MSI and HWzone Israel Official BF:BC2 Server - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

MSI and HWzone Israel Official BF:BC2 Server

SimonSays

Recommended Posts

• תגובות 385
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אך אחד לא מתחכם

תרגעו. בסה"כ מנסים לעזור

*מישה, אני דיברתי על סקריפט שבודק אחוזי שימוש בנשק מסויים

נכון להיום ניתן לראות אם מישהו משתמש רק בנשק X או מישהו שבכלל לא משתמש בנשק X (יהיה זה מטול או קופסאת תחמושת)

אם מנהל בודק ורואה מישהו שלא משתמש בכלל בערכת המדיק שלו הוא יכול לתת לו באן/אזהרה/משהו.

הבעיה נוצרת כשנותנים לסקריפט לעשות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בו אני יסביר לכם משהו שאתם לא יודעים בתור אחד שמנהל סרבר

ישראלים לא אוהבים יותר מדי חוקים אפילו שאני אדמין והשרת מלא אני לא מעייף אני מחכה כמו כולם

אז אתם באים ואומרים שעם שחקן לא יתן אמו ומדיק יקבל קיק אתם חיים בסרט מה זה בסרט וכדי שתחזירו אותו

רוב השחקנים הם אנשים שרואים סרבר מלא נכנסים לא מעניין אותם השם או חוקיים

לפעמיים בא לי לשבת במשחק ולשחק לבד לא בא לי לעזור לאף אחד למה כל הקבוצה שלי חרא או סתם בא לי להנות.

למרות שאני הרוב עוזר

אז אני יכנס למשחק ואיזה ילד בן 15 שהוא אדמין יעייף אותי ויגיד לי שהוא העייף אותי בגלל שלא הבאתי אמו או מדייק

בתור שחקן לא חוזר לשרת לא חסר שרתיים

אדמינים תתחילו לתאפס על עצמכם ולרשום חוקיים נורמליים

כי להפוך את המשחק למשחק כמו שכולם חולמיים צריך לסגור את השרת אם סיסמא ורק אנשים שמבינים

שהמשחק הוא לא לרוץ ולירות אז הסרבר יהיה כמו שאתם חושבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בו אני יסביר לכם משהו שאתם לא יודעים בתור אחד שמנהל סרבר

ישראלים לא אוהבים יותר מדי חוקים אפילו שאני אדמין והשרת מלא אני לא מעייף אני מחכה כמו כולם

אז אתם באים ואומרים שעם שחקן לא יתן אמו ומדיק יקבל קיק אתם חיים בסרט מה זה בסרט וכדי שתחזירו אותו

רוב השחקנים הם אנשים שרואים סרבר מלא נכנסים לא מעניין אותם השם או חוקיים

לפעמיים בא לי לשבת במשחק ולשחק לבד לא בא לי לעזור לאף אחד למה כל הקבוצה שלי חרא או סתם בא לי להנות.

למרות שאני הרוב עוזר

אז אני יכנס למשחק ואיזה ילד בן 15 שהוא אדמין יעייף אותי ויגיד לי שהוא העייף אותי בגלל שלא הבאתי אמו או מדייק

בתור שחקן לא חוזר לשרת לא חסר שרתיים

אדמינים תתחילו לתאפס על עצמכם ולרשום חוקיים נורמליים

כי להפוך את המשחק למשחק כמו שכולם חולמיים צריך לסגור את השרת אם סיסמא ורק אנשים שמבינים

שהמשחק הוא לא לרוץ ולירות אז הסרבר יהיה כמו שאתם חושבים

החוקים מנסים לשנות את מה שהגדשתי, שכן תרצה לשחק בקבוצות.

אף אחד לא מכריח אותך לשחק בשרת, אתה רוצה לשחק? בכיף, תשמור על החוקים והכול יהיה בסדר, תתחכם ותזרוק זין? תעוף מהשרת ומהר.

שלום המלך דוד לי קוראים פסיק , ולי קוראים נקודה . האם אתה חושב שתוכל להשתמש בי כדאי שלו אנקר לעצמי את העיניים? בתודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכדאי שתפנים את מה ש-SimonSays אומר לך, אחרת אתה תושעה מהשרת.

החוקים ושמירה על החוקים זאת לא גחמה של מנהל השרת, אלא של בעלי השרת ומנהלי האתר. החוקים הם לא בשביל היופי, והם קיימים בשרת, בדיוק כמו שהם קיימים באתר ובכל פורום, על מנת ליצור אוכלוסיה איכותית של משתמשים. בסופו של דבר הם לטובתכם ולמענכם (ואין דבר יותר מעצבן מנוב מתחכם שחושב שהוא יודע יותר טוב מכולם - בשביל להרחיק כאלה אני אישית אעדיף לשמור על החוקים, גם אם לא תמיד ניתן לאכוף אותם).

