MSI and HWzone Israel Official BF:BC2 Server - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

MSI and HWzone Israel Official BF:BC2 Server

SimonSays

Recommended Posts

• תגובות 385
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מיותר לדעתי ... המשחק גם ככה מחלק את השחקניפ לקבוצות של 4

מה זה משנה אם הם מדברים בינהם או לא ? סתם כאב ראש

"מלחמת קלאנים"

כנסו שני קלאנים אחד בקבוצה הרוסית והשני בקבוצה השני ותיראו מי לוקח .... לא צריך לסגור שרת בשביל זה :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה אומר זה מאוד נחמד, בעולם מושלם. רק שאצלנו הישראלים בוחרים להתקמפר עשרות מטרים מהמטרה (רובם), ולא להועיל בכלל לקבוצה. היה מאוד נחמד אם כולם היו תורמים למען המטרה אך זה לא המצב. בגלל זה בדיוק קיים החוק. אם המצב במשחק היה כמו שאתה מתאר, לא היה צורך בחוק הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי... ועכשיו תחשוב על מפות בשטח בנוי עם הרבה מקומות מסתור..

**סגרתם את השרת עם סיסמה בשעה הכי עמוסה ?! :nono:

אם היא הייתה עמוסה הם לא היו סוגרים. השרת היה ריק וביקשנו מסיימון לסגור בשבילנו את השרת כדי להקפיץ כמה טרקטורונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה קצת אנשים בערב וזה בעצם הכול, השרת היה ריק שעתיים ליפני סגירת השרת וגם במהלך הסגירה עצמה לא היו אנשים.

לפחות מישהו נהנה מהשרת ;)[br]פורסם בתאריך: 2.02.2011 בשעה 04:59:27

מזל טוב לאדמין חדש danielzy, במשחק "daniel.".

שיהיה בהצלחה. :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני אף פעם לא הבנתי בשביל מה ההודעות האלה בצ'אט. בתכלס, את מי לעזאזל זה מעניין אם אני, מישה, מייק או כל אחד אחר שמשחק הרג 5 אנשים ברצף? צ'אט נקי לדעתי הרבה יותר עדיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שהיום אחד מחברי הקלאן הרג את הנוב הזה MICHAEL אחרי שהוא הרג 7 פעמים ברצף עם CG, ואז כזה בצ'אט "דנטה שבר למיכאל את הקילסטרייק 7 שלו!"

התחלנו להציף את הצ'אט בהודעות pwnage.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השרת דורש איזשהי פקודת עירבוב קבוצות בדחיפות. לשחק CQ עם 1000 כרטיסים כשלקבוצה אחת אין שום בסיס ופשוט נכנסים בהם ממש לא כיף. מה לעשות שלפעמים יוצא שקבוצה אחת פשוט גרועה ברמות. חייבים לעשות איכשהו שוויון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השרת דורש איזשהי פקודת ערבוב קבוצות בדחיפות. לשחק CQ עם 1000 כרטיסים כשלקבוצה אחת אין שום בסיס ופשוט נכנסים בהם ממש לא כיף. מה לעשות שלפעמים יוצא שקבוצה אחת פשוט גרועה ברמות. חייבים לעשות איכשהו שוויון.

תשמע אני מנסה כמה שיותר להיות אדמין במשחק ולמנוע BASE RAPE, מה שגם יש ANTI BASE RAPE שעוד אכשהו מרתיע אנשים אבל יותר מזה אין מה לעשות.

מה שכן אני יכול להוסיף פלאגין, שכול סוף סיבוב הוא יעשה Randomize לקובצות.

אגב היה משחק אדיר אתמול בלילה, סיימתי (כולל בונוס) אם 25 אלף נקודות, 100 הריגות. :silly:

ALÞHA- טופל :xyxthumbs:

בנימה אחרת:

*אנחנו מחפשים אדמינים לשרת החביב שלנו, הדרישות הן:

*ניסיון עם תוכנת ה-Proccon frostbite וכול הפלאגינים למיניהם.

*רמת ניסוח גבוהה גם במשחק וגם בפורום.

*זמינות גבוהה בימי חמישי, שישי ושבת.

*מוטיבציה ורצון להיות אדמין.

*רוגע ושקט נפשי :silly:.

מי שחושב שהוא מתאים שייצור איתי קשר בפרטי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...