MSI and HWzone Israel Official BF:BC2 Server - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

MSI and HWzone Israel Official BF:BC2 Server

SimonSays

Recommended Posts

• תגובות 385
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בקיצור, קצת שיקול דעת כמו שבובו קובו אומר...

אני מבין שהחוק נועד לעודד משחק קבוצתי

יענו שימוש באלמטים הקבוצתיים : לזרוק למישהו קופסת תחמושת,הבראה או לקדוח לו בטנק אם הוא צורח עלייך

מי שכנראה לא יעשה את זה באופן הפגנתי ומופרז יקבל אזהרה

אל תהיו קשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשבן אדם כותב בחוקים של שרת משהו הוא צריך לדאוג שאנשים יבינו את זה

אני ממש בספק אם רוב האנשים שישחקו בשרת הזה גולשים בפורום הזה.

כשאתה קובע חוקים אתה צריך לדאוג שיבינו אותם. על אותו משקל אתה לא יכול לכתוב "אסור להשתמש בנשקים" ולקוות שיבינו שאתה מתכוון לסכינים בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האדמין של השרת הוא לא , והכל נלקח בשיקול דעת ובמחשבה. אף אחד לא יקבל אזהרה על דברים שלא צריך לתת אזהרה עליהם. החוקים נועדו בכדי להרחיק את המשתמשים הבעייתיים מצד אחד, ולגרום למשחק יותר מעניין וכיפי עבור כל המשתמשים מצד שני.

בכל מקרה, כפי שאתם רואים, הכל פתוח לדיון ואני בטוח שכל שאלה או בקשה מצד הקהילה תקבל מענה ממנהל השרת.

שיהיה לכולם משחק נעים! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החוקים נועדו קודם כל כדי שלא יעברו עליהם. איך בדיוק מישהו שמתחבר למשל מאנגליה אמור להבין מהחוקים האלה משהו?

או אפילו סתם מישהו לא מהפורום.

לפי מה שאני רואה, מותר להספים CG ו מטול בשרת.

אם מותר, אז סבבה. אני כנראה לא אשחק בו יותר מדי אבל אלו החוקים ואני מקבל את זה.

שיקול דעת זה דבר מאוד בעייתי בדברים האלו.

איך אתה תדע אם ריקון יושב ומסמן אנשים/נותן אש חיפוי מידי פעם כמו שצריך או אשכרה יושב באותו מקום ורק מוריד אנשים כל הזמן?

התשובה היא שכמעט בלתי אפשרי לדעת. בלתי אפשרי בכלל אם המנהל רוצה גם לשחק קצת.

רק להבהרה, אני יותר דואג לאיך רשימת החוקים הזו תנוסח באנגלית בשרת עצמו.

אגב, מן הסתם האדמין ישתמש בסקריפטים למיניהם בפרוקון או דומיו כדי לאכוף את החוקים אז האדמין בשרת הוא גם רובוט ;D

אני פשוט רוצה לדאוג שלא יהיו בעיות שמנסיון אני כבר רואה אותן באופק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אנסה להגיב לכול אחד בהתאם, ביקורת בונה מתקבלת ואף מומלץ.

קודם כול החוקים רשומים באנגלית בכניסה לשרת., לאנשים שלא מבינים עברית, אבל רק לסטטיסטיקה מאתמול להיות היה בערך 98 אחוז ישראלים.

אף אחד לא מתכוון להביא לך אזהרה על זה שלא זרקת Med-Kit או תחמושת, אבל אם יוצא מצב ששחקן רץ אחריך שעה ומבקש תחמושת או MK [medkit[ אחרי פעם אחת ברור שהשחקן לא יעוף, אבל ברגע שזה חוזר על עצמו מספר פעמים החייל יוזהר, למה לך לשחק MEDIC ולא לזרוק חיים, או להחיות שחקנים?

