. לדעתי במהלך השנה הקרובה, בסופו של דבר, כל לקוחות בזק בינלאומי יהיו "Power NGN". (כמו שהיום כולם הם Private NGN)

ברבעון הראשון של 2012, טמרס גם מתחילה להציע את הכבל החדש שלה אשר ברוחב 42Tb, בעלות של חצי מחיר עבור הספקיות. זאת אומרת, שהמחירים רק ירדו בשנה הקרובה לנו הלקוחות, והשירות בחיבור לחו"ל ישתפר משמעותית.

טמרס: בחרנו בנתיב הקצר ביותר לאירופה ובכך נשפר לא רק את רוחבי הפס אלא גם את השיהוי מקצה לקצה. נשפר אותו לפחות ב- 50% מהקיים כיום לתושבי .

.... אייל אברמוביץ', סמנכ"ל השיווק של טמרס טלקום (אשר יחד עם יונתן בס ושמיר שהרבני יזמו את הקמת החברה להנחת סיב אופטי שלא התקדמה ודעכה, וכיום הם שותפים ב- 35% במיזם טמרס טלקום), מדווח שהשיהוי (Latency) המתוכנן בין ללונדון יהיה 50 מילישניות, ובין למרסי 37 מילישניות. אם נתונים אלו אכן יתממשו, אכן מדובר במהפכה של ממש בתחום שירותי האינטרנט הבינלאומיים של .

לא יודע לגבי 50%, אבל כל שיפור הוא מבורך.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

אתמול התחברתי ואכן היה לי את ה- IP שמתחיל ב- 31.168.

לאחר מכן בדקתי בפרופיל שלי וראיתי שהנציג עדכן לי חבילה שהיא יקרה יותר (מבחינת המחיר), התקשרתי שוב וקיבלתי את החבילה הנכונה, לפי ההסכם.

אח"כ בדקתי את ה- IP שלי והוא מתחיל עכשיו ב- 82.81. האם זה אומר שמישהו שם עשה משהו לא נכון ואני (שוב) צריך להתקשר לתמיכה? בפרופיל שלי עדיין מופיע "שע"מ POWER" ו"גיימר". האם אני עדיין על PowerNGN או לא? מה דעתכם?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, עשיתי צ'אט עם נציג מהתמיכה והוא אמר לי שלא עודכן אצלם בכל המערכות שאני על powerNGN, ועכשיו זה בסדר. אני על 31.168 והנציג אמר לי שבהגדרות אני גם על .

אני מודה להם על תמיכה זריזה ויעילה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיימר בפול החדש זה

31.168.160

לגביי חישוב של קמ לעומת MS החישוב הוא כך: כל 200 ק"מ = 1MS, מה שאומר שאם אתה בודק פינג אתה בודק הלוך חזור, ככה שאם הכבל הוא 2300 אז זה בעצם 4600, וכמובן זה רק עד נקודת הקצה של הכבל שבבאי איטליה, אחרי זה דרך INTEROUTE אתה בעצם תנותב לגרמניה או לונדון או איפה ש014 בחרו לצאת לחול. כיום זה גרמניה ולונדון, פעם זה היה לונדון גרמניה וניו יורק היה חיבור ישירף לא היה שווה להם אז הם ביטלו אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה אתם בוכים עכשיו על תוספת תשלום של ::) מאז שירדו ההתחייבויות זה בתשלום של 11.90 או משהו כזה לעומת 20 עם התחייבות ו25 בלי בעבר. גם אם יוסיפו עוד 20 ש"ח לתשלום, בשביל המהירויות שמקבלים עכשיו בפול החדש ויוסיפו לזה את הניתוב שמובטח, זה לגמרי שווה את זה והמחיר לא כזה גבוה בימינו לעומת העבר. אם כבר, דפקו אותנו בעבר עם מחירים גבוהים לאינטרנט מעפן, היום המחירים תואמים את הסחורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הויכוח הוא לא על המחיר, אלא עניין עקרוני.

