** בזק בינלאומי סיימה את פריסת כבל התקשורת האופטי מישראל לאירופה - עמוד 9 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

** בזק בינלאומי סיימה את פריסת כבל התקשורת האופטי מישראל לאירופה

Cheif

Recommended Posts

אכן.

ובכדי שאנשים לא יתבלבלו -

כתובת IP חיצונית של 31.168 עם Default Gateway של 212.179.37.1 = יש , יש PowerNGN. :cool2:

כתובת IP חיצונית של 31.168 עם DG של 31.168 = אין , יש PNGN. ;)

כתובת IP חיצונית של כל דבר אחר עם DG של 212.179.37.1 = יש , אין PNGN. :-\

כתובת IP חיצונית של כל דבר אחר עם DG של (חכו לזה...) כל דבר אחר = אין , אין PNGN. :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 635
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מי שיקנה את רוחב הפס שלו מנאוטילוס לא יוכל להתחרות... הם יקרים מידי. הרי זו הסיבה שאתה לחוץ ברוחב פס עכשיו. מה שמשאיר את בזב"ל ואת טמרס.

וברגע שהם יתפסו נתח שוק, נאוטילוס כבר לא יהיו מונופול, מה שיאפשר להם להוריד מחירים ולהתחרות.

לא. בכבל של בזב"ל הרבה יותר ארוך ולכן חייב להיות מוגבר, הכבל של טמרס קצר ולכן לא צריך (אם באמת אין בו). זה לא אומר שום דבר על הטכנולוגיה.

לכאורה הכבל של טמרס ארוך יותר: הוא מגיע עד צרפת, ושל בזב"ל עד איטליה.

בלי קשר, הציטוט המקורי מכאן:

לדברי כספי, "סיימנו כבר את הסקר הימי המקדים". הוא הוסיף כי הנחת הכבל עצמה אמורה לארוך כשבועיים בלבד, ועיקר הזמן יעבור בהמתנה להגעת הסיב והציוד הנלווה מיפאן. "הכבל שלנו הוא בטכנולוגיה המתקדמת ביותר שיש - ללא צורך ברפיטרים (מגברים; א"ז)", אמר. moz-screenshot-1.pngmoz-screenshot-2.png

אגב, נראה לי שמישהו התבלבל בהמרה בין ביטים לבייטים: לפי מה שנאמר לי, רוחב הפס של טמרס יהיה "רק" 5.25Tbps ולא 42Tbps.

מישהו התבלבל, השאלה מי. 42Tbps = 5.25TBps
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר למכור לך 100% מרוחב הפס 100% מהזמן במחיר שאתה משלם כרגע! מד נאוטילוס ניצלו את המונופול המוחלט שהיה להם ושחט הספקים. עכשיו, עם הסיב של בזב"ל ובקרוב של טמרס, תהיה ירידה במחירים (כי בזב"ל כבר ביצתעו את ההשקעה וטמרס צריכים לשכנע את הספקים לקנות מהם ולא מנאוטילוס) והיחס בין רוחב פס ללקוח יגדל.

אף אחד לא ביקש 100% מהרוחב פס 100% מהזמן. כי זה אומר שהספק צריך לקנות 10Mbps על כל 10Mbps של הלקוח.

מדובר פה על חישוב סטטיסטי גרידא. אפשר להבטיח שב-90% (או כל אחוז אחר) מהזמן אף חשבון לא יוגבל עקב עומס. המצב כרגע הוא שבלי האחוז הזה הוא באיזור ה-25% ומטה (מ-2 עד 8 בבוקר ככה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. נכון, אבל עד שמד נאוטילוס לא יחשבו למונופול יעבור זמן ובינתיים הם לא יקבלו חוזים נוספים.

2. לא לכאורה ולא נעליים. הסיב שלהם מגיע עד לקפריסין וזהו ומשם עוברים לסיב של חברה אחרת. למה נראה לך שזה יקח רק שבועיים?

3. בהתחשב בכך שכל מדינת נדחסת כרגע ל- 150Mbps, שרוחב הפס של מד נאוטילוס הוא יותר מ- 3Tbps, שרוחב הפס של בזב"ל יהיה יותר מ- 7Tbps, המספר הגבוה נשמע דמיוני. ושוב, זה רק עד קפריסין, משם אתה מוגבל ברוחב הפס של הספק הבא. אז מה הטעם לפרוס סיב ברוחב פס דמיוני אם הוא מגיע רק עד קפריסין ומשם ממשיכים בסיב עם רוחב פס קטן יותר? כמה חומר כבר אפשר להוריד מקפריסין?

מצד שני, זה סיב בטככנולוגיה הכי מתקדמת שנפרס תוך שבועיים עד צרפת ובמחיר שהוא עשירית מזה של בזב"ל... ::)

כן, אני יודע מה היחס. לכן אמרתי שמישהו התבלבל בין ביטים לבייטים. קצב תקשורת אף פעם לא מודדים בבייטים, רק בביטים. אבל קל להתבלבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן.

