** בזק בינלאומי סיימה את פריסת כבל התקשורת האופטי מישראל לאירופה - עמוד 7 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

** בזק בינלאומי סיימה את פריסת כבל התקשורת האופטי מישראל לאירופה

Cheif

Recommended Posts

• תגובות 635
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הצתרפתי לדבר הזה אבל לא ממש הספקתי לבדוק. אני מקבל IP 3X למרות שיש לי גיימר. הבן אדם 014 שדיברתי איתו אמר שזה לא משפיע על גיימר . לא הצלחתי לחדש חבילה כי הוא לא הצליח להשיג את - אולי זה היה לטובה. גם אותי מעניין אם אפשר אולי לקבל פינג נמוך יותר אצל טמרס. אולי אני אשדרג לVDSL כדי לקבל עוד 10 מילי .

בנתיים הפינג עלה בכ10-15 מילי וזה כנראה בגלל נקודת הנחיתה במיקום שונה לפי החישוב שלי 2300 ק"מ = 21 מילי בפינג. אולי שלמה צודק בקשר לזה שהם עדיין לא העבירו את הpowerngn לכבל שלהם . אולי הם העבירו את הלקוחות העסקיים קודם. לא בדקתי כלכך streaming לאשתי היה רעיון אחר ליום הולדת (יש לנו באותו יום) אז לא ממש יכלתי לעשות משהו.

אם זה יעשה בעיות כנראה שתמיד נוכל לבטל את זה אבל מהכבל לא נוכל להתחמק. באתר שלהם הם טוענים שיהיה שיפור לפינג ובנתיים אנחנו לא רואים כלום.

אני בכל מקרה צריך ללכת לבדוק מחירים. מה שהכי חשוב לי זה הפינג ו014 סיפק את הסחורה למשך שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה רשום שצריך להוריד חייגן, לא היה לי כוח באותו הזמן, למחרת כבר הייתי על הפול החדש.

הייתי כבר על חייגן בראוטר (L2TP) ובלי קשר אני גם על חשבון גיימר וגם לפני שהייתי על הפול החדש (אבל אחרי ההרשמה) הצלחתי לצפות ב- עם באפרינג מינימלי. מצד שני לפני שהייתי על 360p הצריך כמה דקות טובות של באפרינג.

אם הדבר הזה יהיה בתשלום נוסף זה יהיה עוד ביזיון בשורה ארוכה של בזיונות. תארו לכם מצב שמשנות ה-70 אף כביש חדש בארץ לא היה נסלל, ואז היו נזכרים וסוללים את כל הכבישים החדשים ואת כולם עושים כבישי אגרה, זה מצב בלתי נתפס. אם זה יהיה מתישהו בתשלום זה בעצם אומר שמבחינת בזב"ל, עד עכשיו הלקוחות שילמו מבלי לקבל תמורה מלאה, ועכשיו פתרנו את הבעיה ועכשיו אפשר לגבות מהם עוד בשביל לקבל את הפיתרון. לא שזה איזה תקדים חדש, זה למעשה מה שחשבון היה עד עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במידה וה"ניסוי" הזה זה סתם שיווק ואנחנו עדיין עוברים דרך הכבל של מד נאולטיס פשוט ברוחב פס גדול יותר זה סתם רמאות ותו לא.

למי איכפת מיוטוב? אני רוצה פינג יותר טוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...