MSI and HWzone Israel Official BF:BC2 Server - עמוד 10 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

MSI and HWzone Israel Official BF:BC2 Server

SimonSays

Recommended Posts

• תגובות 385
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לפעמים אני מעדיף לסמוך על הPB ועל ה GGC מאשר על כמה שחקנים ממורמרים.[אני לא אומר שהוא לא מרמה, אבל לפי לדעתי אם הPB והGGC לא מצא כלום והוא לעולם לא קיבל באן בשום שרת אז אני מאמין שהוא לא מרמה]

אני יתן לכם דוגמא, שיחקתי באיזה שרת בחו"ל ורצתי הכי ראשון לפצצה, שמתי פצצה וגם באותו הזמן ירו TRACER DART על מסוק שמלא ב5 שחקנים של האוייב, הורדתי את המסוק עם טיל ואחרי כמה שניות התפוצצה הפצצה וגם הורדתי עוד שני שחקנים, תוך 4 דקות בערך עשיתי 1200 נקודות, ישר כולם צעקו שאני צ'יטר והאדמינים העיפו אותי מהשרת. :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כול מה שכתבת לא אומר הרבה, כתבת את התוצאה שלו ובכמה שעות הוא עשה את זה, מה זה אמור להגיד לנו?

חוץ מזה הK\D שלו לא כזה מטורף 4.0, ראיתי אנשים עם 10 ואפילו 15 K\D :o

למה את SPM לא הגיוני? 600 לשחקן ברמה מאוד גבוהה זה סביר לגמרי! הSPM שלי זה 200 ואני דיי נוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SimonSays

K/D של 10 ו15 מראים על צ'יטר .

תתחיל לסנן כל מה שאתה רואה ולבדוק.

K/D שלו יכל להיות 6 ,רק בגלל שבכמה קלאסים זה נמוך משמעותי ומפריע לשיכלול הכולל.

זה מטורף ,לא ניתן להגיע לדברים כאלה במשחק נורמלי.

"כול מה שכתבת לא אומר הרבה, כתבת את התוצאה שלו ובכמה שעות הוא עשה את זה, מה זה אמור להגיד לנו?"

כל מה שהוא כתב זה אומר הרבה, זה לא אנושי.

אם הייתי במשחק הזה ,ורואה שתוך 7 דקות הגיע לכזאת תוצאה -זה פסול מאה אחוז בלי שום בדיקה אחרת.

גם במצב של הריגה [אותי ] ,הייתי שם לב לדברים חשודים -אבל לא הייתי במשחק אני בחופש כבר חודש. :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק את מה שאמרו לפניי, אין KD של 15, 10 וגם לא של 5 בלי ציטים!

KD כזה יכול להיות בסיבוב אחד רק אם נמצאים כל הסיבוב במסוק (וצריך טייס ותותחן טובים), בלי מסוק אין אפשרות להשיג כזה יחס הריגות.

בממוצע של מאות שעות אין סיכוי לשמור על כזה יחס.

לא כתבתי קודם, אבל גם ב kill cam אחרי שהוא הרג אותי, ראו אותו עומד ומרסס עם MG כשהקנה כל הזמן קופץ ממקום למקום, מה שמעיד על אימבוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שמדברים פה על דודקה הזה....

לקח זמן עד שהעפתם אותו אני חייב לציין. הילד עמד עם MG3 וריסס כמו מטורף לכל עבר ואנשים נפלו כמו זבובים (כולל אני ) ואז המשיך עם SCAR-L ומרחוק.

היה פשוט גועל נפש וזה הרס את המשחק לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...