אי קניית מספיק רוחב פס, מה שגורם לעומסים ואז במקום לקנות עוד רוחב פס שיעלה להם עוד כסף, הם מבקשים כסף בשביל תיעדוף, מה שלא עולה להם כסף כי התיעדוף הוא על חשבון שאר המנויים.

תחשוב על מצב כזה, איילון שבשעות העומס פקוק. אם היו רוצים להוסיף אליו נתיב אגרה, זה לא היה בסדר כי כולנו משלמים מיסים (דמי חיבור לאינטרנט לספק) וזה צריך להיות של כולם, אבל ניחא, חבילת הגיימר דמוייה להפקעת נתיב והפיכתו לנתיב אגרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אי אפשר למכור לך 100% מרוחב הפס 100% מהזמן במחיר שאתה משלם כרגע! מד נאוטילוס ניצלו את המונופול המוחלט שהיה להם ושחט הספקים. עכשיו, עם הסיב של בזב"ל ובקרוב של טמרס, תהיה ירידה במחירים (כי בזב"ל כבר ביצתעו את ההשקעה וטמרס צריכים לשכנע את הספקים לקנות מהם ולא מנאוטילוס) והיחס בין רוחב פס ללקוח יגדל.

מישהוא יודע אילו ספקיות יעבדו עם הכבל של טמרס?

והאם עוד ספקיות יתחילו לעבור דרך הסיב של או רק תשתמש בו?

מי יעבוד עם טמרס? סביר להניח שכולן. למה? כי טמרס יהיו זולים יותר ממד-נאוטילוס. מאחר שהכריזו עליהן כעל מונופול, נאוטילוס לא יכולים להציע הנחות בלי אישור משרד התקשורת אבל טמרס לא יהיו מוגבלים.

האם ספקים אחרים ישתמשו בסיב של בזב"ל? אני מתאר לעצמי שבסופו של דבר גם כולן, אבל לא הייתי מצפה לזה בקרוב. כל עוד הסיב של טמרס לא מוכן, יש לבזב"ל יתרון ענקי על כל השאר וזה לא משהו שאתה מוותר עליו מהר כ"כ. אם ירצו להתחיל למכרו את זה לספקים אחרים תהיה שם בעיה רגולטיבית, כיוון שהם יספקו שירות למתחרים הישירים שלהם.

בכל אופן זה לא משנה באיזה כבל תשתמש כל ספקית, המהירויות יעלו בכל מקרה, כי ברגע שתהיה תחרות המחיר יירד, וגם אם כולם ישארו אצל מד, הם עדיין יקנו יותר רוחב פס כדי להתחרות במהירות של בזב"ל, והשינוי יורגש לכולם.

מי שיקנה את רוחב הפס שלו מנאוטילוס לא יוכל להתחרות... הם יקרים מידי. הרי זו הסיבה שאתה לחוץ ברוחב פס עכשיו. מה שמשאיר את בזב"ל ואת טמרס.

קראתי שבכבל של בינלאומי יש מגברים כמו לכבל מד-1, לעומת זאת בכבל של טמרס אין מגברים.

האם זה מעיד על טובה יותר?

לא. בכבל של בזב"ל הרבה יותר ארוך ולכן חייב להיות מוגבר, הכבל של טמרס קצר ולכן לא צריך (אם באמת אין בו). זה לא אומר שום דבר על הטכנולוגיה.

אבל זה לא משנה: אם יכולים לספק לך הרבה רוחב פס בזול, מה זה משנה אם זה נעשה בפוזיטרונים שנורים ממאיץ חלקיקים או עם שתי כוסות לבן שקשורות בחוט תפירה?

אגב, נראה לי שמישהו התבלבל בהמרה בין ביטים לבייטים: לפי מה שנאמר לי, רוחב הפס של טמרס יהיה "רק" 5.25Tbps ולא 42Tbps.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...