דבר שני החוק של לשחק בקבוצות הוא חוק שהולך חזק מאוד בשרתים מחו"ל והוא אפילו חוק ברזל בשרתים של BF2 ואנשים מקבלים באנים על אי מילוי הוראה כזאת, והנה תראה השרת רץ רק יום אחד וכולם משחקים בSqued ,אין שום בעיה.

לגבי התקמפרות, החוק הזה פרוץ אבל אני מאמין שהוא מובן, אף אחד לא יקבל באן או קיק על זה שהוא ישב 5 דקות בבית ושמר עליו.

גאג'דט= הפאדים של המדיק וMK, תחמושת של Assault, ה"מקדח הקסמים של המהנדס". אף אחד לא מכריח אותכם להשתמש בהם, אבל ברגע שפוגעים בטנק ואתה עומד לידו ולא יורה ולא מתקן והוא מבקש ממך מספר פעמים, אז כן, אתה תקבל אזהרה.

החוקים הם לא מגבילים ובטח שלא "הדרך של סטאלין", מה מבקשים ממך? לשחק בקבוצות ולהשתמש ביכולות שלך לעזור לקבוצה, לא הגבלנו נשקים ו\או ציוד.

ואין פה אחד שיכול להגיד שלשחק בקבוצה שמשתפת פעולה זה לא הכי כיף שיש, במקום לראות את כול הקבוצה שלו צולפת מרחוק ולא מנסה לשים פצצה או לכבוש דגל.

יש לישראלים נטיה לשחק לבד, לא לשתף פעולה ובקיצור לזרוק זין, אני לא מתכוון להכריח אף אחד לעקוב אחרי החוקים, לא תשחק לפי החוקים? לא תישאר בסרבר הרבה זמן.

איחלתי לחייל בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקרוב יפתח סרבר של Mohawk.

חוק הגאדג'ט בכלל לא קשה לאכוף אותו, תאמין לי אני רואה את הצ'אט ואת הנתונים של המפה בזמן משחק.

mishax1- כנראה שלא הבנת את חוק ה"קאמפר + גאדג'ט", תקרא עוד הפעם.

אין שום בעיה שלא תזרוק סתם ככה תחמושת, אבל ברגע שחייל צריך לרדוף אחריך חצי מפה בשביל תחמושת, פה אתה בבעיה! [לרדוף= לרוץ אחריך בזמן שאתה משחק בתוך המפה,אין בעיה שתשב בשיחים ותירה ולא תביא לאף אחד תחמושת, כי אין אף אחד בסביבה שלך]

במפות של Conquest אין בעיה להתקמפר אלה מפות עצומות.

אבל במפה של Rush שאין לך לאן הרבה לזוז ואתה יושב בUNCAP BASE ויורה על אנשים אז אתה בבעיה, כי לתרום אתה לא תורם בשום דבר.

מצד שני אם אתה מתקמפר בנקודה מסויימת ואם הזמן אתה מתקדם ועוזר לקבוצה שלך לפנות אוייבים אין שום בעיה, עוד הפעם אף אחד לא יקבל באן על התקמפרות, ברור שאם תשב 50 דקות בנקודה לא תפוסה ורק תעלה את הK\D שלך בלי להתחשב בקבוצה, אתה תוזהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבתי את זה בדיון הרשמי של המשחק כי פיספסתי את הדיון הזה, אז נחזור על זה.

לדעתי עדיף לעשות סיבוב אחד במפות CQ ולא שניים כמו המצב עכשיו. סיבוב שני באותה מפה של CQ זה בדיוק אותו דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידוע, טופל!

רק בבקשה להגדיל את כמות הטיקטים במצב Conq על מנת לתת סיבוב ארוך יותר.

חברים, בעניין החוקים אתם מתחכמים. לא צריך להיות גאון על מנת לדעת שאף אחד לא יביא לכם באן\קיק\אזהרה על זה שאתם "יושבים" Behind enemy lines.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...