אה, ויש לך אזהרה על ספאם, בשלישית אתה תושעה או תורחק לצמיתות מהפורום :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים, אני מאוד בעד החוקים... אבל אין שום דרך הגיונית לאכוף את זה.

למען האמת, הדרך היחידה שהחוקים האלו ימומשו הם כאשר שחקן יעבור עליהם והסובל מעברת השחקן הוא אדמין.

אחרת איך אדמינים ידעו שחוק הופר ? הרי אי אפשר לסמוך על מילה של כל אחד בשרת שמבקש מהאדמין להעיף, ומצד שני גם אי אפשר להביא תמונה לעברה שכזו כך שהדרך היחידה להוכיח - זה לצלם, לרנדר ולהעלות סרטון שלם בשביל עברה קטנה.

צריך להיות ריאלים. חוקים כאלו, עד כמה שאני בעדם - לעולם לא ימומשו.

אל תעשו דווקא ואל תשחקו אותה קשוחים [RnGKay], כי בינתיים השרת ריק כבר יומיים וכולנו סובלים מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד אחד אתה צודק, אבל מצד שני אי אפשר לאכוף משהו שלא כתוב. אז לא כל המקרים יקבלו את תשומת הלב של האדמין, אבל תסכים איתי שמשתמשים בעיתיים קל מאוד לזהות :)

אני מתנצל אם הרושם שהתקבל הוא שאני לרעתכם, אבל ההפך הוא הנכון. אני מאוד רוצה לשמור על אוכלוסייה איכותית בשרת (ובאתר בכלל) כך שלפעמים התגובות שלי בהתאם :)

אגב, אין קשר בין השרת לבין עבירה על חוקי הפורום (ועל זה kingdavid קיבל אזהרה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין את הרצון הטוב, אך בסופו של יום השרת ריק.

בסופו של דבר נגיע למצב שחלק גדול מהשחקנים בשרת לא שומרים על חוקי השרת, ולא נענשים [בגלל הסיבות שציינתי למעלה] וקומץ כן מתאמץ ושומר על החוקים.

מה קורה ? הקומץ שכן שומר על החוקים, מתעצבן מכך שהוא קומץ ואף אחד אחר לא שומר על החוקים > גם הקומץ נעלם והגענו למצב ההתחלתי שאף אחד לא שומר על החוקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כתוב פה בשביל לעזור לך אחי ואתה מגיב לי בצורה כזו

קודם כל אין לי למה להיכנס לשרת שלכם הכוונה שלי זה לעזור

יש לי שרת בשם רמבו

אתה מוזמן לעשות לי באן או מה שעולה לך לראש או יעשה אותך מאושר

הכוונה שלי הייתה טובה לא יוסיף עוד לגבי השרת או עזרה שלי

תסתכל על תוצאות השרת ריק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין את הרצון הטוב, אך בסופו של יום השרת ריק.

בסופו של דבר נגיע למצב שחלק גדול מהשחקנים בשרת לא שומרים על חוקי השרת, ולא נענשים [בגלל הסיבות שציינתי למעלה] וקומץ כן מתאמץ ושומר על החוקים.

מה קורה ? הקומץ שכן שומר על החוקים, מתעצבן מכך שהוא קומץ ואף אחד אחר לא שומר על החוקים > גם הקומץ נעלם והגענו למצב ההתחלתי שאף אחד לא שומר על החוקים.

מצד אחד אתם אומרים שרוב השחקנים בכלל לא רואים את החוקים שכתובים פה, אבל מצד שני אתם אומרים שאף אחד לא נכנס בגלל החוקים. צריך להיות החלטי ;)

השרת קיים יומיים בקושי, וכבר אתה מחליט שלא תהיה שמירה על החוקים... אני מציע לתת לו הזדמנות לפני שמחליטים מה גורלו.

אני כתוב פה בשביל לעזור לך אחי ואתה מגיב לי בצורה כזו

קודם כל אין לי למה להיכנס לשרת שלכם הכוונה שלי זה לעזור

יש לי שרת בשם רמבו

אתה מוזמן לעשות לי באן או מה שעולה לך לראש או יעשה אותך מאושר

הכוונה שלי הייתה טובה לא יוסיף עוד לגבי השרת או עזרה שלי

תסתכל על תוצאות השרת ריק

העזרה שלך לא נותנת לך יד חופשית בפורום, במיוחד לא אם אתה עובר בצורה בוטה על החוקים ומתבטא בצורה לא הולמת כלפי משתמשים אחרים (הייתי מציע לך גם לנסות לשפר את הדקדוק והאיות שלך אם אתה רוצה שיתייחסו אליך ביותר רצינות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...