MSI and HWzone Israel Official BF:BC2 Server - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

MSI and HWzone Israel Official BF:BC2 Server

SimonSays

Recommended Posts

• תגובות 385
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תודה על השרת אבל חוקים 2,4 ו5 קצת מטופשים וכמעט בלתי ניתנים לאכיפה.

שחקן לא יכול לשחק קבוצתי בלי להיות בסקוואד? ואם יש 13 שחקנים בשרת וכולם בסקוואד חוץ מ1 , הוא יוזהר??

כל אחד צריך להשתמש בגאג'דט שלו?? איך תאכוף את זה?? מספיק שסתם אני משליך תחמושת/עזרה ראשונה/ספוט מיין/מוציא את המברגה??

אם מישהו משחק ריקון והוא בתצפית ומסמן מטרות ואנשים , אם הוא לא יזוז 2 דקות תזהירו אותו? הרי זה מה שהוא אמור לעשות...

ברגע שהוא בתצפית והוא באמת מסמן אנשים [מה שלא קורה בד"כ] אז הוא עושה את העבודה שלו מצוין!

מה שאני רוצה להגיד בשורה התחתונה (בתור שותף לשעבר בשרת של BC2) צריך כמה שפחות חוקים מגבילים שמוציאים את הכיף מהמשחק.

בנוסף, כשאדמין משחק בשרת , צריכה להיות לו היכולת גם לשחק - עם החוקים האלה הוא יצטרך להיות כל הזמן בקונסולה ולהעיף/להזהיר אנשים...

היוזמה היא מבורכת אבל לדעתי צריך לחשוב מחדש על חלק מהחוקים פה - המטרה היא שהשרת יהיה מלא ויהיה כיף לשחק.

סתם רציתי שתשברו את הסטיגמה של Recon=Sniper=Camper.

הנה ההגדרה המדוייקת של Recon, שזה קיצור של Reconnaissance:

סיור (reconnaissance) הוא אחת השיטות שבא משתמשים כוחות מזוינים להשגת מודיעין קרבי, בעיקר על פרישת כוחות האויב, תנאי השטח, הטופוגרפיה ועוד. חיילים העוסקים בסיור אוספים את המידע על ידי הסתכלות ישירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישה מאז ימי הזוהר שלנו השתנה הרבה

הrcon מאפשר מעקב אחרי תנועה במפה ושימוש בנשקים

זו הסיבה שדאגתי ואני דואג מכל החוקים של הגדג'טים.

אם הם יאכפו ע"י האדמין אז זה קשה אבל זה סבבה. אם ע"י הסקריפטים אז זה עלול ליצור הרבה מאד בעיות אם לא עורכים את הסקריפטים עצמם ברמת הקוד.

(אם כי ייתכן וגם את הקודים עצמם עדכנו מאז שבדקתי).

בכל אופן המון בהצלחה!

כמו שהצעתי אני עדיין מציע את עזרתי.

רק מחכה ליום שבת שאקבל את המחשב החדש שלי כדי להתקין מחדש את כל המשחקים שמחקתי בשבוע האחרון כשעשיתי שטויות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישה גם אני לא מבין אותך. מה מפריע לך בחוקים האלה? הם פוגעים בך? לא. אתה תדאג שאתה תעקוב אחרי החוקים ותאמין לי מישהו אחר ידאג כבר לשאר. זה לא קשור אלייך בשום אופן מכיוון שאתה לא צריך לאכוף אותם. אתה תדאג לעצמך. אז די עם כל התלונות האלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם אחת ולתמיד, החוקים מופיעים בכניסה לשרת [באנגלית], כן, כאשר המחשב שלכם טוען את המפה אז מצד משאל למטה יש את החוקים+ לוגו יפיפה של האתר ושל MSI, בדיוק 4 שורות שלא קשה להבין אותן.

mishax1 -באמת 1000 שעות?

כנראה שהסטטיסטיקה משקרת:

http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/mishax1/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...