כתובת IP חיצונית של 31.168 עם Default Gateway של 31.168 = אין , יש PowerNGN. ;)

כתובת IP חיצונית של 31.168 עם DG של 212.179.37.1 = יש , יש PNGN. :cool2:

כתובת IP חיצונית של כל דבר אחר עם DG של (חכו לזה...) כל דבר אחר = אין , אין PNGN. :(

הייתי עכשיו רבע שעה עם נציג תמיכה טכני שהתעקש שזה לא נכון....

גם הIP וגם הDEFAULT GATEWAY שלי הם 31.168.148

והוא מתעקש שככה זה PNGN+גיימר

מחר ננסה לנתק את הגיימר ולהחזיר אותו ונראה מה קורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. נכון, אבל עד שמד נאוטילוס לא יחשבו למונופול יעבור זמן ובינתיים הם לא יקבלו חוזים נוספים.

2. לא לכאורה ולא נעליים. הסיב שלהם מגיע עד לקפריסין וזהו ומשם עוברים לסיב של חברה אחרת. למה נראה לך שזה יקח רק שבועיים?

3. בהתחשב בכך שכל מדינת נדחסת כרגע ל- 150Mbps, שרוחב הפס של מד נאוטילוס הוא יותר מ- 3Tbps, שרוחב הפס של בזב"ל יהיה יותר מ- 7Tbps, המספר הגבוה נשמע דמיוני. ושוב, זה רק עד קפריסין, משם אתה מוגבל ברוחב הפס של הספק הבא. אז מה הטעם לפרוס סיב ברוחב פס דמיוני אם הוא מגיע רק עד קפריסין ומשם ממשיכים בסיב עם רוחב פס קטן יותר? כמה חומר כבר אפשר להוריד מקפריסין?

1. אני מאמין שיאפשרו למד להוריד את המחירים בקצב סביר כדי שלא יפסידו יותר מדי. הרגולציות על מונופול זה כדי שהם לא ישברו שוק, לא כדי להפיל אותם.

2. אתה יודע את זה בוודאות או רק משער? ומה אתה יודע על הקיבולת של אותו "סיב של חברה אחרת"?

3. בכל הפרסומים מצוטטים אנשי טמרס כאומרים שרוחב הפס שלהם גבוה משמעותית מזה של בזב"ל (שהוא 7Tb כמו שאמרת). אלא אם כן מדובר בשקר מכוון, לא נראה לי סביר שיש פה טעות בכזה סדר גודל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי עכשיו רבע שעה עם נציג תמיכה טכני שהתעקש שזה לא נכון....

זה אמור להיות המצב עבור בעלי תשתית של . אם אתה בכבלים אז ייתכן שהמצב שונה, אע"פי שאני בספק.

עוד דרך לבדוק אם יש לך בשילוב ה PNGN היא פשוט להכנס ל"כרטסת שירותים ומוצרים" בחשבון שלך ב bezeqint.net, ולוודא שחבילת הגלישה שלך, b-safe (גיימר) ושע"מ POWER מופיעים ברשימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיימר בפול החדש זה

31.168.160

אתה בטוח? מה המקור שלך (אם אפשר לשאול)?

הנציג (שהחזיר אותי ל- powerNGN) אמר לי שבהגדרות אצלו אני נמצא על במפורש, והכתובת שלי מתחילה עם

31.168.164

הכעצקתה?

אני עם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן.

כתובת IP חיצונית של 31.168 עם Default Gateway של 31.168 = אין , יש PowerNGN. ;)

כתובת IP חיצונית של 31.168 עם DG של 212.179.37.1 = יש , יש PNGN. :cool2:

אתה טועה רק ב"כתובת IP חיצונית של כל דבר אחר עם DG של 212.179.37.1 = יש גיימר, אין PNGN"

כל השאר אתה צודק , אם הGW הוא 212.179.37.1 והIP הוא לא 31 אז זה בהכרח ניתוב של PNGN

יכול להיות גיימר עם GW אחר כל מי שמקבל IP שהאוקטטה השלישית היא 184/185

תיקון טעות גיימר זה

31.168.160-176

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כרגע על 31.169.120 (והיו פעמים בהן זה היה גם 4, 48, 170...), ואני די משוכנע שאני מקבל ניתוב גיימרי, גם ע"פי התומכים שדיברתי איתם היום וגם ע"פי הגדרת החבילה. כתובת ה IP בלבד אינה מהווה מדד להמצאות הגיימר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא, זה בדיוק ההיפך ממה שנציג אחר אמר לי ובדק איתי וגם למשתמשים אחרים עם יש 212.179.37.1 ואייפי 31.168 ..

טוב, תודה, אני אבדוק עם נציג נוסף עכשיו בצ'אט. רק שלא יהרסו משהו אחר בטעות :) מפליא איך שסתם משתמש (שלא מגיע לפה), יכולים למכור לו דבר כזה ואין לו שמץ של מושג אם ההגדרות מתאימות או לא. הוא יכול להיות במהלך כל התקופה על מצב "רגיל" ולא לדעת מזה בכלל. מדהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...